Editörler : M00NB0W
21 Eylül 2022 20:47   

Yeni başlanan (üniversite) kurumda işe başlayalı 2 ay oldu bu sürede üniversiteler arası nakil

Yeni başlanan (üniversite) kurumda işe başlayalı 2 ay oldu bu sürede (öğrenim koşulları ön gösterilerek) üniversiteler arası nakil işi mevcut mudur.. Başka ilde üniversite okuyorum

21 Eylül 2022 21:01

hsnd
Müsteşar
Bir replik var çok kullanılır: hop nereye hemşerim! 2-4-8 yıllık personel bile eğitim durumunu geçin eş durumundan bile gidemiyor 2 ayda nereye böyle? Adaylık kalkmadan kurumlar arası nakil mümkün değil. Ayrıca sözleşmeli iseniz sözleşmeli için hiç mümkün değil. Kadrolu iseniz en az 1 yıl sonra adaylığınız kalksın da (ki genelde üniversiteler 2 yıla kadar ancak kaldırıyor) bunları sonra düşünürsünüz.
01 Ekim 2022 16:59

firatkaran
Memur

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

01 Ekim 2022 19:37

cevherdudayev1
Şube Müdürü

Allah şifa versin nasıl memur oldun acaba merak ediyorum

01 Ekim 2022 20:35

hsnd
Müsteşar

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

firatkaran, 2 ay önce - Alıntıya git
2 aylık memura nakil çıkıyor mu sizin grupta?
02 Ekim 2022 01:26

firatkaran
Memur
2 aylık memura nakil çıkıyor mu sizin grupta?
hsnd, 2 ay önce - Alıntıya git

tabi ki hayır :), Arkadaş işin aslını sorsun, asalet nedir, kaç ayda alınır, nakil nasıl yapılır, bu tür konuları öğrensin diye grubumuzu söyledim

03 Ekim 2022 00:34

Ads34
Aday Memur

Konuyu yanlış açtım Sağlık sorunları veya üniversite okuma gibi nedenlerle süre gözetmeksizin nakil oluyor mu

03 Ekim 2022 11:58

firatkaran
Memur

Konuyu yanlış açtım Sağlık sorunları veya üniversite okuma gibi nedenlerle süre gözetmeksizin nakil oluyor mu

Ads34, 2 ay önce - Alıntıya git

Öncelikle asaleti almadan nakil olamazsınız. kurumlar en geç 2 yıla kadar uzatabilir. 1 yıldan az olamaz.

Toplam 7 mesaj