Editörler : gubaz
22 Eylül 2022 11:12   

Yeni Akit Yazarı Ahmet Maranki 10-15 bin lira alan öğretmen maaşını beğenmiyorsa ülkeyi ter etsin...

Sen merak etme ismin gibi marangiri harangiri işler yapan vatandaş senin gibilere bu memleketi bırakmayız.Senin için güzel sözlerimiz var ama saygımızdan buraya yazmıyoruz.İki laf edip milyonları cebine indiriken neyse....

22 Eylül 2022 11:21

Behzatçç
Şube Müdürü
Allahın cezaları ne ister bizden. 30 gün nasıl geçiyor kaç kişi 15 bin alan yok öğretmenlerde allah belasını versin hakkımısuzı yiyen herkesin. ALLAH la kandırdılar herkesi
22 Eylül 2022 11:22

HakanMatt
Şef
Bu cümleleri kurduysa eğer yazıklar olsun .
22 Eylül 2022 12:15

cnkd
Daire Başkanı

Haklı.Hem malum sene üye ol hem bu zihniyeti destekle hem bu zihnıyete yandaş ol sonra

beğenme.

Biz hariç bu malum sene üye olanlar ve hala bu zihniyeti destekleyenler hakediyor

bu muameleyi

22 Eylül 2022 12:50

Feriduni
Aday Memur
Sihirbaz mı acaba?..
22 Eylül 2022 12:55

drogba-71
Şube Müdürü

Rte doktorlari kovdu ya bu da bizi kovuyor.

doktorun alternatifi yoktu hukumeti mecbur biraktilar zam aldilar

Bizim camianin alternatifi var evet sayimiz fazla ama genelde oy cuvallarindan oluştuğu için ciddiye de alinmiyoruz

Baksana rte degil de kenarin kose yazari bizi kovuyor:))))

22 Eylül 2022 13:27

Behzatçç
Şube Müdürü

Haklı.Hem malum sene üye ol hem bu zihniyeti destekle hem bu zihnıyete yandaş ol sonra

beğenme.

Biz hariç bu malum sene üye olanlar ve hala bu zihniyeti destekleyenler hakediyor

bu muameleyi

cnkd, 3 gün önce - Alıntıya git
Aynen. İyi günlerimiz bide daha.
22 Eylül 2022 13:32

01teknikhoca
Memur

Hem öğretmenden misli ile fazla maaş al...sonra seni oraya getiren öğretmenlerin geçim taleplerine karşı onları nankörlükle suçla......tam bir nankörlük işte...

22 Eylül 2022 17:13

Kagiş
Müsteşar Yardımcısı

Yavv sıkmayın arkadaşlar canınızı! Biz de aldığımız maaş kadar çalışırız icabında!! Bize biçilen değer ne ise biz de o kadar iş yaparız! Kimse kusura bakmasın hacıı!))

22 Eylül 2022 17:25

Behzatçç
Şube Müdürü

Yavv sıkmayın arkadaşlar canınızı! Biz de aldığımız maaş kadar çalışırız icabında!! Bize biçilen değer ne ise biz de o kadar iş yaparız! Kimse kusura bakmasın hacıı!))

Kagiş, 3 gün önce - Alıntıya git
Kagiş hocam şuan durum o zaten ama geçinilmiyor bilerek istenerek bizim eğitimi bırakmamız isteniyor böylece bizim içimize sinmiyor türk evladı bunu haketmedi. Bu hale düşürenlerin akibeti cehennem olsun.
22 Eylül 2022 17:52

derin sessizlik
Memur

Kağıdın adından belli ne olduğu, gerisi boş

22 Eylül 2022 18:29

sipsa26
Şef

Bugün özel güvenlikçi arkadaşımla oturdum sohbet ettim. Ne kadar alıyorsun dedim. Aylık 8500 dedi. 3 ayda bir de bir maaş ikramiye. Gayet memnunum dedi. Ey maraanki

22 Eylül 2022 19:20

Behzatçç
Şube Müdürü

Bugün özel güvenlikçi arkadaşımla oturdum sohbet ettim. Ne kadar alıyorsun dedim. Aylık 8500 dedi. 3 ayda bir de bir maaş ikramiye. Gayet memnunum dedi. Ey maraanki

sipsa26, 3 gün önce - Alıntıya git
Durum bu işte. Böyle değersizlik görülmemiştir daha yıllardır bu meslekteyiz işk defa nefret geldi ama o biçim ni nefret!
22 Eylül 2022 19:34

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı

Yandaşlarda ilginç bir özgüven var aşırı itici pardon da yalakalık dışında ne tür bi meziyetiniz var adı geçen gazeteyi kim takip ediyor Allah aşkına eskinin STV si bu kanal oldu artık ve fazlasıyla kaşınıyorlar bence!...

22 Eylül 2022 21:00

Behzatçç
Şube Müdürü
Nerede yetkililer!!!! Neredeeeeee
22 Eylül 2022 21:17

bhdrzn
Aday Memur

Gelsin benim maaşımla geçinsin. Ordan burdan konuşöası kolay. Bu maaşla çocuk okutsun ev geçindirsin

22 Eylül 2022 22:05

Behzatçç
Şube Müdürü

Gelsin benim maaşımla geçinsin. Ordan burdan konuşöası kolay. Bu maaşla çocuk okutsun ev geçindirsin

bhdrzn, 3 gün önce - Alıntıya git
Haram olsun hakkımızı yiyenlere
22 Eylül 2022 22:12

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı

Maranki bu ülkeyi terk etsin, uçak biletini ben alacam. hem de 10 -15 bin maasimla.

Yeter ki toz olsun.

22 Eylül 2022 22:49

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

İşin garibi bazılarının bu sözü söyletenlerden bu söze karşı durmasını beklemesi.

Adam doğru söylemiş. :)

22 Eylül 2022 23:12

Behzatçç
Şube Müdürü

Maranki bu ülkeyi terk etsin, uçak biletini ben alacam. hem de 10 -15 bin maasimla.

Yeter ki toz olsun.

birKEDİgördümSANKİ, 3 gün önce - Alıntıya git
Aynen mikrop
22 Eylül 2022 23:27

hadiordan44
Şef

Canı sıkılan öğretmene laf atar oldu. Bakalım daha neler göreceğiz. Ülkeyi terk etsinler demek

ne kadar kolay bir cümle.

Toplam 21 mesaj