Editörler : swat3410E.Kayı Han
23 Eylül 2022 00:54

Polislik hakkında ne düşünüyorsunuz

kiminle konussam polis olma baska bisey ol diyor. cogu poliste polis olup napcan halimizi gormuyon mu diyor. sizlerin de ne dusundugunuz merak ediyorum

Kızıl Sakal
Aday Memur
23 Eylül 2022 08:21

vatandaş olarak diyeyim buradan bile zor olduğu anlaşılıyor. Biz burada masamızın üstünde kağıt kalem tepemizde klima serin serin otururken polis iti, kopuğu, sarhoşu, çakalıyla uğraşmak durumda..

zaten polis bir şey yapar dert yapmazsa yine dert.

23 Eylül 2022 10:02

Herkesten önce evlenmek için can atıp evlenen diğerlerine sakın evlenme der ama ne hikmetse kocasindan ayrilmaz. Çalisanlar her ay maaş alir istediğini yer içer gezer ama evde işsiz parasiz olana sakın çalışma evde olmak kadar güzeli yok der ama nedense işten ayrılmaz. Sen polis ol dinleme kimseyi

tekaşkvatan
Aday Memur
24 Eylül 2022 21:34

Polislik zor meslektir gecen gündüzüne karışır görev üstüne görev sosyal hayat yoksunluğu yeri geldiğinde bile ailenle vakit geçiremezsin silah verirler kullanınca soruşturma açarlar işini yapmaya çalışırsın engel olur siyasi büyüklerbumesleği yapmak için aşık olmak gerek ben polis değilim ama polis eşiyim yıllardır hazırlanıyorum biran vaz geçmedim eminsen ve cani gönülden istiyorsan polis ol diger türlü başvuru yapıpta milletin önüne geçip sonra yok ben yapamam deyip kul hakkına girme?

Boss28
Şube Müdürü
24 Eylül 2022 22:37

Cok dogru bir soz bu gibi arkadaslar yuzunden ben 28.doneme giremedim on katindan dolayi sadece 0.40 puanla siralama disi kaldim girseydim belide polistim. Benim fikrim sen girme kardesim polislige eger sen bu soruyu bize soruyorsan girme bu meslek ne aklinda nede kalbinde sorusu olmayanlar icindir basvurupta senden daha cok isteyen insanlarin onune gecme

tekaşkvatan, 2 yıl önce

Polislik zor meslektir gecen gündüzüne karışır görev üstüne görev sosyal hayat yoksunluğu yeri geldiğinde bile ailenle vakit geçiremezsin silah verirler kullanınca soruşturma açarlar işini yapmaya çalışırsın engel olur siyasi büyüklerbumesleği yapmak için aşık olmak gerek ben polis değilim ama polis eşiyim yıllardır hazırlanıyorum biran vaz geçmedim eminsen ve cani gönülden istiyorsan polis ol diger türlü başvuru yapıpta milletin önüne geçip sonra yok ben yapamam deyip kul hakkına girme?

tbr12
Aday Memur
24 Eylül 2022 23:57

sadece insanlarin fikirlerini merak ettigim icin sordum maksat bilgi alisverisi ve dusunen insanlar varsa bilgilenmesi. ben de 0.50 puan ile kacirdim gecen donem, ben de magdurum. bi soru sorduk diye meslegi istemiyoruz, hak yiyecegiz anlamina gelmez
Boss28, 2 yıl önce

Cok dogru bir soz bu gibi arkadaslar yuzunden ben 28.doneme giremedim on katindan dolayi sadece 0.40 puanla siralama disi kaldim girseydim belide polistim. Benim fikrim sen girme kardesim polislige eger sen bu soruyu bize soruyorsan girme bu meslek ne aklinda nede kalbinde sorusu olmayanlar icindir basvurupta senden daha cok isteyen insanlarin onune gecme

AskerAdayıı
Aday Memur
25 Eylül 2022 13:53

sss

Boss28, 2 yıl önce

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi