Editörler : E.Kayı Han

23 Eylül 2022 14:47

Promosyon son bilgi

Pazartesi gününden itibaren promosyonlar hesaplara aktarılacak.

Bankadan verilen bilgi bu yönde.

Montello46
Memur
23 Eylül 2022 14:55

Teşekkürler Kayıhan...

checkvizor
Şef
23 Eylül 2022 14:55

Yine adamlar istediği atı sürdü o zaman. Son haftaya kadar beklettiler .

E.Kayı Han
Editor
23 Eylül 2022 15:02

Genel müdürlük şubelere listeleri gönderdi. Şubeler pazartesi saat ikiye kadar teyitleşme yapmak için kurumlara mail atmaya başladı .

Kurumlar (adliye, cezaevi vs) listeler doğru deyip teyit verince paralar hesaplara geçecek.

23 Eylül 2022 15:03

sabah paylaşım yapmıştım pazartesi günü yatırılmaya başlanacak diye, herkes sövmüştü, sövenlere aynen iade ediyorum. hayırlı olsun. teşekkürler kayıhan

Portal34
Memur
23 Eylül 2022 15:09

Evet.Bize de 13.46 da liste gönderildi.Pazartesinden itibaren peyderpey yatar diye düşünüyorum.

kulupcu
Aday Memur
23 Eylül 2022 15:46

Kayıhan bey, maaş aldığı bankaya icralık olup, maaş bankasının icrası 3. sırada ve ödeme hiç yapılmadıysa da alabilecek miyiz?

E.Kayı Han
Editor
23 Eylül 2022 15:53

Sözleşmede hiç bir kesinti olmadan aktarılacak maddesi var. Bakalım banka uyacak mı buna.

Normalde kesinti yapılmaması lazım

kulupcu, 2 yıl önce

Kayıhan bey, maaş aldığı bankaya icralık olup, maaş bankasının icrası 3. sırada ve ödeme hiç yapılmadıysa da alabilecek miyiz?

ArDıL_1905
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2022 15:54

Şahsi fikrim bloke koyar ama onu alamaz. Yasal değil çünkü. El koyarsa suç duyurusunda bulun. Kendin bulunma ilk sırada icrada kim varsa onlara ihbar et bırak birbirlerini yesinler. Neticede senin o parayı kullanmana izin vermeyecekler. Ha A almış Ha B

kulupcu, 2 yıl önce

slaytube
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:00

Bugün bizde de listeler gönderildi.

Muhammetbabacan
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:09

Bu promosyon sadece adalet personelinemi

Oğlum 4b sözleşmeli olarak 2 aydır üniversitede temizlik personeli onada yatırırlarmı ?

brkats
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:11

Bu nasıl saçmalık ya size demiyorum Kayıhan hocam, bu promosyonun yatacağı evvelden belli bugüne kadar teyitleşememişler mi genel müdürlük bunca zamandır para yatırdığı adamların listesini bilmiyor mu yemin ederim komedi. Şuna açık açık parayı 2 gün daha kullanacaz sonrasında yatırırız deselermiş daha dürüst olurmuş. Önce 1-30 Eylül arası dediler sonra protokolde 15-30 eylül oldu şimdi de son 5 güne bırakıyorlar, ben mesela ev tutacağım bu parayı bekliyorum kaç tane ev kaçırdım bu para gelmediği için benim gibi nice insanlar var. Bu bankadan kurtulamadık yanarım ona yanarım. Neyse...

E.Kayı Han
Editor
23 Eylül 2022 16:17

Bankalar seni beni düşünmez. Kendi çıkarlarını düşünür. Mesela Vakıfbank ne diyor. Halden anlayan banka. Aslında halden anlamayan bankadır kendileri. Ne laftan anlıyorlar ne sözden.

Halkbank önce halk sonra banka diyor ama tam tersi.

Aslında hepsi aynı sadece isimleri farklı.

brkats, 2 yıl önce

Bu nasıl saçmalık ya size demiyorum Kayıhan hocam, bu promosyonun yatacağı evvelden belli bugüne kadar teyitleşememişler mi genel müdürlük bunca zamandır para yatırdığı adamların listesini bilmiyor mu yemin ederim komedi. Şuna açık açık parayı 2 gün daha kullanacaz sonrasında yatırırız deselermiş daha dürüst olurmuş. Önce 1-30 Eylül arası dediler sonra protokolde 15-30 eylül oldu şimdi de son 5 güne bırakıyorlar, ben mesela ev tutacağım bu parayı bekliyorum kaç tane ev kaçırdım bu para gelmediği için benim gibi nice insanlar var. Bu bankadan kurtulamadık yanarım ona yanarım. Neyse...

brkats
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:19

Kesinlikle en doğru yorum bu olsa gerek. Aklımızla alay ediyorlar sabır çekiyoruz ya sabır ya sabır. Allah büyüktür.

E.Kayı Han, 2 yıl önce

Bankalar seni beni düşünmez. Kendi çıkarlarını düşünür. Mesela Vakıfbank ne diyor. Halden anlayan banka. Aslında halden anlamayan bankadır kendileri. Ne laftan anlıyorlar ne sözden.

slaytube
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:22

Dün gece vakıfbank da uzun süreli bir kesinti oldu. Bugün de listelerin teyidi için mail attılar. Sistemsel bir güncelleme yapmış olabilirler promosyon için.

Teyit işindeki amaç şu. Adam son maaşını almıştır, emekli olmuştur, kimisi istifa etmiştir, ohal vs gibi durumlar nedeniyle açıkta olan personel vardır vs. Bunların doğrulanması gerekiyor haliyle.

Muhammetbabacan
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:23

Sorum Hakkında bilginiz var mı ? Acaba...!

E.Kayı Han, 2 yıl önce

slaytube
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:25

Evet promosyon sadece Adalet Bakanlığı personeli için. Oğlunuzun çalıştığı yerin kendine özgü bir promosyon anlaşması illaki vardır.

Muhammetbabacan, 2 yıl önce

Bu promosyon sadece adalet personelinemi

Oğlum 4b sözleşmeli olarak 2 aydır üniversitede temizlik personeli onada yatırırlarmı ?

Muhammetbabacan
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:29

Cevap için teşekkür ederim

Bize nasip olmasa da siz evlatlarıma hayırlı olsun. Gûle gûle harcayın.

slaytube, 2 yıl önce

Evet promosyon sadece Adalet Bakanlığı personeli için. Oğlunuzun çalıştığı yerin kendine özgü bir promosyon anlaşması illaki vardır.

slaytube
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:35

Rica ederim. Allah razı olsun.

Muhammetbabacan, 2 yıl önce

Cevap için teşekkür ederim

Bize nasip olmasa da siz evlatlarıma hayırlı olsun. Gûle gûle harcayın.

kulupcu
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:50

az evvel hesabıma bir miktar para geldi ve saniyesinde trigger sistemi ile kesinti yaptılar, bir kaç gün önce hesabımı aktif kullanabiliyordum. Neden böyle bir şey uygulandı acaba biliyor musunuz?

E.Kayı Han, 2 yıl önce

Sözleşmede hiç bir kesinti olmadan aktarılacak maddesi var. Bakalım banka uyacak mı buna.

Normalde kesinti yapılmaması lazım

Katip4435
Aday Memur
23 Eylül 2022 16:51

P.tesi listeler mi belli olcak yoksa hesaplara mi yaticak yine 30unu beklemeyelim

Toplam 853 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi