Editörler : Kubil ay
04 Ekim 2022 13:50

Djdiddid
Aday Memur
Direk valiliğe git dilekçe ver hukuk işlerine ..
05 Ekim 2022 16:17

Alperen_Denizli
Aday Memur
Dedi trol hesap :(
Longdedikya, 2 ay önce - Alıntıya git

trol hesaba trol hesap diyen trol hesap

05 Ekim 2022 21:58

borancan33
Aday Memur

Sen şerefsiz kelimesini hangi hakla kullanıyorsun.? Birinden şikayetçi isen üst amire bildirirsin forum sitelerine değil.!!! sana bağırıp çağırmasında haklı gibi duruyor bir haltı beceremeyen karakola İstanbul'a düştüm diye ağlayan biri olduğu belli çalıştığın yerde iş öğrenmeye bak.

azmah, 2 ay önce - Alıntıya git
İşte Hbunun gibiler demekki böyle şeyleri yapanlar
05 Ekim 2022 23:28

adalett007
Aday Memur
Kıyamam ben sana sen ezik misin kıyamam sana aglayarak mı yazdın sen bunları kıyamam ben sana kuzum benım:)) cay mi istedi gittin agladın mı kösede rapor mu tuttu abin sana korkuyor musun cok geceleri yalnız uyuyabiliyor musun ahahahababba adama bak ya ne yazmıs buraya kahkaha ile gukduk burda Allah razı olsun
Dalga niye geçiyor lan g.. lalesi !
05 Ekim 2022 23:31

adalett007
Aday Memur
Sen kahin misin andaval
Andaval sensin g.. lalesi !
06 Ekim 2022 02:47

Hayal3434
Memur

Cimer? e şikayet et.

171 mobing şikayet hattını ara şikayet et.

Kadınsan, aile ve sosyal politikalar bakanlığını ara, kadın olduğum için bunlar başıma geliyor eziliyorumfalan diyip yardım iste.

Psikiyatriye git, her şeyi anlat, ilerde dava açarsan delil olur doktor kayıtları çok işine yarar.

Emniyetin kendi psikoloğu var, ona ulaş randevu al, herşeyi anlat ve yardım iste, yerin değişmesini ondan iste.

Kendini ezik görme, mobinge uğramak senin suçun değil, yapanın suçu. Yani ezilen suçlu değil ezildiği için, ezen suçludur, bunu unutma.

Toplam 106 mesaj