Editörler : cihan27E.Kayı Han
25 Eylül 2022 22:00   

Yemek Parası

Arkadaşlar Cumhurbaşkanımız bu gün çalışanların günlük yemek parası 34 TL den 51 TL'ye çıktığını söyledi bu yemek ücreti alan memurları da kapsıyor değilmi

25 Eylül 2022 22:46

yldzhmt
Memur

Merakimdan soruyorum

Hangi kurumlarda calisan memurlara yemek ucreti odeniyor acaba

25 Eylül 2022 22:55

sankimm
Şef

Memurlari kapsamaz işçiler içindir hocam ki memurlara yemek parasi adi altinda ücret odenmiyor diye biliyorum

25 Eylül 2022 23:34

fakir.adam
Şef

istemezük.

26 Eylül 2022 13:04

Gonga
Şef

Emniyet ve TSK da çalışan memurlar yemek parası olarak tayin bedeli alıyor başka hangi kurumlarda var bilmiyorum

İşin ilginci memura günlük yemek parası 22küsür lira verilirken işçiye 51 lira..

Cidden memur her anlamda kast sisteminin enaltında kaldı ezildikçe ezildi..

26 Eylül 2022 14:31

tolgperperek
Şef

Falla kendimi bildim bilel ne yemek parası, ne içecek nede yol ulaşım ücreti yok, servis yok hatta içecekleri kantinden kendi paramızla ödüyoruz kendimi bildim bilelli, yılda bir kez giyim yardımı var oda yazlık tek çift çorap yada dandik kravat aldırır, bu arada merak edenlere çalıştığım kurum içişleri bakanlığının bir kaymakamlığı. Hatta dahada ileri gideyimmi tuvalet kağıdını bile kendimiz getirdiğimiz oldu, zaten masa ekran temizliğini kendim yapıyorum.

26 Eylül 2022 19:24

birtutamumut
Şef

Sen memursun haddini bil. Ne yemeği!

26 Eylül 2022 19:56

ataalperen
Genel Müdür

Emniyet ve TSK da çalışan memurlar yemek parası olarak tayin bedeli alıyor başka hangi kurumlarda var bilmiyorum

İşin ilginci memura günlük yemek parası 22küsür lira verilirken işçiye 51 lira..

Cidden memur her anlamda kast sisteminin enaltında kaldı ezildikçe ezildi..

Gonga, 2 ay önce - Alıntıya git
Tayın bedeli bu kapsamda değil. Sabit bir katsayısı var. O da yıllardır değişmedi. 1 hafta dışarıda yemek yiyecek kadar bile değil sanırım.
27 Eylül 2022 14:41

akabeli3206
Aday Memur

sgk memuru 500 tl ödüyor her ay trink.pardon maaşından kesiliyor.

Toplam 8 mesaj