Editörler : Kubil ay
28 Eylül 2022 08:58

Android60
Şube Müdürü

Kaybedecek bişeyin yoksa niye çalışıyon git evde yat. Bu kaybedecej bişeyim yok diye sallayanlar. Kaybedecek cok seyi olan korkaklardır

28 Eylül 2022 09:12

Uruk Berserker 15
Aday Memur
almanyada yaşayan gurbetçiler gibi konuştun:))) polislik maaşı çok az ise ne duruyosn bas istifayı git ama senin gibi adamlarda özel sektörde vs kimse asgari ücret bile vermez
theendosmanli, 2 ay önce - Alıntıya git

Polis olmadan önce 1 yıl asgari ücretle garsonluk yaptım . Boş boş konuşmaya gelince öndesin . 23 yaşımda garson oldum 22 de üniversite bitti 25 de polis oldum garsonken maddi durumum daha iyiydi çünkü kur böyle fırlayıp piyasa allak bullak değildi . 2020 yılında garsonluk yaparken araba hayali kurardım şimdi polis oldum enflasyon dan dolayı araba hayalini bırak toplu taşımadan kurtulmak için bisiklet hayali kuruyorum .

28 Eylül 2022 20:53

Uruk Berserker 15
Aday Memur

Kaybedecek bişeyin yoksa niye çalışıyon git evde yat. Bu kaybedecej bişeyim yok diye sallayanlar. Kaybedecek cok seyi olan korkaklardır

Android60, 2 ay önce - Alıntıya git

Sen çok cesursun alkışlıyoruz cesaretinden dolayı

28 Eylül 2022 21:15

tomanyon
Şef
İlk etapta önce 1 sene ücretsiz izne ayrılacaksın sonra karşılaştırma yapacaksın. İzne ayrılmadan tamam deme. 1 sene boşsun ne istersen yap. Ölç, biç, tart akabinde zaten kararını verebilecek aşamaya geleceksin.
02 Ekim 2022 21:06

Uruk Berserker 15
Aday Memur
İlk etapta önce 1 sene ücretsiz izne ayrılacaksın sonra karşılaştırma yapacaksın. İzne ayrılmadan tamam deme. 1 sene boşsun ne istersen yap. Ölç, biç, tart akabinde zaten kararını verebilecek aşamaya geleceksin.
tomanyon, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet ama o bir yıl geçinecek para yok ayrıca 5 sene dolmadan ücretsiz izin hakkı memurun olmuyor diye biliyorum .

02 Ekim 2022 21:28

tomanyon
Şef

Evet ama o bir yıl geçinecek para yok ayrıca 5 sene dolmadan ücretsiz izin hakkı memurun olmuyor diye biliyorum .

Uruk Berserker 15, 2 ay önce - Alıntıya git
Güzel kardeşim Tamam mı devam mı diye neden soruyorsun o halde ? Normal istifa etsen 5 paran olacak mı ? Az dişini sık 5 seneye tamamla sonra izin al. En azından meslek cebinde dursun. Direkt istifa edip geri dönüşü olmayan bir yola girip pişman olmakla, 1 sene boşta kalıp geri dönme şansının bulunması arasında dağlar kadar fark var.
02 Ekim 2022 21:37

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
Ücretsiz iznin herkese vermiyorlar öyle... Geçerli bir mazeretin olmalı ... Olsada vermiyorlar gerçi torpilin olması lazım 100 kişide 2 kişiye ancak veriyorlar
02 Ekim 2022 21:45

tomanyon
Şef
Ücretsiz iznin herkese vermiyorlar öyle... Geçerli bir mazeretin olmalı ... Olsada vermiyorlar gerçi torpilin olması lazım 100 kişide 2 kişiye ancak veriyorlar
Gydm, 2 ay önce - Alıntıya git
Kim dedi torpil diye torpille alakası yok isteyen alıyor. Sigortan yok, kimliğin yok, silahın yok, maaşın yok, zarar senden yana oldu birde torpil bulayım :) Ücretsiz izin zor değil çevremde dilekçe veren herkes çıktı ikiletmedi. Düşünürsen on numara bir dilekçe yollayım izne çık.
02 Ekim 2022 21:49

tomanyon
Şef
Aslında direkt usulüne uygun istifa ettiğinde bile mesleğe geri dönüş hakkın var. Ama orda emniyet geri dönüşe pek sıcak bakmıyor. İşte orda adamcılık işleri geçerli olabilir.
03 Ekim 2022 04:56

Uruk Berserker 15
Aday Memur
Güzel kardeşim Tamam mı devam mı diye neden soruyorsun o halde ? Normal istifa etsen 5 paran olacak mı ? Az dişini sık 5 seneye tamamla sonra izin al. En azından meslek cebinde dursun. Direkt istifa edip geri dönüşü olmayan bir yola girip pişman olmakla, 1 sene boşta kalıp geri dönme şansının bulunması arasında dağlar kadar fark var.

Bırakırsam başka işle uğraşırım büyük ihtimalle o yüzden ücretsiz izin olmaz . Bir koptum mu geri gelmem daha ücretsiz izin bile olsa bu gelmem . Ben kopup kopmama noktasındayım .

03 Ekim 2022 07:01

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
Kim dedi torpil diye torpille alakası yok isteyen alıyor. Sigortan yok, kimliğin yok, silahın yok, maaşın yok, zarar senden yana oldu birde torpil bulayım :) Ücretsiz izin zor değil çevremde dilekçe veren herkes çıktı ikiletmedi. Düşünürsen on numara bir dilekçe yollayım izne çık.
Araştır herkese çıkmıyor. 100 kişiden 2 kişiye ancak çıkıyor oda torpille 10 numara değil 100 numara dilekçe de yazsan çıkmıyor torpilin varsa 1 numara dilekçe de işini görür.
03 Ekim 2022 14:57

hazanay2121
Aday Memur

90 milyar borcum var kız arkadaşım terk etti memleketime tayin çıkmıyor. Yapayalnız yasıyorum. Ara ara şiddetli mide ağrıları çekiyorum. Yanımda beni teselli edecek hiç kimse yok. Dışarıdan bakan ne kadar mutlu der ama iç dünyamda cehennemi yasıyorum. Önüme umutlu bakacak hiçbir olumlu bişey yok. Sonum ne olacak bilmiyorum. Artık dibi gördüm. Allah inancım olmasa yasamak için nedenim bile yok diyeceğim.

McLarenn39, 2 ay önce - Alıntıya git
Dibin fotografini bile görmedin daha
27 Kasım 2022 07:32

Uruk Berserker 15
Aday Memur

Dertlerimizin çoğu geçim sıkıntısı .

27 Kasım 2022 08:33

Nizamettin1453
Genel Müdür

Dertlerimizin çoğu geçim sıkıntısı .

Uruk Berserker 15, 5 gün önce - Alıntıya git

Emniyetcilik böyle birşey işte.

Emniyete dayanamayan tahammül edemeyenler bu kurumda çalışmaya zorlamamalı kendisini.

Toplam 54 mesaj