Editörler : gubaz
26 Eylül 2022 12:25   

Görevlendirme!!Yardım!!

Merhaba arkadaşlar,bir sorum olacaktı.Seminer haftasıjendi okulumdan başka bir okula görevlendirme dilekçesi verdim.Dilekçenin başına gelmeyen kalmadı ama neyse..12-16 Eylül arası diğer okulda derse girdim görevlendirme yazım 19 Eylül de geldi idare ek dersi 19 itibaren yazarım diyor.O 1 hafta girdiğim dersler ne olacak?İdare bilmiyorum diyor.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?Ne yapabilirim?

26 Eylül 2022 13:11

majesteleri7
Şef

O girdiğiniz 1 haftanın ek ders puantajını o okuldan alacaksınız ve görevlendirme gittiğiniz okula vereceksiniz ekleyecekler.ya da okul şimdiki okulunuza dysden puantajı gönderecek amauğraşacaklarını sanmıyorum anlattığınıza göre.en iyisi 1 haftalık puantajınızı alın şimdiki okulunuza verin eklesinler.

26 Eylül 2022 16:28

ByCenk
Aday Memur

1.5 aydır eşimin görevlendirmesi için çaba gösteriyoruz henüz çıkmadı. Ek dersi boşverin, istediğiniz okul çıktıysa yatıp kalkıp dua edin

26 Eylül 2022 17:44

Abuzer6868
Aday Memur

Diyarbakır Çermikten merkez ilçe köylerine görevlendirme istedik;1 aydır hala bir sonuç yok. Ne zaman İl Mem i arasak değerlendirme süreci devam ediyor şeklinde bilgi veriliyor. İlk Dönem bittiğinde sonuçlanacak bu gidişle

26 Eylül 2022 19:27

Anesteziıi
Aday Memur

Arkadaşlar bizde eş durumu için bir ilçeden başka bir ilçeye görevlendirme talebinde bulunduk( henüz sözleşmeli) red cevabı geldi napabiliriz bu konuda

26 Eylül 2022 20:14

majesteleri7
Şef

Arkadaşlar bizde eş durumu için bir ilçeden başka bir ilçeye görevlendirme talebinde bulunduk( henüz sözleşmeli) red cevabı geldi napabiliriz bu konuda

Anesteziıi, 2 ay önce - Alıntıya git

Başlığı açan kişi ek dersi sormuş diğerleri görevlendirmem olmadı,sen şükret,nereye başvuracağım gibi okumadan cevaplar vermiş.sizin sorunuza gelince hocam sözleşmeliler çakılı akdrodur görevlendirme olmaz yapılan doğru burda da aynısı yapılıyor

26 Eylül 2022 20:57

braveheart1234
Daire Başkanı

1.5 aydır eşimin görevlendirmesi için çaba gösteriyoruz henüz çıkmadı. Ek dersi boşverin, istediğiniz okul çıktıysa yatıp kalkıp dua edin

ByCenk, 2 ay önce - Alıntıya git

Neden boş versin? Orada derse girmiş, idarenin bir yazı yazıp ek ders tablosu istemesi gerekiyor. Böyle düşüne düşüne bize verile şükredip devam mı edeceğiz?

26 Eylül 2022 21:46

Guluyev
Memur

ByCenk, 2 ay önce - Alıntıya git

Öyle şey mi olur neden girdiği dersi boşversin ki? Okul Dys'den görevlendirildiğiniz kuruma puantajınızı gönderecek. Görevlendirildiğiniz kurum da ekleyecek. Kadronuz o okulda olmadığı KBS de dış personel gibi bir yer var oradan Tcnizle sizi ekleyebilir. Ya da bir başka durum görevlendirildiğiniz okul her ay puantajınızı kadronuzun bulunduğu kuruma gönderecek. Kadronuzun olduğu okul her ay ek dersinizi yapacak. İki seçenek de uygulanıyor. Hangisi tercih ettiklerini öğrenip ona göre takibini sağlayabilirsiniz.

27 Eylül 2022 09:40

Abuzer6868
Aday Memur

Diyarbakır Çermikten merkez ilçe köylerine görevlendirme istedik;1 aydır hala bir sonuç yok. Ne zaman İl Mem i arasak değerlendirme süreci devam ediyor şeklinde bilgi veriliyor. İlk Dönem bittiğinde sonuçlanacak bu gidişle

Abuzer6868, 2 ay önce - Alıntıya git

Evimin/eşimin işyerinin kadromun olduğu Çermikteki okula uzaklığı 120 km git gel 5-6 saat mesafe..9 yıllık kadrolu matematik öğretmeniyim..Diyarbakır Çermik ten son 3 dönemdir eşimin görev yeri Merkez olduğu için Merkez ilçe köylerine(30-40-50 km yerlere) görevlendirmem oluyor ama bu dönem de aynı talepte bulunduk ses yok boş okul yok değerlendirme aşamasında gibi cevaplar geliyor.. Çoğu köy okullarına ücretli öğretmen atamışlar..Kadrolu öğretmen evde oturuyor

27 Eylül 2022 09:44

melike.h
Şef

12-16 eylül eski okulda mı girdinizi merak ettim

27 Eylül 2022 09:46

Egoistögretmen
Memur

Önceki okuldan puantaj fotokopisu ya da fotosunu alacan yeni okula teslim edecen

Toplam 10 mesaj