Editörler : Pangaea
26 Eylül 2022 23:14

Troll değil kopyaysa?

Bu kadar açık poşet iddiası var. Sınav hiç de kolay olmamasına rağmen 100 110 netler havada uçuşuyor. Gerçekten sonuçlar böyle olursa kopya iddiası daha çok güçlenir benim için. Hakkım varsa haram olsun

ömer serkan
Yasaklı
26 Eylül 2022 23:18

Nasıl inanıyorsunuz burda havada uçan netlere yaa bir de komplo teorisi üretmeye başladık tam oldu. Allah rızası için az bi sakin olun yaa

makinaci0011
Memur
26 Eylül 2022 23:22

hocam vala benimde korktuğum nokta bu. çok fazla poşetsiz kitapçık vakası var. ayrıca gruplarda 100 üzeri yapan çok kişi gördüm. bu ikisi arasında bi bağlantı var mı bilmiyorum, sınavın iptal olmasını da istemiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun diyeceğim ama son zamanlarda pekte hayırlı şeyler yaşanmıyor.

ömer serkan
Yasaklı
26 Eylül 2022 23:27

Gruplarda yazan insanların doğru söylediğine ne kadar eminsin peki? Kaçını tanıyorsun?

makinaci0011, 2 yıl önce

hocam vala benimde korktuğum nokta bu. çok fazla poşetsiz kitapçık vakası var. ayrıca gruplarda 100 üzeri yapan çok kişi gördüm. bu ikisi arasında bi bağlantı var mı bilmiyorum, sınavın iptal olmasını da istemiyorum. hakkımızda hayırlısı olsun diyeceğim ama son zamanlarda pekte hayırlı şeyler yaşanmıyor.

makinaci0011
Memur
26 Eylül 2022 23:36

hocam ben sıradan 10-15bin lik gruplardan bahsetmiyorum. eğitim koçluğu yapan kişilerin 100-200 kişilik gruplarından bahsediyorum. bu grupların net ortalamaları bayağı yüksek. buna inanıp inanmamak size kalmış bir şey. ben sadece olanı söylüyorum. ayrıca kimsenin de moralini bozma gibi bir çabam yok. zaten bu netleri görünce kendi moralim bozuluyor bir de başkasının moralini bozmak haddime değil.

ömer serkan, 2 yıl önce

Gruplarda yazan insanların doğru söylediğine ne kadar eminsin peki? Kaçını tanıyorsun?

ömer serkan
Yasaklı
26 Eylül 2022 23:43

Hah ben de onu diyorum işte.internette adını soyadını ilk kez duyduğumuz öğrencilere nekadar güvenilir

Ben de instagramda günlerdir gk da çuvallayan yüze yakın kullanıcı okudum bizzat ama bilmiyorum ne kadar doğru.burdaki netlere bakmamak 21.10.2022 den başka bir rakama inanmamak en sağlıklı olanı.

makinaci0011, 2 yıl önce

hocam ben sıradan 10-15bin lik gruplardan bahsetmiyorum. eğitim koçluğu yapan kişilerin 100-200 kişilik gruplarından bahsediyorum. bu grupların net ortalamaları bayağı yüksek. buna inanıp inanmamak size kalmış bir şey. ben sadece olanı söylüyorum. ayrıca kimsenin de moralini bozma gibi bir çabam yok. zaten bu netleri görünce kendi moralim bozuluyor bir de başkasının moralini bozmak haddime değil.

27 Eylül 2022 00:56

ilk bi yazına ya da yorumuna denk gelmiştim, adam ne kadar doğru konuşuyor demiştim, sonra ipin ucunu kaçırmaya başladın bence az konuş :) Her bi açtığın konuda biraz daha üstüne koyarak saçmaliyorsun.

Muy4t01
Memur
27 Eylül 2022 01:07

ımm başlayabilecek bir aşkın başlamadan bitişine sebep olmuş

psikolog.nehir, 2 yıl önce

ilk bi yazına ya da yorumuna denk gelmiştim, adam ne kadar doğru konuşuyor demiştim, sonra ipin ucunu kaçırmaya başladın bence az konuş :) Her bi açtığın konuda biraz daha üstüne koyarak saçmaliyorsun.

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
27 Eylül 2022 20:10

100 netin üstünde normalin dışında bir yığılma varsa bu durumun incelenmesi gerekir ki bir sızma işareti olabilir.

draen
Memur
27 Eylül 2022 20:29

Günlerdir bunun için çabalıyoruz da bazı arkadaşlar (belki de bu durumdan nemalananlar) korkuyor. Sonuçlar açıklanınca böyle bir durum varsa iş işten geçmiş olacak. İşimiz şansa kaldı

27 Eylül 2022 20:37

Öabt sınavlarından sonra iş netleşir. Umarım öabt de bir saçmalık olmaz.

27 Eylül 2022 20:39

Zaten halihazırda cimer e yazılar çokran yazılmış. Mutlaka bir açıklama yapılacaktır haftaya.

27 Eylül 2022 20:39

Hocam şimdi ben buraya 112 net yaptım desem yapmış mı olacağım 2021 KPSS kolay dediler 88 net yaptım 87,76 geldi sıralamamda 1700 küsür ordan pay biç
draen, 2 yıl önce

Günlerdir bunun için çabalıyoruz da bazı arkadaşlar (belki de bu durumdan nemalananlar) korkuyor. Sonuçlar açıklanınca böyle bir durum varsa iş işten geçmiş olacak. İşimiz şansa kaldı

draen
Memur
27 Eylül 2022 20:42

Hocam sadece siz deseniz neyse, çok fazla kişi 100+ net beklediğini söylüyor. Twitter'da onlarca kişinin açık poşet iddiasını üstüne ekleyince kafamız bulanıyor normal olarak. Geçen sınav olduğu gibi DDK denetlesin, içimizi rahatlatsın istiyoruz

Ayrıca tek yıl sınavlar çift yıllarla kıyaslanamaz. Sıralama da puanlama da oynuyor

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
27 Eylül 2022 20:54

Açıkçası kopya zincirinden ben de şüphelenmeye başlamadım değil. Bu kadar yüksek net yapılmasını çok ilginç buldum resmen 85 net altında çıkaran yok forumlarda şaka gibi, inanılmaz netler yapılmış bu sınavda ilk kez kitleler halinde bu kadar iyi geçen bi kpss sınavı görüyorum, hala atamadım bu olayın şokunu üstümden
27 Eylül 2022 20:56

Herkes ekmeğini yer ben doğru dururum eğri cezasını bulur
draen, 2 yıl önce

Hocam sadece siz deseniz neyse, çok fazla kişi 100+ net beklediğini söylüyor. Twitter'da onlarca kişinin açık poşet iddiasını üstüne ekleyince kafamız bulanıyor normal olarak. Geçen sınav olduğu gibi DDK denetlesin, içimizi rahatlatsın istiyoruz

Ayrıca tek yıl sınavlar çift yıllarla kıyaslanamaz. Sıralama da puanlama da oynuyor

Muy4t01
Memur
27 Eylül 2022 21:00

Troliçeliği biraksan nickinin anlamı gibi sevilen insan olursun hatta şirinleri bile görebilirsin

hanzel, 2 yıl önce
Açıkçası kopya zincirinden ben de şüphelenmeye başlamadım değil. Bu kadar yüksek net yapılmasını çok ilginç buldum resmen 85 net altında çıkaran yok forumlarda şaka gibi, inanılmaz netler yapılmış bu sınavda ilk kez kitleler halinde bu kadar iyi geçen bi kpss sınavı görüyorum, hala atamadım bu olayın şokunu üstümden

ömer serkan
Yasaklı
27 Eylül 2022 21:01

İşine gelenleri mı okuyosun sen sadece? Sadece burda bile kaç kişiden okudum 80 90 bandında puan bekleyen.

hanzel, 2 yıl önce

sonbirşansssss
Şube Müdürü
27 Eylül 2022 21:01

Çok ilginç bir sene yaşıyoruz arkadaşlar...

Şu sonuçlar açıklansa da ayarımızı bulsak.

Memüh
Şef
27 Eylül 2022 21:36

O zaman iş işten geçmiş olacak. Şuan insanlar o yüzden itiraz ediyor. Sınav kameraları incelensin açık kitapçık varsa sorular fotoğrafla sızmışsa büyük sorun değil midir. Birçok kişi önümüze geçecek. Bence birçok kişinin o itirazları kameraları incelenip kamuoyuna izletilip izahı yapılmalı
serhat99, 2 yıl önce

100 netin üstünde normalin dışında bir yığılma varsa bu durumun incelenmesi gerekir ki bir sızma işareti olabilir.

draen
Memur
27 Eylül 2022 21:43

Şu sitede aklı çalışan, ne dediğini bilen, olayları çok yönlü düşünebilen biri daha :)) Nerelerdeydin ya

Memüh, 2 yıl önce
O zaman iş işten geçmiş olacak. Şuan insanlar o yüzden itiraz ediyor. Sınav kameraları incelensin açık kitapçık varsa sorular fotoğrafla sızmışsa büyük sorun değil midir. Birçok kişi önümüze geçecek. Bence birçok kişinin o itirazları kameraları incelenip kamuoyuna izletilip izahı yapılmalı
Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi