Editörler : swat3410
«28293031323334353637383940

bosporus06
Aday Memur
07 Kasım 2022 21:23

Aynen ben de çok duymuştum icra dairesi ile ile avukatların kirli bağlantılarını .fakat yapacak bişey yok malesef
losamigos81, 1 yıl önce
Haciz tensip zaptı avukatın talebi sonrası aynı gün yazıyorlar ve malesef en geç 1 gün sonrası tebligatta çıkarıyorlar zaten, yani bizim zamanımız olmuyor bile.. he itiraz etsek ne olacak, kaldiki ettim usul yönünden, dedim ki kardeşim doğmuş doğacak ibaresi kullanmışsınız, madem bu ibareyi kullanıyorsunuz 89/1 den haciz müzakeresi yollayın ama olmazmış gerekçe ise ted geliyormuş böle:)) şaka gibi ya dedim müdürüm red gelirse gelir size ne! Bunlar avukatların .... Olmuş!! Yazılı itirazım sonrası da bi sürü yasal dayanak göstermemişler tabi.. neyse ne artık vakit kalmadı zaten promosyon önümüzde ki hafta zaten yatacak hayırlısı demekten başka bişi gelmiyor elimden..

kaptan34m
Daire Başkanı
07 Kasım 2022 21:24

e devrem savcılığa suç duyusunda bulun

bosporus06
Aday Memur
07 Kasım 2022 21:25

Bi şekilde kılıfına uyduruyolar malesef .

losamigos81
Aday Memur
07 Kasım 2022 21:29

Sana bişi diyeyim mi bırak takipsizliği, kamu görevlisi ya onay alınıp bir kere bile ifade vermeye bile gitmezler !!! Şikayet anayasal haktır durumu malesef bir tek polis memuru şikayet edilince işliyor..
kaptan34m, 1 yıl önce

e devrem savcılığa suç duyusunda bulun

kaptan34m
Daire Başkanı
07 Kasım 2022 21:31

devrem bak senin hesap da şuan bloke varsa bu hukuksuz tmmı maaş hesabına zaten bloke para varsa koyar o an alır zaten bloke kalkar gider ama şuan hesabın eksi ise sana diyim itiraz et

bosporus06
Aday Memur
07 Kasım 2022 21:32

Aynen öyle .bazı durumlarda ne icra daireleri nede bankalar kanun ve hukuk dinlemiyorlar ki nasıl hakkını arayacaksın.kanundaki açıklardan faydalanıp kendi bildiklerini uyguluyorlar

Yaşşşş
Memur
08 Kasım 2022 01:00

Valla arkadaşlar ben gittim savcılığa Maddi tazminat davası ile şikayet ettim geçimi sağlayamıyoruz maaş hesabıma şuan blokeli kullanamıyorum hesabımı yatmamış paraya haciz koyulmuş diye baya şey yazdım sizde gidip savcılığa suç duyurusunda bulunun bu en Doğal haklımız yoksa avukatlara kalırsak bütün paraya haksız da olsa alırlar

kaptan34m
Daire Başkanı
08 Kasım 2022 01:21

yaşşş kardeşim peki senin borcun vakıfamıydı dosya 1 tane mi bekleyen varmıydı genelde bekleyen taraf banka avukatları yazıyormuş çünkü bu talebi parayı alıp sıradan çıkayım mantığıymış

LEECHRİSTMAS
Aday Memur
08 Kasım 2022 12:11

Nasıl yasal değil? Açıklama yapma şansın var mı? Çok mutlu olurum
yasar3431, 2 yıl önce
Kesmesi yasal değil yavv

rdlsrld
Aday Memur
08 Kasım 2022 13:00

Vakiftan 2 dosyam var ve promosyon vakıftan yatacak.simdi bu promosyona cokeceklermi herkes farklı birşey söylüyor,adalet bakanlığına da yazdım ama ve al veren olmadi

losamigos81
Aday Memur
08 Kasım 2022 13:18

Senin durum kısa ve öz olarak sen promosyonu unutmalısın
rdlsrld, 1 yıl önce

Vakiftan 2 dosyam var ve promosyon vakıftan yatacak.simdi bu promosyona cokeceklermi herkes farklı birşey söylüyor,adalet bakanlığına da yazdım ama ve al veren olmadi

rdlsrld
Aday Memur
08 Kasım 2022 13:28

Yattıktan sonra kısa bi süre var diyen de var acaba hesaba yatıp mi dosyaya aktarılacak yoksa direk mi dosyaya aktarılır?ilk seçenek olacaksa bekleriz napalim aktarmak için başka hesaba

rdlsrld
Aday Memur
08 Kasım 2022 13:29

Adalet bakanlığına yazdım hirtolar hiç cevap vermedi

masterrrrr
Memur
08 Kasım 2022 13:30

Takipli musteri tahsilati diyerek hemen ceker parayi.

rdlsrld, 1 yıl önce

Yattıktan sonra kısa bi süre var diyen de var acaba hesaba yatıp mi dosyaya aktarılacak yoksa direk mi dosyaya aktarılır?ilk seçenek olacaksa bekleriz napalim aktarmak için başka hesaba

rdlsrld
Aday Memur
08 Kasım 2022 13:42

Ozaman yapacak hicbirseyimiz yok yani

gktrk60
Aday Memur
08 Kasım 2022 16:17

vakıfa borcu olan benim gibi promosyon alamayacak şubenin operasyon bölümüyle görüştüm 10 gün önce genel müdürlük icralık vs olan emniyet personelinin listesini istemiş ben kredi kartını yapilandirmistim avukattayken adam direk yüzume alamazsın dedi

08 Kasım 2022 16:39

Promosyon alamayacak derken bu kazanılmış hak. Parayı nereye yatıracaklar borca mı yoksa parayı hiç mi vermeyecekler. Parayı hiç vermeme gibi bir durum olamaz. Hesaba yatar öyle keser yoksa kafasına göre parayı yatırmıyorum diyemez bi açıklama yapmadan.
gktrk60, 1 yıl önce

vakıfa borcu olan benim gibi promosyon alamayacak şubenin operasyon bölümüyle görüştüm 10 gün önce genel müdürlük icralık vs olan emniyet personelinin listesini istemiş ben kredi kartını yapilandirmistim avukattayken adam direk yüzume alamazsın dedi

rdlsrld
Aday Memur
08 Kasım 2022 16:53

Bu adalet bakanligindan cevap veren yok illaki yaşayan vardır ne olacak muamma

gktrk60
Aday Memur
08 Kasım 2022 17:02

görüştüğüm kisinin birebir cümlesi nasıl keser belli olmaz ister bloke koyup keser ister yatar direk tahsil eder yani sağ cebimden alıp sol cebine koyacak dedi kardeşim bu durumda almış olmuyoz yani

kaptan34m
Daire Başkanı
08 Kasım 2022 17:05

Kardeşim senin Vakıfbank gecikmiş borcun da olsa tmmı 2 ay ı geçmezse onu da kesemez fakat icra borcun vakıfaysa onu bilemiyorum onu kesebilirler
Toplam 800 mesaj
«28293031323334353637383940

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi