Editörler : swat3410
«28293031323334353637383940

gktrk60
Aday Memur
09 Kasım 2022 13:10

reis benim mantığım şube ile görüşene. kadar senin yazdıklarının olacağını dusunuyodu hatta burayada şube ile görüşene kadar hiç yorum yazmadım ama şube çok kesin konsuunca ve kendilerine yazı ulaştığını söyleyince umutlarım tükendi artık bekleyip gorecez

policeman1903, 1 yıl önce
Reis direkt müdürlükten bilgi almasam emin olmasalar yazmazdım. Eğer başka bir takipi borcun ya da maaşından kesilen borç yoksa bloke konulmaz kesilmez de dedi. Anlaşmaya tabi oluyorsunuz biz taksitimizi alırız dedi. Gerisi kalır dedi net

Yaşşşş
Memur
09 Kasım 2022 14:15

Benim borcum garanti bankasına garanti bankaıs icra müdürlüğü aracılıyla Vakıfbank yazı yazmış yatacak plan promosyondan kendi kalan toplam parasını almak için bende adliye gittim sordum bu saçma kafalarına göre iş yapmışlardediler git suç duyurusunda bulun dediler sıç duyurusunda bulundum şuan Vakıfbank maaş hesabımda bloke var kullanamıyorum eğer 15 inde promosyon değil maaş yattığı zaman kullanamaz ise bu sefer maddi tazminat davası acacam benim maaş hesabıma bloke kondu kullanamadım magdur oldum gibi avukat tutmadım ama 15 inde hesabım kullanamaz ise avukat tutacam bu sefer

heos
Yasaklı
09 Kasım 2022 14:31

arkadaşlar promosyon ile ilgili yeni açıklama yapıldı. her şeyden muaf ve 15 maaş olacakmış. detaylar linkte.

https://www.hepsihayat.com/2022/11/vergi-harc-ve-cezalarda-zam-oran-belli.html

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 14:58

Arkadaşlar benim icra dosyam var ama avukat yapılandırmasın da 18 ay a bölmüştük ödüyorum yine de haciz müzekkeresi yazarlar diye bakıyorum ama şuan evrak yazan yok peki diyelim yazmadılar bu borcum iş bankası na bu Vakıfbank hiçbir talep olmadan keser mi parayı borç 19 bin

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 15:00

Acaba benim tek icra dosyam var arkasında bekleyen yok acaba ondan mı peşine düşmüyorlar bilmiyorum

policeman1903
Aday Memur
09 Kasım 2022 15:20

Kesmez kardeşim. Uyaptan dosya son işlemlerine bak safahata falan. Talep yazısı yoksa rahat ol
kaptan34m, 1 yıl önce
Arkadaşlar benim icra dosyam var ama avukat yapılandırmasın da 18 ay a bölmüştük ödüyorum yine de haciz müzekkeresi yazarlar diye bakıyorum ama şuan evrak yazan yok peki diyelim yazmadılar bu borcum iş bankası na bu Vakıfbank hiçbir talep olmadan keser mi parayı borç 19 bin

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 15:23

Ben icra dosyası evraklar bölümü var ya son 20 evraklar a bakıyorum orada yazar demi

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 15:31

Sadece avukat bana takbis sorgulaması yapmışlar 4 kasım da o ne demek bilmiyorum

policeman1903
Aday Memur
09 Kasım 2022 16:07

Aynen Bi talep olmamış alırsın promosyonu dert etme
kaptan34m, 1 yıl önce
Sadece avukat bana takbis sorgulaması yapmışlar 4 kasım da o ne demek bilmiyorum

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 16:14

Kardeşim takbis tapu demi sorgulaması onu yapmışlar

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 16:18

Rutin işlem mi bilmiyorum ama SGK bilgilerimi de sorgulamışlar onu anlamadım

policeman1903
Aday Memur
09 Kasım 2022 16:22

Aynen sahiplik sorgulama
kaptan34m, 1 yıl önce
Kardeşim takbis tapu demi sorgulaması onu yapmışlar

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 16:45

Kardeşim sordum zaten icra dosyam olduğu için rutin işlem dediler

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 18:49

arkadaşlar bilen birisi varsa lütfen cvp yazabilir mi bu benim icra dosyam da safahat bilgilerini kontrol ettim avukat tapu ve araç sorgulaması yapmış tmm sıkıntı yok ama bir şey aklıma takıldı avukat sgk haciz sorgulama yapmış sorgulama sonucu var yazıyor ya yemin ediyorum benim hacizim yok anlamadım gelir idaresine bile sorguladım yok diyor anlamadım

atamania
Şef
09 Kasım 2022 18:54

Bu da ayrı trol her başlığa aynı saçma linki atıp duruyo
heos, 1 yıl önce

arkadaşlar promosyon ile ilgili yeni açıklama yapıldı. her şeyden muaf ve 15 maaş olacakmış. detaylar linkte.

https://www.hepsihayat.com/2022/11/vergi-harc-ve-cezalarda-zam-oran-belli.html

bosporus06
Aday Memur
09 Kasım 2022 19:11

Bu kadar pipirik yapma yav.malın mülkün var mı diye kontrol etmiş.bide emekli sandığı durumunu kontrol etmiş.sgk ya kaydın var demek .ileride tekrar icralık olrsan mal varlığını kontrol ediyor işte.böyle bir yetkisi de var.dosya durumuna göre
kaptan34m, 1 yıl önce

arkadaşlar bilen birisi varsa lütfen cvp yazabilir mi bu benim icra dosyam da safahat bilgilerini kontrol ettim avukat tapu ve araç sorgulaması yapmış tmm sıkıntı yok ama bir şey aklıma takıldı avukat sgk haciz sorgulama yapmış sorgulama sonucu var yazıyor ya yemin ediyorum benim hacizim yok anlamadım gelir idaresine bile sorguladım yok diyor anlamadım

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 19:21

pinpirik ile ilgili konu değil kardeş sadece merak ettim saolasın verdiğin bilgi için

bosporus06
Aday Memur
09 Kasım 2022 19:30

Sıkıntı etme .kafana takacağın bir durumun yok.icra ile uğraşan herkesin Allah yardımcısı olsun inşallah

kaptan34m
Daire Başkanı
09 Kasım 2022 19:34

evet kardeşim saolasın inş ya herkes bize yatacak olan şu promosyonu sorunsuz alır inş

TurkPols5
Aday Memur
11 Kasım 2022 10:08

Kardeşim selam . Vakıfbank icra borcuna şuan maaşımdan kesiliyor ama vakifban takipli müşteri diye sürekli giren parayı promosyonu kesiyor ücra dairesi ile görüştüm banka keser diyor ne yapmam lazım yöntem varmı bildigin
kadrosuzelaman, 2 yıl önce

Bu konu ile alakalı olarak;

Maaşınız da haciz varsa ise ve bu haciz Vakıfbank'a değil başka bir yere ise ve Vakıfbank'ada gecikmiş borç ya da vakifbank tarafından haciz konulmuş ama ilk sırada Vakıfbank değilse. Promosyonlariniz yattığı anda bana dönüş yapın.

Bu durumda olanlara yardımcı olacağım.

2-) Vakıfbank tarafından Hacize düşmüş ve maaşınızdna 1/4 oranında kesinti yapılıyorsa.. bir yöntem daha biliyorum. O konu da da yardımcı olacağım.

Hiç bir kurum, kişi ve sözleşme hukuktan ve kanundan üstün olamaz

Toplam 800 mesaj
«28293031323334353637383940

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi