Editörler : **sude**
30 Eylül 2022 16:24   


Reklam izleyerek para kazanmak

Reklam ya da video izleyerek para kazanmak gerçekten mümkün mü? İnternette birçok uygulama ve site var. Video izleyerek para kazanabileceğimiz bir uygulama var mı ve gerçekten ödeme yapıyorlar mı merak ediyorum.

30 Eylül 2022 16:54

E.Kayı Han
Editor

Ben google anket kullanıyorum. Soruları cevapladıkça google play bakiyesine yükleme yapıyor bende o paraları uygulama satın almakta kullanıyorum. :)

01 Aralık 2022 23:36

ismail gencer
Aday Memur

Reklam veya video izleyerek para kazandıran siteler var ben de boş zamanlarımda denemiştim ama gerçekten attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmiyor. çok çok cüzi rakamlar var örneğin reklam başına 0,001 dolar. günde de belli sayıda reklam izlemene izin veriyor. o yüzden kullandığın internete veya bilgisayarını yıprattığına değmez. (benim kulandığım siteler öyleydi)

**Benim önerim döviz kazandıran anket siteleri,bunları denedim kazandım parayı da çektim ve kullandım ( saç ekimim için :) cocuguma forma aldım vs. )

** MEMURLAR.NET LİNK KOYMAMA İZİN VERMEDİĞİ İÇİN İSTEYENLERE LİNKLERİ ÖZELDEN YAZABİLİRİM

* anket başına dolar kazanacağınız sitenin linki.... dövizin halini düşünürsek harika bir seçenek. bilgisayar veya mobil üzerinden üye olunarak anket başına dolar kazanacağınız sitedir.aynı zamanda bu sitede oyun oynayarak veya görevleri tamamlayarak da dolar kazanabiliyorsunuz. sitedeki püf noktalar şunlar: verdiğiniz tüm bilgileri doğru girin, site içinde karışıklık olunca anketten atabiliyorlar. ilk başlarda sizi denemek için anketten bilerek de atabiliyorlar bazen ama siz sabırla denemeye devam edin. anket başında size ''sizin veya bir yakınınızın şu şu şu sektörlerde çalışmışlığı varmıdır'' tarzında soruları olacak. her zaman hiçbiri seçeneğini seçin. yakın zamanda telefon, araba, televizyon vs alacakmısınız sorularına her zaman evet diyin çünkü anketin amacı bu zaten. tlf tv gibi şeyleri almak için bütçeniz nedir diye sorarlarsa da yüksek seviyede fiyat girin çünkü ucuz ürünlerin anketi pek yapılmaz. ayrıca dikkatli olmanız gereken bir nokta var: bazen sitede seçenekleri rastgele işaretlediğimizden adamlar yukarıda not olarak ''şu soru için şu seçeneği işaretleyin'' diyerek anket doğrulukk testi yapıyor. buna dikkat etmelisiniz. vereceğim ref'li link üzerinden üye olursanız bu ve benzeri sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışırım.ysense için anlattıklarıma ek olarak oyun içerisindeki offers'larda bulunan mobil oyunlardan rise of kingdom (17.5 $), board kings (13 $, play bingo (20 $), the walking dead (10 $), looney tunes (10 $) ve buna benzer oyunlardan dolar kazanma şansınız mevcut. oyunları eş zamanlı da oynayabilirsiniz ve bitirdikten sonra telefonunuzu sıfırlayarak yeniden başlarsınız. bunları oynayarak hem eğlenceli zaman geçirirsiniz hem de extradan para kazanabilirsiniz. ben artık oyunları oynuyorum anket çözmekten ziyade. oyunları oynadıkça tecrübe kazanıyor ve daha kısa sürede bitiriyorum artık.

* bilgisayar üzerinden veya uygulamasını indirerek mobilden anket doldurarak euro kazanabileceğiniz bir site. herhangi bir şekilde para yatırmıyorsunuz.siteye şuradan .......üye olup bilgilerinizi doldurduktan sonra profil genişletme kısmından kendinizle ilgili bilgiler verip size uygun anketleri de karşınıza çıktığında çözerseniz hesabınıza euro eklendiğini göreceksiniz.(bazen biraz sürebiliyor eklenmesi). yükendikten sonra Wise ile hemen hesabınıza atabilirsiniz. YSENSE için anlattığım taktikler bu site için de geçerlidir.

* anket başına türk lirası kazanabileceğiniz site ..... ( çerez parası veya uzun süre oynayıp biraz birikim yapabilirsiniz)

* belki de en kazançlı olanı ve sürekli olanı, youtube üzerinden para kazanmaktır. tabii bunun için 4000 saat izlenme ve 1000 aboneye sahip bir kanalınız olması şartı vardır. sizlere tavsiyem türkçe içerikli bir video hazırlamamanız ki türkçe bir kanalınız olursa müşteri kitleniz sadece türkler olur bu da yurt içi ve yurt dışı yaklaşık 100 milyon hedef kitle. ancak yabancı içerikli bir kanalınız olursa bu defa tüm dünya sizin müşteri kitleniz olur ki youtube'un reklam gelirleri ülkemiz için yaklaşık 1000 gösterim başına 1$, abd 10$, uk 20$, avustralya, isviçre gibi geliri yüksek olan ülkeler için ise 40$'a kadar çıkıyor. benim eski kanalım compilation tarzı derleme kanallarıydı , kedi videoları ve araba videoları üzerine. herhangi bir emek harcamadan youtube para kazanma şartlarını aştım ancak youtube 'tekrar kullanılan içerik' nedeniyle para kazanmaya açmadı. sadece dışarıdan reklam alarak bir miktar para kazanabiliyorum. sizin kanalınızın yurt dışı ve tüm dünyaya yönelik içerik üretebileceğiniz türde olmasını tavsiye ederim. Biraz da piyango gibi aslında bu işler tutarsa harika bir gelir kapısı ve ömür boyu kapanmayacak size, çocuklarınıza ve torunlarınıza dahi kalabilecek bir kanal ortaya çıkacak.

* saat başı satoshi/(bitconin'in kuruşu) kazanacağınız ve kazancınızı özellikle multiplay kısmından katlayabileceğiniz sitedir. bunun yanı sıra site içinde bahis oynayarak da kazancınızı arttırabilirsiniz veya siteye bitcoin yükleyerek belirli oranda kâr alabiliyorsunuz. öte yandan site içerisinde loto çekilişlerine katılarak da araba kazanma şansınız da var. üye olmak isteyenler için ref'li ..... bitcoinin genel olarak yükselişini göz önüne alırsak ufak da olsa kazanmak ve kazandığınızı borsaya aktarıp trade yaparak hiç de fena olmayan kazançlar elde edebilirsiniz.

* saat başı latoshi ( litcoin'in kuruşu) kazanacağınız aynı zamanda multiplay kısmından kazancınızı arttıracağınız sitenin ..... bitcoinler gibi litecoin de genel olarak artış durumunda. ufak da olsa kazanmak ve kazandığınızı borsaya aktarıp trade yaparak hiç de fena olmayan kazançlar elde edebilirsiniz.

*tüm bunların dışında, makale yazarak, çeviri yaparak, osmanlıcayı günümüz türkçesine çevirerek, yandex tolokaya yardımcı olarak domain adresi satın alarak, da para kazanabilirsiniz.. başka aklıma gelen olursa editlerim herkese bol kazançlar.

Toplam 2 mesaj