Editörler : "eskiyara"Pangaea

skramz
Daire Başkanı
01 Ekim 2022 15:59

Sıkıntı nedir tam olarak

Egoistögretmen
Kapalı
01 Ekim 2022 16:07

Sıkıntı çok. Mevzylar çok. Herkesten bir darbe yedim. Artık dayanamıyorum. Kimseye güvenim de kalmadı. İş hayatım kötü eski ben değilim. İstemediğim bir yaşam yaşıyorum.

skramz, 2 yıl önce

Sıkıntı nedir tam olarak

halis4242
Genel Müdür
01 Ekim 2022 16:09

Okullarda eğitim kalmamış, idare/veli hatta bacak kadar öğrenci karşına geçip senden hesap sorabiliyor, saygısızlığın haddi hesabı yok, soytarı öğrenci diğerlerini de bozuyor, kendini eğitime tamamen kapatmış, asla okumak niyetinde olmayan, sınıfta zorla gelen öğrencilere bir şeyler vermek çok zor, ortamdaki diğer öğretmenlerin/idarenin taraflı tutum/davranışları da cabası.. Toplantılara katılmayıp en ufak bir olayda soluğu idarede alan ve şikayete gelen veliler evde birkaç çocuğuyla baş edemezken öğretmeni yerin dibine sokma peşinde ne yazık ki!!?

skramz
Daire Başkanı
01 Ekim 2022 16:49

işle ilgili herhalde anlaşıldı. ilk başladığında yaşamayan azdır sanırım. daha düzgün bir iş hayatım var ilk yılıma göre ama yine de ben de mutsuzum. her gün eve geldiğimde başım ağrıyor. ilk başladığım yıl çok şey çekmiştim.

Egoistögretmen, 2 yıl önce

Sıkıntı çok. Mevzylar çok. Herkesten bir darbe yedim. Artık dayanamıyorum. Kimseye güvenim de kalmadı. İş hayatım kötü eski ben değilim. İstemediğim bir yaşam yaşıyorum.

1Alyaedebiyat3
Aday Memur
01 Ekim 2022 20:53

En azından olayın farkında hocamız hayatı 4 4 lük insanlar var öğretmenler odasında moskof gibi duran günaydını geç göz teması kurmazlar .camdan kuleleri yıkılır kul hakkına giriyorlar benim moralimi bozarak. Gülmek bile sadakadır karşındaki insanın bir çıkmazı belki senin tebessümün ile çözülebilir kendini iyi hisseder intihardan bile vazgeçebilir. Ama gel gör ki en tuhaf insanlar öğretmenler olmaya başladı

Comador, 2 yıl önce

Senin bir an önce istifa etmen lazım. Öğretmenlik mutsuz insanlara göre değil. Yazık sınıfındaki öğrencilere. Mutsuz, asık suratlı bir öğretmene mecbur değil kimse

Selema
Aday Memur
01 Ekim 2022 22:54

Geçen yıl travmaya bağlı depresyon yaşamıştım şimdiyse hayattan öyle keyif alıyorum ki ne kadar salakmisim üzülmeye ya diyorum. Hüzün de sevinç de geçici hocam

Braweheart01
Daire Başkanı
01 Ekim 2022 23:47

Egoist öğretmen kardeşim senin mutsuzluğun kolay kolay bitmez. geçmişte açtığın konulardan ve senin kendi yazdıklarından derleme yapayım. seni öğretmen evinde mutfağa kilitlemişler üstelik sebep olarak da öğlen yemeğini öğretmen evinde yemiyormuşsun oraya para kazandırmıyormuşsun ve diğer öğretmenlere de öğlen yemeğini öğretmen evinde yemeyin diyormuşsun. Bunun için mutfağa kilitlemişler.

Şimdi ben Ağrı'da çalışan arkadaşım var, Edirne, Diyarbakır, Şırnak vb. hiçbir yerde böyle birşey yapmazlar. Öğretmeni öğretmen evinde mutfağa kitlemezler. Bunu yapana kadar kafasına sıkar vururlar. Bunu da yemek para mevzusu değil ancak terör, namus vb. önemli meselelerden dolayı yaparlar. Yani hkayene senin dışında inanan var mı bilemiyorum

Bunu burada yazmanın iki sebebi olur birincisi 14 yaşında bir ergensin vakit geçiriyorsun

ikinci seçenek şizofrensin seni mutfağa kilitlediklerine kendin inanıyorsun

bu nedenle mutlu olman için psikiyatri tedavisine ihtiyacın var

Hayal3434
Kapalı
02 Ekim 2022 00:34

Mutlu olursun inşallah hocam.

Bu hocamıza dua edelim konuyu görenler, inşallah çok iyi ve mutlu olacağı yere tayini çıksın, aşık olsun evlensin, huzurlu olsun, çevresinde kendisi gibi iyi niyetli insanlar olsun, amin.

Hocam sabır et şuan, güzel günler çok yakın, bir psikolog bulursan da git bu süreçte destek için.

Hepimiz zorlanıyoruz İnan ki, öğrencisi velisi idaresi bi garip olmuş şuanki dönemde.

Egoistögretmen
Kapalı
02 Ekim 2022 07:38

Amin hocam sağ olun

Hayal3434, 2 yıl önce

Mutlu olursun inşallah hocam.

Bu hocamıza dua edelim konuyu görenler, inşallah çok iyi ve mutlu olacağı yere tayini çıksın, aşık olsun evlensin, huzurlu olsun, çevresinde kendisi gibi iyi niyetli insanlar olsun, amin.

Hocam sabır et şuan, güzel günler çok yakın, bir psikolog bulursan da git bu süreçte destek için.

Hepimiz zorlanıyoruz İnan ki, öğrencisi velisi idaresi bi garip olmuş şuanki dönemde.

Egoistögretmen
Kapalı
02 Ekim 2022 07:39

:(

Selema, 2 yıl önce

Geçen yıl travmaya bağlı depresyon yaşamıştım şimdiyse hayattan öyle keyif alıyorum ki ne kadar salakmisim üzülmeye ya diyorum. Hüzün de sevinç de geçici hocam

Comador
Şube Müdürü
05 Ekim 2022 11:48

Gerçekler acıdır egoist. Açtığın başlıklar hep kavga hır gür soruşturma. Neden sadece senin odanı sana vermediler? Bence en büyük sorun kaynağı sensin.

Egoistögretmen, 2 yıl önce

Mal

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi