Editörler : Pangaea
04 Ekim 2022 20:46

dsn2
Şef

Kamunun avukata ihtiyacı yok ki. Zaten işleri anlaşmalı avukatlara yaptırıyoruz çatır çatır çalışıyorlar aslanlar gibi. Kurumdaki 2-3 avukatta anlaşmalı avukatların yamuk yaptığı durumlarda Kurumun hakkını korumak için yeterli oluyor.

04 Ekim 2022 21:14

hanzelbükücü
Aday Memur
Her meslek aynı durumda her sene yığınla mezun avukatların ayrıcalığı ne ki onlara özel kamuda yer açılsın
hanzel, 2 ay önce - Alıntıya git

Hanzel bende hukukçu kardeşlerim, artık sizi tahrik edemeyecek

04 Ekim 2022 21:17

hanzelbükücü
Aday Memur
Azminden dolayı seni kutlarım. Bi şeylerin değişeceğine inansam ben de iyimser olabilirdim belki

Bak deluvannu seni buldum bırakmam,

04 Ekim 2022 21:18

hanzelbükücü
Aday Memur
Sorun şu ki sadece şu an sıkıntıda, darda olanın düşündüğü şey atanma sorunu. Meclisin yarısı avukat demişsin ama onların keyfi yerinde insan psikolojisi gereği tok olan açın halinden asla anlamaz, zamanında aynı yollardan geçmiş olsa bile işleri yoluna girince eskiyi anında unutur tıpkı sizin şu anki hak arayışınızın atandıktan sonra anında bitecek olması gibi bi daha buraya yan bile bakmazsınız yapacak bi şey yok bu konuda fazla insan psikolojisi böyle işliyor malesef kendi dötünü kurtarma derdinde herkes sonrası ne olursa olsun kimseyi ilgilendirmiyor

Hanzel sahnede, o nerde ben orda

04 Ekim 2022 21:21

hanzel
Müsteşar Yardımcısı

Hanzel sahnede, o nerde ben orda

hanzelbükücü, 2 ay önce - Alıntıya git
Sen kimsin fanclub hesaplarım mı açılmaya başlandı :D
04 Ekim 2022 22:36

Ozlem koruklu
Aday Memur

Hanzel, siz hukuk mezunu musunuz? Anlayamadım. Bu arada ben zamanında cumhurbaşkanına karşı dikildiğim(o zamanlar cb değildi 2010 yılındaki fetönün YGS?deki kopya skandalı zamanlarında) için bugün hakim/savcı mülakatlarından eleniyorum:) o yuzden kpss?de merkezi mülakatsız yani torpil gerektirmeyen atamaları tercih ediyorum. Ha devletin kurumlarının avukat ihtiyacı evet var. Bunu kimseye ispat zorunluluğumuz yok.

04 Ekim 2022 23:22

sonbirşansssss
Şube Müdürü

Vay be. Hanzel bükücü çıktı. :)))))

Valla bütün forum hep birden bükemedi. Umarım siz bükebilirsiniz.

Bence bir tim ekibi oluşturun. Bir kişiyle olacak iş değil bence.

:)))))))))

05 Ekim 2022 00:24

hanzelbükücü
Aday Memur

Vay be. Hanzel bükücü çıktı. :)))))

Valla bütün forum hep birden bükemedi. Umarım siz bükebilirsiniz.

Bence bir tim ekibi oluşturun. Bir kişiyle olacak iş değil bence.

:)))))))))

sonbirşansssss, 2 ay önce - Alıntıya git

Hanzel bu kolay mi onu bükmek adam hemşirelik forumundan tutun, at yetiştiriciliği forumuna kadar her yerde herkesle dalda geçiyor. Milletin umudu ike alay eden birisi.

05 Ekim 2022 07:55

hanzel
Müsteşar Yardımcısı

Hanzel, siz hukuk mezunu musunuz? Anlayamadım. Bu arada ben zamanında cumhurbaşkanına karşı dikildiğim(o zamanlar cb değildi 2010 yılındaki fetönün YGS?deki kopya skandalı zamanlarında) için bugün hakim/savcı mülakatlarından eleniyorum:) o yuzden kpss?de merkezi mülakatsız yani torpil gerektirmeyen atamaları tercih ediyorum. Ha devletin kurumlarının avukat ihtiyacı evet var. Bunu kimseye ispat zorunluluğumuz yok.

Ozlem koruklu, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok üzüldüm gerçekten yıllar önce ergenliğin ve gençliğin verdiği yenilmezlik, ben her şeyin doğrusunu bilirim ateşiyle geleceğini yakmışsın. Yaşadığımız ülke ne yazık ki bir batı avrupa, kuzey amerika ülkesi değil bunun bilinciyle yaşamak lazım bazen yoksa böyle sonuçlarla karşılaşabiliyoruz

05 Ekim 2022 08:17

richelieu
Aday Memur

Kamunun avukata ihtiyacı yok ki. Zaten işleri anlaşmalı avukatlara yaptırıyoruz çatır çatır çalışıyorlar aslanlar gibi. Kurumdaki 2-3 avukatta anlaşmalı avukatların yamuk yaptığı durumlarda Kurumun hakkını korumak için yeterli oluyor.

dsn2, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne yazıkki arkadaş haklı. Kurumlar sözleşmeli avukatlarla çalıştıkça doğru düzgün kadro göremeyeceğiz.

05 Ekim 2022 15:16

Ozlem koruklu
Aday Memur

Hanzel bu kolay mi onu bükmek adam hemşirelik forumundan tutun, at yetiştiriciliği forumuna kadar her yerde herkesle dalda geçiyor. Milletin umudu ike alay eden birisi.

hanzelbükücü, 2 ay önce - Alıntıya git

Mücadeleye ergenlik ve gençlik ateşi diyen zihniyet cahiliye devrinden mi?Bu mücadeleler sayesinde bugün hakların var. Umarım hukuk fakültesinin önünden dahi geçmemişsindir. Yazık öyleyse.

05 Ekim 2022 16:36

hanzelbükücü
Aday Memur

Mücadeleye ergenlik ve gençlik ateşi diyen zihniyet cahiliye devrinden mi?Bu mücadeleler sayesinde bugün hakların var. Umarım hukuk fakültesinin önünden dahi geçmemişsindir. Yazık öyleyse.

Ne alaka siz kime cevap yazdınız, gençlik ateşi, entrikası bilmem ne siz ne içtiniz yahu. Kine yazdığını bi gör ona göre yaz ben burda hanzel denen değişik ici yazıyorum

05 Ekim 2022 16:38

hanzelbükücü
Aday Memur

Seni hanzel e emanet ediyorum.

05 Ekim 2022 16:56

hanzel
Müsteşar Yardımcısı

Tabi ki de hakları için mücadele eden insanlar olmalı, onlara çok şey borçluyuz onlar sayesinde edindiğimiz kazanımlarla ben rahat, lüks, elit ve zengin bir hayat sürüyorum ama bu tür aktivistlik işleri biz zenginlere biraz uzak, bu parıltılı hayatı ben seçmedim işin kaymağını yiyen tarafta oldum hep mücadele edilmesi gereken yaşamlar bana göre değil, modumu düşürüyor.

05 Ekim 2022 18:08

gschiu
Aday Memur

Tabi ki de hakları için mücadele eden insanlar olmalı, onlara çok şey borçluyuz onlar sayesinde edindiğimiz kazanımlarla ben rahat, lüks, elit ve zengin bir hayat sürüyorum ama bu tür aktivistlik işleri biz zenginlere biraz uzak, bu parıltılı hayatı ben seçmedim işin kaymağını yiyen tarafta oldum hep mücadele edilmesi gereken yaşamlar bana göre değil, modumu düşürüyor.

sana ömür boyu yemeye doyamayacağın bir kaymak lazım.

07 Ekim 2022 00:31

Ahbir
Aday Memur

Ciddi manada avukat açığı var kurumlarda ve bu açığın merkezi alımlarla adaletli bir şekilde kapatılmasını istiyoruz. Yeter ki birlik olalım gençler

Toplam 36 mesaj