Editörler : crops35
02 Ekim 2022 15:53   

Ön Lisans 2. Sınıf Katipliğe Başvurabilir Mi?

Şu anda ön lisans 2. sınıfım. Katipliğe başvurabilir miyim?

02 Ekim 2022 16:01

hsnd
Müsteşar
Yahu mezunu olmadığınız bir diplomanın hakkını nasıl kullanıp da başvuracaksınız bana bunu bir açıklar mısınız?
02 Ekim 2022 23:50

Melena1
Aday Memur
Ortaöğretim kpss girip basvursiblirsin
03 Ekim 2022 00:06

try1241
Aday Memur
Yahu mezunu olmadığınız bir diplomanın hakkını nasıl kullanıp da başvuracaksınız bana bunu bir açıklar mısınız?
hsnd, 2 ay önce - Alıntıya git

bu adam doğru demiş niye eksilediniz, saçmalığa bak o zaman bende en çok alım yapılan lisans bölümüne kaydolayım sonra kadro açılınca başvurayım ama okulu bitirmiyim.

bizde bilmediğimiz için çok soru sorardık ama bu kadar basit düzeyde çocukların bile sormayacağı sorular sormazdık.

03 Ekim 2022 08:58

hsnd
Müsteşar

bu adam doğru demiş niye eksilediniz, saçmalığa bak o zaman bende en çok alım yapılan lisans bölümüne kaydolayım sonra kadro açılınca başvurayım ama okulu bitirmiyim.

bizde bilmediğimiz için çok soru sorardık ama bu kadar basit düzeyde çocukların bile sormayacağı sorular sormazdık.

try1241, 2 ay önce - Alıntıya git

Kişiler duymak istediklerini duymayınca bu tarz yaklaşımda bulunabiliyor bu forumda. Garip bir yer burası alıştım ben siz de takılmayın :) Ama alışamadığım bir şey varsa o da üniversite düzeyine erişmiş kişilerin bu tarz sorular sorması.

Toplam 4 mesaj