Editörler : Pangaea

Yasaklı
02 Ekim 2022 16:44

KPSS 82 puanla ne yapılır?

Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaslar. Düz memurluk gelir mi TSK ederim simdidn

02 Ekim 2022 18:23

hahahaha hocam neden buna çok güldüm ya.

82 ye düz memurluk zor hocam genelde 90 üzeri gidiliyor. Polislik, Tsk ve kurum sınavlarını kovalayabilirsiniz hocam.

Bölüm nedir ?

Memüh
Şef
02 Ekim 2022 22:00

Bölüm nedir hocam. Benim de 83 84 gibi gelicek. Tekrar mı hazırlanıcaksınız

wolf chandler
Kapalı
02 Ekim 2022 23:45

neden güldünüz?

katiplik deneyebilirsiniz. içişlerinin dışarıdan bazı alımlarında mülakata kalabilirsiniz İİBF iseniz atanma puanına yakınsınız. bölüm de önemli burada

Gıdamühendisi2022, 2 yıl önce

hahahaha hocam neden buna çok güldüm ya.

82 ye düz memurluk zor hocam genelde 90 üzeri gidiliyor. Polislik, Tsk ve kurum sınavlarını kovalayabilirsiniz hocam.

Bölüm nedir ?

yineolmadi
Yasaklı
03 Ekim 2022 00:04

Bölüm fef hocam boşverin fuzuli bir bölüm ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Düz memurluktan bir yere girersek yeter bana ikm de olsa

Memüh, 2 yıl önce
Bölüm nedir hocam. Benim de 83 84 gibi gelicek. Tekrar mı hazırlanıcaksınız

Memüh
Şef
03 Ekim 2022 00:20

Katiplik sizce ne zaman açılır hocam. Ben de giresim var. Kaç puanla falan. Zor mu oluyor girmesi.
wolf chandler, 2 yıl önce

neden güldünüz?

katiplik deneyebilirsiniz. içişlerinin dışarıdan bazı alımlarında mülakata kalabilirsiniz İİBF iseniz atanma puanına yakınsınız. bölüm de önemli burada

Manchini
Aday Memur
03 Ekim 2022 08:32

açıktan alımları dene hocam zabıta gardiyan vs

sadecemimar
Şube Müdürü
03 Ekim 2022 08:39

:)) bölümünüzle ilgili yorumunuza çok güldüm gerçekten hocam:)

Umarım her şey gönlünüzce olur:)

yineolmadi, 2 yıl önce

Bölüm fef hocam boşverin fuzuli bir bölüm ne siz sorun ne ben söyleyeyim. Düz memurluktan bir yere girersek yeter bana ikm de olsa

wolf chandler
Kapalı
03 Ekim 2022 09:13

klavyede iyi yazabiliyosanız mülakata kalırsınız da mülakat biraz torpil istiyor. genelde 70+ herkes klavye sınavına kalır. her sene de binlerce alım olur takip edin görürsünüz

Memüh, 2 yıl önce
Katiplik sizce ne zaman açılır hocam. Ben de giresim var. Kaç puanla falan. Zor mu oluyor girmesi.
03 Ekim 2022 20:31

82 yerine 52 yazmış ilk önce dedim dalga mı geçiyor sonra yanlış yazdım diye alta düzeltme girmiş :) onu görünce çok güldüm

neden güldünüz?

kpsskiller
Aday Memur
04 Ekim 2022 02:40

hocam f klavye mi gerekiyor? q klavyede vuruşum 100lerde ama f kullanmadım

klavyede iyi yazabiliyosanız mülakata kalırsınız da mülakat biraz torpil istiyor. genelde 70+ herkes klavye sınavına kalır. her sene de binlerce alım olur takip edin görürsünüz

wolf chandler
Kapalı
04 Ekim 2022 08:56

onu başvuruda kendiniz tercih ediyosunuz q ya da f olması üzerine seçenek var sorun değil

kpsskiller, 2 yıl önce
hocam f klavye mi gerekiyor? q klavyede vuruşum 100lerde ama f kullanmadım
04 Ekim 2022 17:46

82 ile polis olmak için uğraşabilirsin. Başka bir şey gelmez o puana.

kpsskiller
Aday Memur
04 Ekim 2022 23:05

öyleymiş hocam araştırdım ama zor meslek diyip kötülemişler hep :(

onu başvuruda kendiniz tercih ediyosunuz q ya da f olması üzerine seçenek var sorun değil

kpssbitirici
Yasaklı
04 Ekim 2022 23:13

Mübaşir kyk katip ikm bi ton meslek var. Yalan söyleme awk

elektrikadam, 2 yıl önce

82 ile polis olmak için uğraşabilirsin. Başka bir şey gelmez o puana.

wolf chandler
Kapalı
05 Ekim 2022 01:00

benim arkadaşlar çalışıyor internette yazılan kadar kötü bi ortam yokmuş. bazı yerlerde mobbing var ama her yerde değil. özelde sürünmektense katiplik iyi gibi

kpsskiller, 2 yıl önce
öyleymiş hocam araştırdım ama zor meslek diyip kötülemişler hep :(

kpsskiller
Aday Memur
05 Ekim 2022 01:11

teşekkür ederim bilgi için. hayırlısı bakalım

benim arkadaşlar çalışıyor internette yazılan kadar kötü bi ortam yokmuş. bazı yerlerde mobbing var ama her yerde değil. özelde sürünmektense katiplik iyi gibi

Zinde kuvvetler
Aday Memur
05 Ekim 2022 12:10

82 puan çok kritik bir puan ki hangi nete, kaç nete ne kadar puan geleceği konusunda en belirsiz puanları. 74 nete de gelebilme ihtimali var 78 nete de. O yüzden önce netlerinizi bu nelerin hangi test gruplarında ağırlıklı olduğunu belirtin.

WinterSoldier
Kapalı
05 Ekim 2022 12:19

İlanlar bölümünde neredeyse her gün 100-150 kişilik büro personeli tekniker teknisyen vs alımı yayımlanıyor üniversitelere hepsi de mülakatsız bi değerlendirin puanlar muhtmeelen dibin dibini görmüştür

AKayin
Memur
05 Ekim 2022 13:52

benim gy: 26.25 gk:51.5 net 82-83 puan gösteriyor sizce kaç gelir.

Zinde kuvvetler, 2 yıl önce

82 puan çok kritik bir puan ki hangi nete, kaç nete ne kadar puan geleceği konusunda en belirsiz puanları. 74 nete de gelebilme ihtimali var 78 nete de. O yüzden önce netlerinizi bu nelerin hangi test gruplarında ağırlıklı olduğunu belirtin.

05 Ekim 2022 13:58

TSK'ye girebilirsin rica ederim şimdiden

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi