Editörler : ayşegül bgm
03 Ekim 2022 00:53   

Kapalı
Hemşirelik ataması

Arkadaşlar merhaba ben atama hakkında birkaç şey sormak istiyorum. Lisans mezunu hemşireyim. 2022 kpss'ye girdim net vs hesapların ve puanım 70le 75 arası gibi. Ben ilk atamadan gitmek istiyorum açıkçası 2021 mezunu olduğum için bir senedir bekliyorum hiçbir yere başvurmadim da atamada sıkıntı olmasın diye. Neyse İstanbul dışında doğu illerinin devlet hastanelerine atana bilir miyim bu civarda Bir puanla İlk atama da. 2022 sınavının sonucunu beklerler mi sizce atamalar için

03 Ekim 2022 01:24

Kara 33
Aday Memur
İstanbul Ankara daha düşük alıyor.oraları dene doğunun puanı daha yüksek
03 Ekim 2022 01:30

letmetellyou
Aday Memur

Alım sayılarının çok olacağını düşünerek ihtimal veriyorum

03 Ekim 2022 01:59

Kusucar
Şef

Zor 2. Atamaya kalirsin

03 Ekim 2022 05:03

yeyildiz
Aday Memur

Her türlü atabırsın bem bile 68 69 beklediğim halde atanmama ihtimal veriyorum. 20 bin hemşire atarsa puanlar otomatik 68e kadar düşer

03 Ekim 2022 09:08

Memoliii89
Aday Memur

İlk atamada elindeki puan ile atanan zor

Heleki doğuya aranjman çok daha zor 2.yi bekle önündekiler çeikmilmiş olacak istediğin yeri secebilirsin

03 Ekim 2022 21:20

Hmsryn
Aday Memur

İlk atamada elindeki puan ile atanan zor

Heleki doğuya aranjman çok daha zor 2.yi bekle önündekiler çeikmilmiş olacak istediğin yeri secebilirsin

Memoliii89, 2 ay önce - Alıntıya git

İkinci atama ne zaman olur hocam tahmini

03 Ekim 2022 21:37

Memoliii89
Aday Memur

Bakan sözünde durursa en geç Aralık içinde yapar ama işe başlama büyük ihtimal yıl başından sonraya kalır geçen dönemde böyle olmuştu

03 Ekim 2022 21:48

PowerSup
Memur

Bakan sözünde durursa en geç Aralık içinde yapar ama işe başlama büyük ihtimal yıl başından sonraya kalır geçen dönemde böyle olmuştu

Memoliii89, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben aralıkta bile alım olacağını sanmam ilk alım Ocağı bulabilir

03 Ekim 2022 22:11

aisezreal
Genel Müdür

Ben aralıkta bile alım olacağını sanmam ilk alım Ocağı bulabilir

PowerSup, 2 ay önce - Alıntıya git

Ocakta alım olmaz kardeşim. Şubat dersin mart dersin anlarım ama ocakta alım yapamaz. Şubat Mart ise çok geç olur. Bakan istemese bile alımı ocaktan önce yapmak zorunda. Sekreter sözü verdi doktorlara Ekim-Kasım-Aralık bu tarihlerden birinde olacak. Atamanın bölüneceği kesin olduğu için yeni puanları beklese bile en geç bana göre Kasım'da olur.

Ya ekim ilk atama ikinci atama Aralık'ta yaparlar

Ya da ilk atama Kasım'da ikinci atama Aralık'ta yaparlar.

03 Ekim 2022 22:24

vaytonli61
Aday Memur

Ocakta alım olmaz kardeşim. Şubat dersin mart dersin anlarım ama ocakta alım yapamaz. Şubat Mart ise çok geç olur. Bakan istemese bile alımı ocaktan önce yapmak zorunda. Sekreter sözü verdi doktorlara Ekim-Kasım-Aralık bu tarihlerden birinde olacak. Atamanın bölüneceği kesin olduğu için yeni puanları beklese bile en geç bana göre Kasım'da olur.

aisezreal, 2 ay önce - Alıntıya git
Son zamanlarda gördüğüm en mantıklı yorumlardan bir tanes hocam
03 Ekim 2022 22:36

Hmsryn
Aday Memur

Dediğiniz gibi olursa çok iyi olur. Bu sene bizi resmen bitirdi çünkü sürekli bekleme halindeyiz

04 Ekim 2022 14:33

ynscylnuysl
Aday Memur

Atamanın bölüneceği nasıl kesin oluyor

04 Ekim 2022 15:33

kpssyolum
Aday Memur

Atamanın bölüneceği nasıl kesin oluyor

ynscylnuysl, 2 ay önce - Alıntıya git

Sn. Sağlık bakanımız söyledi kademeli bir şekilde alacağız diye

07 Ekim 2022 10:43

benmüh
Şef

hemşirelik atamalarında tercihler çok önemli, yanlış bir tercihle ilk atamada açıkta kalabilir ama atananların puanlarında 70-75 görebilirsin.

Yani asıl cevabın evet atanabilirsin ama araştırmanı-analizini iyi yapmalısın.

07 Ekim 2022 10:52

yeyildiz
Aday Memur

hemşirelik atamalarında tercihler çok önemli, yanlış bir tercihle ilk atamada açıkta kalabilir ama atananların puanlarında 70-75 görebilirsin.

Yani asıl cevabın evet atanabilirsin ama araştırmanı-analizini iyi yapmalısın.

benmüh, 2 ay önce - Alıntıya git

Kaç atama olacağını düşünüyorsunuz

07 Ekim 2022 11:16

benmüh
Şef

Kaç atama olacağını düşünüyorsunuz

yeyildiz, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok

07 Ekim 2022 18:46

Hmsryn
Aday Memur

Çok

benmüh, 2 ay önce - Alıntıya git

Anladım. İlk atama için nasıl Bir yol izlemem lazım siz bu konuda deneyimlisiniz galiba. Yakında puanlar açıklanacak 71 puanım var gibi ilk alımda artık doğu diye tutturamiyorum Yeter ki açıkta kalmayayim.

07 Ekim 2022 19:00

Memoliii89
Aday Memur

Hemşirelik lisansta yaklaşık kaç kişi tercih verecek bilgisi tahmini olan varmı

07 Ekim 2022 19:04

özerşanlı
Aday Memur

Anladım. İlk atama için nasıl Bir yol izlemem lazım siz bu konuda deneyimlisiniz galiba. Yakında puanlar açıklanacak 71 puanım var gibi ilk alımda artık doğu diye tutturamiyorum Yeter ki açıkta kalmayayim.

Hmsryn, 2 ay önce - Alıntıya git

Gy gk üzerinden tahmini kaç net yapmıştınız 71 puana denk geliyor bende hesaplama yapacaktım

07 Ekim 2022 20:20

Hmsryn
Aday Memur

Gy gk üzerinden tahmini kaç net yapmıştınız 71 puana denk geliyor bende hesaplama yapacaktım

özerşanlı, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam ben kpss puan hesaplama sitesinden yaptım

Toplam 20 mesaj