Editörler : Pangaea

03 Ekim 2022 20:45

İşşizlik iş bulamama depresyon antidepresan antipsikotikler

nereye kadar böyle gidecek 2 senedir işşizim mühendisim.

ailemle yaşıyorum.

garsonluk kasiyerlik hayatta kalmak için her şeyi yaptım.

ruhumu bozdum antidepresan antipsikotik bağımlısı oldum.

umarım güzel bir atama olur.Tekrardan umutlar hayaller suya düşmesin suya düşe düşe su kalmadı artık.

sizinle paylaşmak istedim.

mutlu günler.

AKayin
Memur
03 Ekim 2022 20:46

kaç puan bekliyorsunuz ve hangi bölümdesiniz inşallah en kısa zamanda atanırsınız.

tokat atarım
Yasaklı
03 Ekim 2022 20:52

74-77 arası ziraat mühendisiyim zabıt katipliği falan onlara başvuru yapacağım

03 Ekim 2022 20:59

Geçmiş olsun arkadaşım umudunu kaybetme çalışmaya devam.

Kpss5154
Kapalı
03 Ekim 2022 21:10

Yaş kaç hocam illaki olur kamu olmadı özel olur umudunu kaybetme

tokat atarım
Yasaklı
03 Ekim 2022 21:11

teşekkür ederim 26 yaşındayım elbet bir rızık vardır

Gylmaz
Aday Memur
03 Ekim 2022 21:13

Zabit katipligi icin bilgisayar sertifikasi olmasi gerektigi yaziyor internette. Gerekli mi?

tokat atarım, 2 yıl önce

74-77 arası ziraat mühendisiyim zabıt katipliği falan onlara başvuru yapacağım

wolf chandler
Kapalı
03 Ekim 2022 21:15

ünide aldığınız bi bilgisayar dersini saydırabilirsiniz

Gylmaz, 2 yıl önce

Zabit katipligi icin bilgisayar sertifikasi olmasi gerektigi yaziyor internette. Gerekli mi?

wolf chandler
Kapalı
03 Ekim 2022 21:16

hemen hemen aynı durumdayız. lütfen moralinizi yüksek tutun

mtmtq
Aday Memur
03 Ekim 2022 21:44

Değiştiremeyeceğiniz şeyler için kendinizi üzmeyin. Çoğumuz bu durumdayız. Değiştirebileceğiniz şeyler için çabalamaya devam.

Gylmaz
Aday Memur
03 Ekim 2022 22:06

Evet almistim. Transkriptle mi belgelendiriyoruz

wolf chandler, 2 yıl önce

ünide aldığınız bi bilgisayar dersini saydırabilirsiniz

mühendisyen789
Kapalı
04 Ekim 2022 08:07

Hocam sizi tanımıyorum ama çalışıp en kötü 85 90 arası çok rahat alabilirdiniz.tabi özel durumları bilemiyorum

maviyedair
Şef
04 Ekim 2022 08:22

Oyle bir arkadasim vardi , psikolojisi bozuldu engelli raporu oldu. Ekpss ile atandi .

Memüh
Şef
04 Ekim 2022 10:28

Aynı durumdayız. Benim yaş birazdaha fazla. İşsizim evdeyim. Özel sektöre girdim anlaşamadım. Ben de mühendisim eem. 1 sene durmadan kpss çalıştım. Sınavda heyecan yaptım. Matı iyi yapan ben uzun soruları görünce heyecan stres birbirine girdi. Sınavda o soruları okurken resmen hayallere daldım. Özel sektöre geri mi dönüncem, zaman mı yetmicek, eyvah yetişmiyor gibii.. 82 83 gibi bekliyorum ne yapıcam ben de bilmiyorum valla. Ama üzülme. Emin ol zaman denilen kavram çözümü getiriyor elbet.

Manchini
Aday Memur
04 Ekim 2022 11:31

her zaman b planınınız olsun

bunudagormedik
Genel Müdür
04 Ekim 2022 14:39

ziraat müh'e acımayın .bol bol alıyorlar onları

dsn2
Şef
04 Ekim 2022 20:50

Ahaha adam daha 26 sında şimdiden yamulmuş. 30 unu kadar atama bekle ancak öyle ağlamaya başlarsın. Bu arada memurluk için psikiyatriden sağlam raporu alman gerekiyor. Böyle giderse sen yerleşirsen de kapıdan giremeyeceksin

selenagomez
Aday Memur
04 Ekim 2022 21:53

Başlığı açan arkadaş ne kadar samimidir bilemem ancak "yaşın genç abartma" "bölümünün ataması var ağlama" temalı yorumları acımasızca buldum.. Çevresel faktörleriniz, karakter yapınız, yaşam döngünüz size belki 30-40 yaşınıza kadar hayatı denemeye değer kılmış olabilir. Kimin ne zaman güçsüz düşme hakkı olduğuna karar vermek kimsenin haddine olmamalı. Başlığı açan arkadaşıma gelince güçsüzlüğünü kabul edip paylaşma cesareti gösterdiğin için tebrik ederim. Farkındalık benim nezdimde en büyük adımdır. Bazen kendine sadece durup nefes almak için zaman tanımak gerektiğine inanıyorum. Hiç pes etmemek, durmadan çabalamak diye bir şey gerçek hayatta yok. Aksi takdirde bir de devam edemediğin için kendine yüklenmek kaçınılmaz olacaktır. Umarım kendini anlar ve hazır hissetmek için fırsat tanırsın. Her şey gönlünce olsun

WinterSoldier
Kapalı
04 Ekim 2022 22:19

Herkesin hayatı farklı,yaşadıkları,yaşamakta oldukları...Ama bu dünyada en ufak bi güçsüzlük özellike dünyada ve Türkiyede en ufak bi psikoljik kırılganlık seni bitirir dünya psikoloji hassas olanlar için cehennemdir bu doğuştan mı geliyor bilinmez hiç yaşamadım çünkü dünya yansa mangal yakarım öyle biriyim tavsiyem biraz gerçekçi bak olaylara Ziraat Mühendisisin bölümünün atamaları var puanları yeri gleiyor 79 u görüyor bi kaç ay çalışacaksın alacaksın 80 puanını atanacaksın bahane çok ve herkes de var adam insşatta kpss çalışıyor biladerim yemek yedirmiyorlar dinlendirmiyorlar kulaklığında ders dinlerken hatç karıyor bunlar motive edici tabi gerçeklerde var bölümün 99 la kapatıyorsa umutsuzluk olabilir elinde mesleğin olmasa umutsuzluk olabilir bi ton alternatif var değerlendirmek gerek kimileri oturur ağlar kimileri durum değerlendirmesi yapıp gerekeni yapar bak benim arkadaşım da mühendis hem konfeksiyonda çalıştı hem kpssye çalıştı bi b.. da yapamadı yüksek puan almasına rağmen mühendis olarak atanamadı ama aklı başında biir olduğu için özel güvenlik kimlik kartı almıştı direkt üniverstenin birine mülakatsız atandı şimdi daha rahat şartlarda tekrar mühendislik için kasıyor bu sadece bi örnek daha çok böyle örnek var en ufak şeylerde böyle karamsarlığa kapılmayın aksi takdirde cidden bu hayat cehennem olur mesele iş de değil yarın atanırsın amirinle en ufak tartışmada bu sefer ona takılırsın bu b.ktan meseleleri bırakalım mantıklı bi yol çizelim bardağın dolu taraflarını görelim aksini yapmakta da özgürsün yok ya ben karamsarım diyip karamsarlığı gerçekçilik sanan da çok insan var karamsarlığını kabul etmiyor ben gerçekciyim diyor ne yaparsanız kendinize yaparsınız 8 milyarlık dünya herkes yaşıyor kimi öyle kimi böyle yarım ekmekle anı yaşayan da var her şeyi olup bunalım geçiren de tavsiyem üzme kendini.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi