Editörler : ayşegül bgm
04 Ekim 2022 08:34   

Kademeli alımdan kasıt nedir?

Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim ne demek istiyor kademeli ne demek neye göre kademe? Önce işçi sonra sağlık personeli mi alınacak yoksa önce lisans mezunu sonra önlisans sonra ortaöğretim mi alınacak? Veya mesleklere göre mi alım olacak?

04 Ekim 2022 09:37

Oziyy
Aday Memur

Çok farklı bir izlenim kattınız olaya. İnşallah alımın sayı olarak bölünmesidir.

04 Ekim 2022 09:38

aisezreal
Genel Müdür

Bölünecek atama demek. İşçi alımını isterlerse aynı anda sağlık alımıyla beraber de yapabilirler. (Ki zaten hep öyle yapılıyor)

Atama 2 veya 3'e bölünecek yüksek ihtimal. 30 binlik atamalar bile 3'e bölünüyorsa bu her türlü sayılara bölünebilir.

İşci alımını ise yapılan sağlık personeli ataması ile birlikte işkur üzerinden alırlar.

04 Ekim 2022 10:02

PowerSup
Memur

Bölünecek atama demek. İşçi alımını isterlerse aynı anda sağlık alımıyla beraber de yapabilirler. (Ki zaten hep öyle yapılıyor)

Atama 2 veya 3'e bölünecek yüksek ihtimal. 30 binlik atamalar bile 3'e bölünüyorsa bu her türlü sayılara bölünebilir.

İşci alımını ise yapılan sağlık personeli ataması ile birlikte işkur üzerinden alırlar.

aisezreal, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam bilmediğimden soruyorum acaba daha önceki alımlarda da kademeli diye belirtiliyor muydu burada sanki ben ilk defa böyle bi tabir duydum Bakan'dan

04 Ekim 2022 10:34

Zgn33
Aday Memur

Sözde bu yıl içinde alacaklardı 85 bini kademeli lafi dağızlarından cıktı şurda yılın bitmesine ne kaldi ki kendileri yazip kendileri okuyorlar kimi inandirabilirlese hiç biseyi kimse net olarak söylemez bu ülkede boşver yani biseyler illa olur .

04 Ekim 2022 11:33

Kemaladak
Şef
Bakan atıp tutmasına bakmayın en başta dedim 2 alım yapılmaz diye beni yalancı çıkarıp bakanın sözünede inanmıyorsun Türkçen yok mu diye ithamlarda bulundular Meali belli ARALIK GİBİ 1. Atama Mart nisan gibi 2. Atamayı yapacaklar bu sene sonuna kadar 2 atama bekleyenler eylülde atama beklemeye devam etsin
05 Ekim 2022 19:44

WinterSoldier
Kapalı

Kademeli ve gruplar hâlinde diyor özellikle gruplar hâlinde derken ne kastedildi bu da belli değil.

05 Ekim 2022 19:53

Volkanroger
Memur

Kademeli ve gruplar hâlinde diyor özellikle gruplar hâlinde derken ne kastedildi bu da belli değil.

WinterSoldier, 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim alım bölünecek dedi ve bu sene içerisinde 85 bin personel alacağız dedi başka şeyler diyenlere kulak asmayın dedi ama yine de belli olmaz bence bu ay içinde alım olacak 2020 ye yetişmez belki ama bence bu ay içinde alıma çıkması lazım kademeli dedi...
06 Ekim 2022 17:11

Kusucar
Şef

Kardeş sen çok bastasin daha ya, suan ortalık karışık anlatsak da zor anlarsın gibi, izle en iyisi

Toplam 8 mesaj