Editörler : Pangaea
04 Ekim 2022 09:15

Memurlar.net'te 90'dan aşağı alan yok.

Maşallah diyorum sadece. Türkiye'de derece yapacak insanlarla aynı forumda olduğumuz için şanslıyız. Ben 82-83 bekliyorum kendimi gariban hissettim.

04 Ekim 2022 09:29

Ekşi sözlükte nasıl ortalama gelir 20.000 sterlin ise memurlar.net de ortalama zeka 129dur.

Bunu bilmiyorsanız zaten sizin cehaletiniz.

Neyse işin ironisi bir yana

Erkekli- kızlı iletişimin olduğu ortamlarda bu tarz durumlar normal.

Çok da sey etmeyin, yolunuza bakın siz.

06haziran2021
Şube Müdürü
04 Ekim 2022 09:45

ben de garıbanlardanım :)

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
04 Ekim 2022 11:25

Kızlı erkekli ortamla alakası yok malesef keşke bu kadar basit olsa. Millet deli gibi netler yapmış bu yıl, herkes coşmuş yüksek puanlar uçuşuyor

Mavigömlekliadam, 2 yıl önce

Ekşi sözlükte nasıl ortalama gelir 20.000 sterlin ise memurlar.net de ortalama zeka 129dur.

Bunu bilmiyorsanız zaten sizin cehaletiniz.

Neyse işin ironisi bir yana

Erkekli- kızlı iletişimin olduğu ortamlarda bu tarz durumlar normal.

Çok da sey etmeyin, yolunuza bakın siz.

04 Ekim 2022 11:35

Al işte bir tane daha.

hanzel, 2 yıl önce

Kızlı erkekli ortamla alakası yok malesef keşke bu kadar basit olsa. Millet deli gibi netler yapmış bu yıl, herkes coşmuş yüksek puanlar uçuşuyor

yineolmadi
Yasaklı
04 Ekim 2022 11:40

Mühendislik grupları en az 100 net

hanzel, 2 yıl önce

gschiu
Aday Memur
04 Ekim 2022 11:58

Tamam.

yineolmadi, 2 yıl önce

Mühendislik grupları en az 100 net

umutkngl
Memur
04 Ekim 2022 12:17

hanzeli kandırmak 5 yaşındaki çocuğu kandırmak gibi. şizofren gibi birşey. telegram diyor falan. link at bakalım yada grubun adını söyle diyoruz ses yok. salak yani. memur olsa angarya tarzı işler verilir buna.

yineolmadi
Yasaklı
04 Ekim 2022 12:20

Adam haklı bence telegram hruplarına bakın mühendislik vs yazın. Netleri görün anket açmışlar. Zaten mühendislerde en az 90-100 net gayet olağan. Neyine karşı çıkıyorsunuz

umutkngl, 2 yıl önce

hanzeli kandırmak 5 yaşındaki çocuğu kandırmak gibi. şizofren gibi birşey. telegram diyor falan. link at bakalım yada grubun adını söyle diyoruz ses yok. salak yani. memur olsa angarya tarzı işler verilir buna.

gschiu
Aday Memur
04 Ekim 2022 12:21

23 Nisan' da bile memur koltuğuna oturamaz. Çünkü geri de olsa zeka yok.

umutkngl, 2 yıl önce

gschiu
Aday Memur
04 Ekim 2022 12:25

kardeş hanzel'e vuruyoruz ses senden çıkıyor. komik çocuk :)

yineolmadi, 2 yıl önce

Adam haklı bence telegram hruplarına bakın mühendislik vs yazın. Netleri görün anket açmışlar. Zaten mühendislerde en az 90-100 net gayet olağan. Neyine karşı çıkıyorsunuz

umutkngl
Memur
04 Ekim 2022 12:38

yan çarı olabilir.

gschiu, 2 yıl önce

kardeş hanzel'e vuruyoruz ses senden çıkıyor. komik çocuk :)

gschiu
Aday Memur
04 Ekim 2022 12:49

hepsinin hanzel'e ait olduğuna eminim. boş damacana işte, çok ses çıkarıyor :)

umutkngl, 2 yıl önce

yan çarı olabilir.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi