Editörler : M00NB0W
04 Ekim 2022 10:02   

Saphane Belediyesi Memur Alımı

Arkadaşlar adrese teslim ilan yaptılar , başvuru yapan var mı ?

Başvuru yaptım başvuru formuna posta kodunu yazmadığım gerekçesiyle sözlü listesinde adımı yayımlamadılar.

Kamu başdenetçiliğine şikayet ettim kurumu göz göre göre torpli yapıcaklar en düşük puan 57

yazmışlar ilana

04 Ekim 2022 11:46

nurr6
Aday Memur

Merhaba cevap alabildiniz mi?

04 Ekim 2022 13:31

darkkinght
Aday Memur

hayır dosya incelemede halen 1 ay sürer kamu başdenetçiliğinin işlemleri

15 Ekim 2022 23:07

nurr6
Aday Memur

Sonuç açıklandığında paylaşabilir misiniz ?

18 Ekim 2022 15:15

darkkinght
Aday Memur

sonuç geldi kendi işlerine göre cevap yazmışlar

18 Ekim 2022 16:51

vefasızşair
Aday Memur

sonuç geldi kendi işlerine göre cevap yazmışlar

darkkinght, 2 ay önce - Alıntıya git
Ne demişler hocam ?
18 Ekim 2022 21:32

züheyla1987
Aday Memur

Kaybettiğiniz birsey olmadı hatta sizi yol masrafından kurtardılar. Biz sözlü mülakata cagrildik ama sonuçlarda 57.22 kpss puanını alan kişiye sozlude 94 puan vererek almak istedikleri kişiyi aldılar ancak alım şartlarında mülakata 5 katı kadar aday çağrılır ibaresi vardı aldıkları kişi ise siralamaya bile girmemesi gereken 11. Sıradaki başkanın özel kalem sekreteriydi. Usulsuz alım gerçekleşti. Bunun için idare mahkemesine başvurup alımı durdurmamiz gerekecek.Yoksa herkes torpille ve usulsuz alımla devlet kademelerinde memur olarak atanacak kimse hakkını aramazsa

18 Ekim 2022 21:35

züheyla1987
Aday Memur

Memurlar.net te bu konunun haber edilmesini istedik WhatsApp hattından yazdık fakat memurlar nette duyarsız kaldı bizim bu çağrımıza

19 Ekim 2022 09:07

darkkinght
Aday Memur

ben cimere ve ombusmanlığa yazdım sonuç çıkmadı

19 Ekim 2022 09:09

darkkinght
Aday Memur

Kaybettiğiniz birsey olmadı hatta sizi yol masrafından kurtardılar. Biz sözlü mülakata cagrildik ama sonuçlarda 57.22 kpss puanını alan kişiye sozlude 94 puan vererek almak istedikleri kişiyi aldılar ancak alım şartlarında mülakata 5 katı kadar aday çağrılır ibaresi vardı aldıkları kişi ise siralamaya bile girmemesi gereken 11. Sıradaki başkanın özel kalem sekreteriydi. Usulsuz alım gerçekleşti. Bunun için idare mahkemesine başvurup alımı durdurmamiz gerekecek.Yoksa herkes torpille ve usulsuz alımla devlet kademelerinde memur olarak atanacak kimse hakkını aramazsa

züheyla1987, 2 ay önce - Alıntıya git

aynen öyle hocam fakat ben gerekli yerlere şikayette bulundum gazetememur haber yaptı ona da yazdım fakat memurlar.net yazmadı kamubaşdenetçiliğine bu uyarılarla birlikte tekrar şikayet oluşturdum sizde başvurdunuz mu ?

19 Ekim 2022 13:29

züheyla1987
Aday Memur

aynen öyle hocam fakat ben gerekli yerlere şikayette bulundum gazetememur haber yaptı ona da yazdım fakat memurlar.net yazmadı kamubaşdenetçiliğine bu uyarılarla birlikte tekrar şikayet oluşturdum sizde başvurdunuz mu ?

darkkinght, 2 ay önce - Alıntıya git

Biz öncelikle şikayetimizi Şaphane Belediyesine ve CİMERE bildirdik. Onlardan gelecek cevap karşısında da İdare Mahkemesine başvuruda bulunacağız.

19 Ekim 2022 13:41

darkkinght
Aday Memur

Cimerden bi sonuç çıkmıyor belediye sadece savunma yapıyor

20 Ekim 2022 13:59

makrotech
Aday Memur

züheyla1987, 2 ay önce - Alıntıya git

vay be gerçekten mi

Toplam 12 mesaj