Editörler : Pangaea
05 Ekim 2022 20:55

ÜZGÜN İİBFLİ
Aday Memur

Bazı arkadaşlarla özelden görüştük, eş durumuma saygı gösterdiler o yüzden daha fazla yazmayacağım. Şunu da söyleyeyim, kurumumla tayin için tekrardan görüşmeye başladım. İnşallah onaylanırsa ilk işim feragat etmek olacak.

Hakannc2, 2 ay önce - Alıntıya git

nereyi kazanmıştınız ?

05 Ekim 2022 20:56

ÜZGÜN İİBFLİ
Aday Memur

Bende şuanda kadroluyum gsbden kazandığım il kendi şehrim değil fakat memleketime yakın ve üniversite okuduğum bildiğim sevdiğim bir şehir şuan çalıştığım yeri ve kurumu sevmiyorum gerçekten çok sıkıntı bir kurum tayin durumum yok gibi birşey vicdanen düşünüp yorum yaparsanız sevinirim gerçekten ne yapacağım hiç bilmiyorum

Memur402, 2 ay önce - Alıntıya git

nereyi kazanmıştınız ?

06 Ekim 2022 01:00

mrbulancak
Aday Memur

Arkadaşlar soran oldu mu hiç evraklar nasıl gidecek? Nasıl başlanacak vs vs

06 Ekim 2022 01:03

mrbulancak
Aday Memur

Birde il mi ilçe mi buda bir muamma?

09 Ekim 2022 16:47

Msevim26
Aday Memur
Ne alakası var doymsuzlukla bi açıklar mısın?
kahya05, 2 ay önce - Alıntıya git

ben açıklayayım doyumsuzlukla ne ilgisi var şuan hali hazırda bi işte çalışıyorsun ve yerleşmeyi bekleyen binlerce kişi var bu kişilerin hakkına giriyorsun keyfi tercih yaparak kadroyu yakıyorsun üstelik gidip gitmeme konusunda kararsızsın ama suç devlette kadrolulara bu hakkın verilmemesi lazım (eş durumu vs gibi zorunluluklar hariç) ben şahsen sana ve senin gibi keyfi tercih yapanlara hakkımı helal etmiyorum

09 Ekim 2022 16:50

Msevim26
Aday Memur

Bende şuanda kadroluyum gsbden kazandığım il kendi şehrim değil fakat memleketime yakın ve üniversite okuduğum bildiğim sevdiğim bir şehir şuan çalıştığım yeri ve kurumu sevmiyorum gerçekten çok sıkıntı bir kurum tayin durumum yok gibi birşey vicdanen düşünüp yorum yaparsanız sevinirim gerçekten ne yapacağım hiç bilmiyorum

Memur402, 2 ay önce - Alıntıya git

neden tercih yaptın binlerce kişinin hakkına girdin yazıklar olsun

09 Ekim 2022 22:49

Ea67
Aday Memur

Büro personelleri il müdürlüğünde çalışır yurtta çalışmaz.

slann34, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam sadece il mudürlüklerinde mi çalışır, ilçede görevlendirilme ihtimali yok değil mi?

09 Ekim 2022 23:42

gs360
Aday Memur

Hocam sadece il mudürlüklerinde mi çalışır, ilçede görevlendirilme ihtimali yok değil mi?

Ea67, 2 ay önce - Alıntıya git
Yypler ilçelerde çalıştırılabilir
Toplam 28 mesaj