Editörler : gubaz
05 Ekim 2022 15:23   

işçiye ve normal memura öğle yemeği var ama öğretmene yok..

Memura ticaret yapmak yasak ama kamu işçisine serbest. Memura ikramiye ödenemez ama kamu işçisine ödenir. Memura yol yardımı ödenemez ama kamu işçisine ödenir. Memura yemek yardımı ödenemez ama kamu işçisine ödenir. Memura yakacak yardımı ödenemez ama kamu işçisine ödenir. Memur kardeşlerim Memnun Sen'e destek vermeye aynen devam

05 Ekim 2022 17:01

drogba-71
Daire Başkanı

Merak etme herkesin bir çıkarı var.

Bastakiler uye aidatlari ile otellerde fink atip arabalarda meşk edip vekillik kovaliyor

Alttakiler küçük koltuk kovaliyor

En son basamaktakiler orta kademeye gecmeyi kovaliyor

Bazilari da tarafimiz belli olsun başımıza is gelmesin diyor

Aslinda piramidin tepesi kaymagi yiyor aşağısı kasnagi yiyor.

Ne yazsan ne söylesen boş.

Gözüne far tutulmuş tavsan gibi sana bakiyorlar.

Arabanin deposu yarimdi yarin zam cakacaklar yok yere. Doldurayim dedim 550ye yakin tuttu.

Madem öyle oyna devam. Iyi oluyor.

05 Ekim 2022 17:25

kimuni
Şube Müdürü

ben ciddi burdan gitmek mümkün ise araştırmaya niyetlendim en azından , ielts 5.5 almışım (akademik) bununla mümkün ise deniyorum şu aralar mailleşme felan. akla uygun bişey çıkarsa belk denerim diyorum.

05 Ekim 2022 20:14

skramz
Şef

öğretmene üçün biri varmış

05 Ekim 2022 21:15

Aslanım1905
Kapalı

Memur mu bir kendi haklarınıza bakın 100 hak varsa 99 u sizin için öğle yemeğinde bile gözünüz var yarısını cepten veren 2 bilemedin 3 çeşit yemeğimizde mi yazik vallah para bu kadar esir almamalı kutsal gorevi sendikalar sizin için var ek dersler, eğitim ödeneği, bedavadan alınan başarı belgeleri, ek ilave maaşlar biliyormuyuz saniyorsunuz ne istiyorsunuz ayıp değil mi bu zihniyetle mi çocuklarımız size teslim.

05 Ekim 2022 21:49

yldzhmt
Memur

Memur mu bir kendi haklarınıza bakın 100 hak varsa 99 u sizin için öğle yemeğinde bile gözünüz var yarısını cepten veren 2 bilemedin 3 çeşit yemeğimizde mi yazik vallah para bu kadar esir almamalı kutsal gorevi sendikalar sizin için var ek dersler, eğitim ödeneği, bedavadan alınan başarı belgeleri, ek ilave maaşlar biliyormuyuz saniyorsunuz ne istiyorsunuz ayıp değil mi bu zihniyetle mi çocuklarımız size teslim.

Aslanım1905, 2 ay önce - Alıntıya git

Ek ilave maaslar derken neyi kastediyorsun acaba aciklar misin?

Herkesi kendiniz gibi ikramiye aldigini mi dusunuyorsun

05 Ekim 2022 22:01

Behzatçç
Daire Başkanı
Öğretmene hiç bişey vermez bunlar eğitimden nefret ediyorlar bilerek yapıyorlar. Eğitimbirsenliler hep haklı ama ortada aç gezen öğretmenler hep nedense. Sonu yakın!!!
05 Ekim 2022 23:16

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

Ek ilave maaslar derken neyi kastediyorsun acaba aciklar misin?

Herkesi kendiniz gibi ikramiye aldigini mi dusunuyorsun

yldzhmt, 2 ay önce - Alıntıya git

Bedavaya başarı belgesi alıyorsunuz demiş. Neyi açıklayacak ki. Onu bile değerli kağıt sanıyor garibim. Buna başarı belgesi verseler döviz bürosuna bozdurmaya gider. Google'dan başarı belgesi kuru aratır. Bist'e bile bakabilir.

06 Ekim 2022 00:43

halis4242
Daire Başkanı

Öğretmen kim ki ya!!?

Kimsenin takmadığı modern dadilik yapan bir maraba/amele/ezik vs.!?

Gelen geçen hıncını öğretmenden alıyor: Başta iktidarlar günah keçisi ilan ediyor, neymiş efendim, öğretmen yarım gün çalışıyormuş, falan filan...

Sonrasında bakanımız, diğer yöneticiler, velilerimiz hatta öğrencilerimiz bile öğretmeni aşağılama peşinde!!?

Kasıtlı/sistemli bir şekilde öğretmeni hem maddî hem manevî itibarsizlaştirmak artık çok moda ve çok yaygın şu zamanda!??

Ya işçi

06 Ekim 2022 00:49

Behzatçç
Daire Başkanı

Aslanım1905, 2 ay önce - Alıntıya git
Haram olsun o öğle yemekleri! Anladın mı
06 Ekim 2022 00:50

Behzatçç
Daire Başkanı
Kimse bizim efendimi değil korkmuyoruz kimseden. Acilen seçim gelsin!!!
06 Ekim 2022 10:54

tamtam23
Memur

işçiye memura öğle yemeği, kahvaltı, öğretmene başarı belgesi..

06 Ekim 2022 17:03

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı

çözüm çok zor ama sandıkta hesap sormak mümkün.

06 Ekim 2022 17:11

bozkurtahmettt
Aday Memur
Hak istemek için işçiyi gömmeyin.biz memurun giyim yardımı adı altında 15-20k aldığı paralara laf etmiyoruz.her güzel şeyi öğretmenler hakediyor.ama düz bir memurun ağlaması saçma.yaz olur sıcak görmezsiniz kış olur soğuk! İşçinin yağın pasın kaynak dumanlarının balyoz seslerinin arasında nasıl çalıştığını bilmeden cahilce laf atıyorsunuz.mesleğin ilk yıllarında herkes memur olmak ister yıpranmamak için,30 yılın sonunda taze delikanlı gibi dinçten; keşke işçi olsaydım der.İkiyüzlü tipler sizi
06 Ekim 2022 20:12

Aslanım1905
Kapalı

Ancak kendinizi kandırırsınız. Siz kendinizi bile çekemeyen kesimsiniz. Bırakın işçiyi, memuru kendi aranızdaki fitne fesadı cekememezlikleri bitirin sırf emin ol senin gibiler yüzünden kamu personelleri bir adım ileriye gidemiyor. Garip, zavallı seni.

Toplam 14 mesaj