Editörler : gubaz
07 Ekim 2022 15:35

SSelmasss
Şef

oooo memurluk ne rahatmış dediğinize göre. buyrun gelin dilekçe verip memurluğa geçin :D

melike.h, 2 ay önce - Alıntıya git
Rahatlık istesem geçerdim canım. Belli ki sen de o rahatlık için seçmişsin. Bol kahveli sohbetli günler size.
07 Ekim 2022 15:40

Behzatçç
Daire Başkanı

doymadın doyamadın :D yine mi sen behzatç :D her yerde sen varsın az git iş yap

Sen bana cevap verme sapık. Ne geziyorsun peşimde düş yakamdan dimi ama ne istediğin belli değil senin. Üniverste falan oku lise mezunu memur seni. Öğretmenle kendini bir tutuyor pis sapık
07 Ekim 2022 15:42

melike.h
Şef
Rahatlık istesem geçerdim canım. Belli ki sen de o rahatlık için seçmişsin. Bol kahveli sohbetli günler size.
SSelmasss, 2 ay önce - Alıntıya git

eyvallah canım. evet bol çay kahve içiyoruz gün içinde. hiç değilse işe geliyoruz haftalık 45 saat mesaimizi bitiriyoruz biz.

sizin 3 katınız kadar çalışıyoruz. maaşımızı hak ediyoruz.

çalışmadan para almak size göre.

07 Ekim 2022 15:44

melike.h
Şef
Sen bana cevap verme sapık. Ne geziyorsun peşimde düş yakamdan dimi ama ne istediğin belli değil senin. Üniverste falan oku lise mezunu memur seni. Öğretmenle kendini bir tutuyor pis sapık
Behzatçç, 2 ay önce - Alıntıya git

lise mezunu olduğumu nerden çıkarttın :D

sapık olan sensin.

estağfirullah canım öğretmen ile bir tutamam kendimi Allaha şükür işe gelip helal para kazanıyorum ben

07 Ekim 2022 15:52

SSelmasss
Şef

eyvallah canım. evet bol çay kahve içiyoruz gün içinde. hiç değilse işe geliyoruz haftalık 45 saat mesaimizi bitiriyoruz biz.

sizin 3 katınız kadar çalışıyoruz. maaşımızı hak ediyoruz.

çalışmadan para almak size göre.

Öğretmen düşmanı haset memurları muhattap almıyorum canım hadi git çayını kahveni iç üniversite okuyup ögretmen olunca gel karşıma yoksa yıkıl karşımdan haset yaratık
07 Ekim 2022 16:01

melike.h
Şef
Öğretmen düşmanı haset memurları muhattap almıyorum canım hadi git çayını kahveni iç üniversite okuyup ögretmen olunca gel karşıma yoksa yıkıl karşımdan haset yaratık

terbiyesiz.

şimdiki öğretmenler böyle işte

üniversite mezunuyum zaten ama öğretmen olmak gibi bir düşüncem olmadı hiç

bu arada buyur gel sanada ısmarlayım güzel demlenmiş çay :D

07 Ekim 2022 16:03

melike.h
Şef

bu arada yüksek zekalı öğretmen sen sanıyorsun ki sadece öğretmenler üniversite mezunu :D

araştırma yap biraz hep forumda olmuyor zamanını boş geçirme :)

07 Ekim 2022 16:26

Alex10alec
Şef

2023 is loading

07 Ekim 2022 16:31

SSelmasss
Şef

bu arada yüksek zekalı öğretmen sen sanıyorsun ki sadece öğretmenler üniversite mezunu :D

araştırma yap biraz hep forumda olmuyor zamanını boş geçirme :)

Sana üniversite mezunu değilsin demedim. Ne kadar kıt akıllı olduğunu ortaya koymuş oldun. Sana git üniversite oku öğretmen ol dedim. Okuduğun üniversite ise yaramamış bir de ögretmenlik oku. Bu kıt akılla o da işe yaramaz ama en azından öğretmen kıskançlığından vazgeçersin.
08 Ekim 2022 07:30

Argan35
Memur

Devlet ve bayrağı temsil eden memurların birbirlerine hitap şekillerine hayran olmamak elde değil.

08 Ekim 2022 13:01

Behzatçç
Daire Başkanı

terbiyesiz.

şimdiki öğretmenler böyle işte

üniversite mezunuyum zaten ama öğretmen olmak gibi bir düşüncem olmadı hiç

bu arada buyur gel sanada ısmarlayım güzel demlenmiş çay :D

En büyük terbiyesiz sizsiniz sapık melike bey. Zira bir hanımefendi bu şekilde davranmaz sizin ağzınız pis mikroplu ve cahilsiniz
08 Ekim 2022 20:31

selimsw
Aday Memur

Durum özetleyen bir mesajı paylaşmak isterim: Sayın yetkililer "öğretmenler memnun olduğu için değil mecbur oldukları için bu sınava başvuruyor"

08 Ekim 2022 23:20

mehmet_cik
Aday Memur

Kendileri iktidar olsaydı o önergeyi sunmazlardı.

Braweheart01, 2 ay önce - Alıntıya git

"Haa o zaman tamam! Doğru!" mu dememizi bekliyorsun?

Sunmaları gerekli mi değilmi? Mesele bu.

10 Ekim 2022 10:41

melike.h
Şef
Sana üniversite mezunu değilsin demedim. Ne kadar kıt akıllı olduğunu ortaya koymuş oldun. Sana git üniversite oku öğretmen ol dedim. Okuduğun üniversite ise yaramamış bir de ögretmenlik oku. Bu kıt akılla o da işe yaramaz ama en azından öğretmen kıskançlığından vazgeçersin.

üniversite okuyup gel falan yazdın. kendinle çelişiyorsun. :D ezik

Toplam 54 mesaj