Editörler : gubaz
09 Ekim 2022 18:38

minabade
Memur

Başka meslek grupları bu hale sadece gülüp geçer , ya da burada atanamamış başka mesleğe geçmiş ve öğretmen düşmanlığını zavallı hayatının tek anlamı bellemiş kişilerin trollerin sakızı oluruz.

09 Ekim 2022 18:46

jamett
Memur
İdareciler aldıkları parayı son kuruşuna kadar hakkediyorlar. Haftanın 6 günü okuldalar. Belli bir yaşa gelmeden asla idareci olmayı düşünmüyorum.
09 Ekim 2022 18:57

AzizinKayıpDersi
Aday Memur

Derse girmeyip dyk ücreti alan varsa, net boğazında kalsın.

09 Ekim 2022 21:04

minabade
Memur

Hala aynı trollük

09 Ekim 2022 23:28

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı

problem milli eğitimin, eğitimi yok etmek isteyen politikaları. daha geçenlerde sınıfta kalan 11. sınıfların sınıf geçtiğiyle ilgili bi haber okudum. idare ne yapabilir ki?

ayrıca idarenin ne kadar derse girsin ne kadar çalışsın sizce?

ben 1 sene idarecilik yaptım gerçekten de eşekten düşenin halinden eşekten düşen anlar. idarecilik zor ve kesinlikle verilen ek derse değmiyor. öğretmenin sorumluluğu daha az ve daha fazla kazanma olanağı var.

bu arada suistimal edilmeye uygun bi yer idarecilik. dyk açıyor dönem boyu ek ders alıyor bazı idareciler ama öğrencilerin bile haberi yok dyk açıldığından

sareninbabası, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam hangi tür idarecilik yaptığınıza bağlı ve okulunuza bağlı olarak değişir.

öğrenci devam devamsızlık fişini sisteme girmek. geç kağıdı raporlu izinli vs sisteme girmek. toplu sms yollamak . bu işle uğraşan idareci rahat.

ayrıca idareci derse girmemeli. derse giriyorsa niçin idareci.

ve herkes iyi niyetli değil işte idareciliği sonuna kadar çıkarları için kullananlar var. bende bu kötü niyete karşı şartların değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

10 Ekim 2022 04:40

derin sessizlik
Memur

Gidip idareci olun o zaman, başkasının ek dersini hesaplayandan hayır gelmez gerçi. İdarecilik yaptım çok yorucu.degmez bile o ek derse. Öğretmenlik en rahatı.

10 Ekim 2022 09:13

Ogretmenheryerde
Kapalı

Eşim idareci hiç boş durmuyor ayrıca öyle ek ders de almıyor. Derse de giriyor on saat falan. O almasın diyeceğine biz daha fazla alalım de

10 Ekim 2022 09:36

fatih koç
Daire Başkanı

Vergi dilimi kesintisi var çünkü :)

10 Ekim 2022 13:02

hsnsylk
Daire Başkanı

ben müdür yardımcısıyım çeşme değiştir, pencere tamir et, kapı sapı değiştir, MEB 'İn isteiklerini yerine getir, kitap dağıt, öğrencinin arkasını topla aldığımız para az bile.

Toplam 49 mesaj