Editörler : Pangaea
12 Ekim 2022 22:09

ömer serkan
Şube Müdürü

Kpss puanı çekemeyen adaylar nasıl atanırım diye yöntem bulmuş diye yorumladım.hadi herkes işine geldiği gibi bi atanma yöntemi yazsın.ben de diyorum ki herkes evine en yakın kamu kurumunda çalışsın

12 Ekim 2022 22:24

birümit03
Aday Memur

yok canım bunlara ne gerek var adını soyadını yazan memur olsun

12 Ekim 2022 22:31

clubmanpinaud
Aday Memur

Üniversite sayılarının kontrolsüz biçimde artırılarak içi boş yerler haline dönmesini atlıyorsun. Bütün üniversiteleri bir tutamazsın ve kanaatimce neredeyse hiçbir şey öğrenmeden bir şekilde mezun olan çok insan var, bunların bilgisiz bir şekilde sadece KPSS den yüksek aldı diye atanması doğru değil bence.

benmüh, 2 ay önce - Alıntıya git

Senin söylediğin gibiyse bunun çözümü mülakat getirmek değildir. Senin düşündüğün gibiyse, (ben senin gibi düşünmüyorum) o zaman üniversite eğitiminin verildiği andaki ölçümlerle, üniversite eğitimiyle ilgili düşüncelerini belirtir, orayla ilgili sıkıntılı gördüğün noktalar varsa çözüm önerilerini anlatırsın. Çözümü mezuniyet ve sınavda başarılı olunduktan sonra mülakatta aramazsın. Vatandaş 4 yıl eğitim almış, 4 yıl boyunca onca sınava tabi tutulmuş, bu sınavlardan başarılı olup diploma almış, 1.500.000 adayın girdiği KPSS'de de yüksek puan alarak başarısını göstermiş, mülakatta bu vatandaşın daha neyi ölçülecek? Adayın üniversiteden aldığı diplomaya ve KPSS'den aldığı puana güvenilmemesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Üniversite eğitimi sırasında ve KPSS'de ölçülmeyen şey mülakatta nasıl ölçülecek?

12 Ekim 2022 22:42

yineolmadi
Yasaklı

Böyle saçma bir başlık olur mu hiç. Açik acım ben beyin özürlüsüyüm sınavlarda yapamıyorum torpille alım olsun demis. Zaten mulakat adı altında bir çok hak yeniyor kpss ye bakilmadan alımlar oluyor da yapaninda atananında burnundan gelsin inşallah

elektrikadam, 2 ay önce - Alıntıya git

İçerik forumdan kaldırıldı.

Üyenin forumda yazması yasaklandı.

12 Ekim 2022 22:55

yineolmadi
Yasaklı

KPSS kaldırılmalı sadece mülakat getirilmelidir arkadaşlar tweet atalım

Toplam 25 mesaj