Editörler : Lanet

betülde
Aday Memur
27 Ekim 2022 11:18

her zaman güncel

27 Ekim 2022 13:34

sağolasın bende mesaj yolladım.

Dünya gezegeni, 1 yıl önce

Memurlar.Net üyeliğine veya forumdaki yazışmalara dair talepleriniz için [email protected],

Kamu personelinin özlük haklarına dair sorularınız için [email protected]

Memurlar.Net'e soru, katkı ve tekzipleriniz için [email protected]

3'nede mail gönderdim ben.

TEKNİYKER
Aday Memur
28 Ekim 2022 11:20

+1

betülde
Aday Memur
31 Ekim 2022 10:02

tüm idari personelin sıkıntısı ama dile getiren çok az

02 Kasım 2022 14:53

birçok memur torpilli istedikleri zaman muvafakat alabiliyorlar bazı yandaşların da tuzu kuru sıkıntıları yok dile getirmezler üstüne birde bizim gibi dile getirenlere de kızarlar.

betülde, 1 yıl önce

tüm idari personelin sıkıntısı ama dile getiren çok az

Akınpasha
Aday Memur
03 Kasım 2022 08:47

Mutlaka bu tayin konusu gündeme getirilmeli ve kesin bir sonuca bağlanmalıdır.

TEKNİYKER
Aday Memur
06 Kasım 2022 11:18

Hocam ben sözleşmeli 4b inşaat teknikeriyim, ben 3+1 6 aydır baslayan eşimin yanına nasıl gidebilirim bende yeni atandım.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
06 Kasım 2022 16:59

Siz bence size daha önce yazılanları anlamak istemiyorsunuz belli ki. Mevzuat okumaktan da imtina ediyorsunuz. Artık bence size bu konuda cevap yazılmamalı. Size milyon kefe kadro alamadıktan sonra sözleşmeli iken bir yere gidemeyeceğiz söylendi ama hala aynı soruyu soruyorsunuz. Kamuya atanmış birinin mevzuat okumayı bilmesi gerek. Bence bir zorunluluk haline getirilmeli bu durum. Mevzuat okumayana bu konuda eğitim vermeliler. Başka türlü inanmayacaksınız belli oldu.
TEKNİYKER, 1 yıl önce
Hocam ben sözleşmeli 4b inşaat teknikeriyim, ben 3+1 6 aydır baslayan eşimin yanına nasıl gidebilirim bende yeni atandım.

betülde
Aday Memur
11 Kasım 2022 10:14

gelecek inş. inanıyorum

Asosyal sosyolog
Aday Memur
18 Kasım 2022 17:04

eşim ve 3 yaşındaki çocuğum farklı şehirde üni.'de ben farklı şehirde üni.'de ailemiz farklı şehirde.Öyle yakın şehirler de değil her birinin arasında 1000 km var. karşı taraf istiyor beni ama benim kurum göndermiyor. Benimki eşimi istiyor karşı taraf göndermiyor... 3 yaşındaki çocuğumu ekmek aldığım bakkaldan daha az görüyorum. Delirecem artık.. Birinin kendini meclis önünde yakması mı lazım bir adım atmaları için?? Tabi onu da takarlarsa..

Dünya gezegeni
Aday Memur
28 Kasım 2022 22:26

Bu akşam belki Dedim bir şeyler açıklanır bizle alakalı ama olmadı maalesef memurlar net sana teşekkür etmiyorum.

Tayfun2048
Aday Memur
29 Kasım 2022 09:22

kanun tasarısında üniversite idari personele tayin hakkı verilse keşke.

betülde
Aday Memur
21 Mart 2023 09:43

beğeni ve yorumla destek olmak lazım.

burdurspor
Memur
22 Mart 2023 21:08

Daha önce de defalarca haber yapılmış ama çözüm olmamış.
Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi