İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : Lanet
11 Ekim 2022 11:07

Samsung veya Lg televizyon tavsiyesine ihtiyacım var

7 yıllık vestel televizyonum sonunda emekli oldu. Samsung ya da Lg almak istiyorum fiyatı 15 bine kadar hangi modelleri tavsiye edersiniz?

görüntü ve ses kalitesi çok önemli. internet bağlantısıyla film ve dizi izleyen biriyim.

imrancuhadar
Memur
11 Ekim 2022 12:29

LG kesinlikle tavsiye etmem. Samsung konusunda fikir veremem. Daha önce kullanmadım. Elektronik aletler çoğunlukla şans işidir ancak philips bu konuda bence daha iyi.

Ben artık lüks marka almıyorum ne kullandığımı soracak olursanız. Garantisi bittiği anda sıkıntılar başlıyor büyük markalarda. Gidiyorum 5 büyük marketten herhangi bir yan ürün alıyorum. Gerekirse android tv alıyorum yine de 4 - 5 yıl kullanıyorum.

engineerian
Memur
11 Ekim 2022 12:47

ben de pahalı çok donanımlı bir ürün almak istemiyorum. 3 4 yıl geçince yine bazı teknolojilerin gerisinde kalıyor. Lg kullanan bir yakınım var ekran görüntüsü harikaydı ama samsung arasında tereddütte kaldım. yan ürün dediğiniz nedir?

imrancuhadar, 2 yıl önce

LG kesinlikle tavsiye etmem. Samsung konusunda fikir veremem. Daha önce kullanmadım. Elektronik aletler çoğunlukla şans işidir ancak philips bu konuda bence daha iyi.

Ben artık lüks marka almıyorum ne kullandığımı soracak olursanız. Garantisi bittiği anda sıkıntılar başlıyor büyük markalarda. Gidiyorum 5 büyük marketten herhangi bir yan ürün alıyorum. Gerekirse android tv alıyorum yine de 4 - 5 yıl kullanıyorum.

gokhan4635
Memur
12 Ekim 2022 16:17

Android tv alacaksan 10k-15k arası para vermeye gerek yok yerine alacağınız android boxlar daha çok işlevseldir. Hem paranız cebinizde kalır. Türk Botech firmasının modekkerine bakınız derim...

engineerian, 2 yıl önce

ben de pahalı çok donanımlı bir ürün almak istemiyorum. 3 4 yıl geçince yine bazı teknolojilerin gerisinde kalıyor. Lg kullanan bir yakınım var ekran görüntüsü harikaydı ama samsung arasında tereddütte kaldım. yan ürün dediğiniz nedir?

engineerian
Memur
13 Ekim 2022 10:05

ben de onu alacaktım ama ekranla alakalı arıza yaşadım. ekranın bir bölümünde görüntü kaymaları olmaya başladı. o yüzden yeni bir cihaza ihtiyacım var.

gokhan4635, 2 yıl önce

Android tv alacaksan 10k-15k arası para vermeye gerek yok yerine alacağınız android boxlar daha çok işlevseldir. Hem paranız cebinizde kalır. Türk Botech firmasının modekkerine bakınız derim...

emremusa
Genel Müdür
30 Ağustos 2023 20:52

Philips oled

Drjacob
Aday Memur
21 Eylül 2023 16:32

Samsung al LG sevmem ben pek.

ozerrrr
Şube Müdürü
26 Eylül 2023 23:02

philips 8808