Editörler : ecoekonomist
11 Ekim 2022 15:07   


Anket doldurarak para kazanmak

Merhaba. Aranızda anket doldurarak para kazanma sitelerine üye olan ya da deneyimleyen var mı? Gerçekten para kazandırıyor mu değer mi?

11 Ekim 2022 16:19

aburjin
Memur

********** diye bi site var. yılda 100 lira kazanıyorsun. değer mi/ değmez. başka da bilmiyoru

Edit : Başka internet sitelerine yönlendirme yapan link paylaşımı yasaktır.

12 Ekim 2022 09:49

lutt
Şube Müdürü

********** diye bi site var. yılda 100 lira kazanıyorsun. değer mi/ değmez. başka da bilmiyoru

Edit : Başka internet sitelerine yönlendirme yapan link paylaşımı yasaktır.


aburjin, 4 ay önce - Alıntıya git

linkı özelden atar msın deneyeyım be n de

12 Ekim 2022 16:09

mehmetkgs
Memur

********** diye bi site var. yılda 100 lira kazanıyorsun. değer mi/ değmez. başka da bilmiyoru

Edit : Başka internet sitelerine yönlendirme yapan link paylaşımı yasaktır.


aburjin, 4 ay önce - Alıntıya git

bana da atabilir misin özelden.

12 Ekim 2022 21:46

ekonomik.çöküüş
Yasaklı

İnanmayın pek böyle şeylere.Eğer bu kadar kolay olsa binlerce insan sizden önce keşfederdi emin olun.

13 Ekim 2022 07:50

lutt
Şube Müdürü

Vereceksen huzur ver puuuuuu

01 Aralık 2022 23:16

ismail gencer
Aday Memur

ben yıllardır kazanıyorum.hatta saç ekimimi dahi burdan biriktirdiğim arayla karşılamıştım, daha çok döviz veren anketlere yönelirseniz daha mantıklı olur. siteleri çözmesi biraz zaman aldı önceleri anketten atıyordu sabırla oynadım veçözdüm. artık kolaykolay siteden atılmıyorum. taktiklerimle beraber paylaşayım sizlerle

* anket başına dolar kazanacağınız sitenin linki.... dövizin halini düşünürsek harika bir seçenek. bilgisayar veya mobil üzerinden üye olunarak anket başına dolar kazanacağınız sitedir.aynı zamanda bu sitede oyun oynayarak veya görevleri tamamlayarak da dolar kazanabiliyorsunuz. sitedeki püf noktalar şunlar: verdiğiniz tüm bilgileri doğru girin, site içinde karışıklık olunca anketten atabiliyorlar. ilk başlarda sizi denemek için anketten bilerek de atabiliyorlar bazen ama siz sabırla denemeye devam edin. anket başında size ''sizin veya bir yakınınızın şu şu şu sektörlerde çalışmışlığı varmıdır'' tarzında soruları olacak. her zaman hiçbiri seçeneğini seçin. yakın zamanda telefon, araba, televizyon vs alacakmısınız sorularına her zaman evet diyin çünkü anketin amacı bu zaten. tlf tv gibi şeyleri almak için bütçeniz nedir diye sorarlarsa da yüksek seviyede fiyat girin çünkü ucuz ürünlerin anketi pek yapılmaz. ayrıca dikkatli olmanız gereken bir nokta var: bazen sitede seçenekleri rastgele işaretlediğimizden adamlar yukarıda not olarak ''şu soru için şu seçeneği işaretleyin'' diyerek anket doğrulukk testi yapıyor. buna dikkat etmelisiniz. vereceğim ref'li link üzerinden üye olursanız bu ve benzeri sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışırım.ysense için anlattıklarıma ek olarak oyun içerisindeki offers'larda bulunan mobil oyunlardan rise of kingdom (17.5 $), board kings (13 $, play bingo (20 $), the walking dead (10 $), looney tunes (10 $) ve buna benzer oyunlardan dolar kazanma şansınız mevcut. oyunları eş zamanlı da oynayabilirsiniz ve bitirdikten sonra telefonunuzu sıfırlayarak yeniden başlarsınız. bunları oynayarak hem eğlenceli zaman geçirirsiniz hem de extradan para kazanabilirsiniz. ben artık oyunları oynuyorum anket çözmekten ziyade. oyunları oynadıkça tecrübe kazanıyor ve daha kısa sürede bitiriyorum artık.

* bilgisayar üzerinden veya uygulamasını indirerek mobilden anket doldurarak euro kazanabileceğiniz bir site. herhangi bir şekilde para yatırmıyorsunuz.siteye şuradan .......üye olup bilgilerinizi doldurduktan sonra profil genişletme kısmından kendinizle ilgili bilgiler verip size uygun anketleri de karşınıza çıktığında çözerseniz hesabınıza euro eklendiğini göreceksiniz.(bazen biraz sürebiliyor eklenmesi). yükendikten sonra Wise ile hemen hesabınıza atabilirsiniz. YSENSE için anlattığım taktikler bu site için de geçerlidir.

* anket başına türk lirası kazanabileceğiniz site ..... ( çerez parası veya uzun süre oynayıp biraz birikim yapabilirsiniz)

* belki de en kazançlı olanı ve sürekli olanı, youtube üzerinden para kazanmaktır. tabii bunun için 4000 saat izlenme ve 1000 aboneye sahip bir kanalınız olması şartı vardır. sizlere tavsiyem türkçe içerikli bir video hazırlamamanız ki türkçe bir kanalınız olursa müşteri kitleniz sadece türkler olur bu da yurt içi ve yurt dışı yaklaşık 100 milyon hedef kitle. ancak yabancı içerikli bir kanalınız olursa bu defa tüm dünya sizin müşteri kitleniz olur ki youtube'un reklam gelirleri ülkemiz için yaklaşık 1000 gösterim başına 1$, abd 10$, uk 20$, avustralya, isviçre gibi geliri yüksek olan ülkeler için ise 40$'a kadar çıkıyor. benim eski kanalım compilation tarzı derleme kanallarıydı , kedi videoları ve araba videoları üzerine. herhangi bir emek harcamadan youtube para kazanma şartlarını aştım ancak youtube 'tekrar kullanılan içerik' nedeniyle para kazanmaya açmadı. sadece dışarıdan reklam alarak bir miktar para kazanabiliyorum. sizin kanalınızın yurt dışı ve tüm dünyaya yönelik içerik üretebileceğiniz türde olmasını tavsiye ederim. Biraz da piyango gibi aslında bu işler tutarsa harika bir gelir kapısı ve ömür boyu kapanmayacak size, çocuklarınıza ve torunlarınıza dahi kalabilecek bir kanal ortaya çıkacak.

* saat başı satoshi/(bitconin'in kuruşu) kazanacağınız ve kazancınızı özellikle multiplay kısmından katlayabileceğiniz sitedir. bunun yanı sıra site içinde bahis oynayarak da kazancınızı arttırabilirsiniz veya siteye bitcoin yükleyerek belirli oranda kâr alabiliyorsunuz. öte yandan site içerisinde loto çekilişlerine katılarak da araba kazanma şansınız da var. üye olmak isteyenler için ref'li ..... bitcoinin genel olarak yükselişini göz önüne alırsak ufak da olsa kazanmak ve kazandığınızı borsaya aktarıp trade yaparak hiç de fena olmayan kazançlar elde edebilirsiniz.

* saat başı latoshi ( litcoin'in kuruşu) kazanacağınız aynı zamanda multiplay kısmından kazancınızı arttıracağınız sitenin ..... bitcoinler gibi litecoin de genel olarak artış durumunda. ufak da olsa kazanmak ve kazandığınızı borsaya aktarıp trade yaparak hiç de fena olmayan kazançlar elde edebilirsiniz.

*tüm bunların dışında, makale yazarak, çeviri yaparak, osmanlıcayı günümüz türkçesine çevirerek, yandex tolokaya yardımcı olarak domain adresi satın alarak, da para kazanabilirsiniz.. başka aklıma gelen olursa editlerim herkese bol kazançlar.

02 Aralık 2022 16:49

ahmeterdal91
Kapalı

Anket doldurarak çok para kazanan insan var. Yalnız her ne yaptıysam ben bir türlü başaramamıştım. 2018 ve sonrasında özel sektör alanında işsiz kaldığımda Yandex'in Toloka sistemiyle tanıştım. Burada yaptığınız tek şey kısaca şu; Size arama motorlarından gelen verileri uygun kategorilere ayırıp düzenlemek ve görevleri başarılı bir şekilde tamamlamak. Esasen dolar bazında kazanç getiren bu sistem size Türk Lirası üzerinden günlük kur değerinin biraz altında ödeme yapıyor. Bugün Youtube üzerinde bu sistemi araştırdığınızda yüzlerce videoya ulaşabilirsiniz. Bu videolardan onlarcasını yine Türkçe içerik olarak bazı arkadaşlar videolarında yer vermişler.

Emin olun bir çok siteden daha sağlam bir sistem bugüne kadar kuralları ihlal etmediğiniz sürece (sahte isim, geçersiz telefon numarası kullanmadığınız sürece) ödemelerinizi sıkıntısız bir şekilde alabilirsiniz. Ben memuriyetten önce 3 yıl kadar kullandım 3 yılda sadece belirli dönemlerde (Mart,Nisan,Mayıs Haziran Temmuz) toplamda 500 dolar kazandım. Tabi o gün düşündüğümüzde kur daha düşüktü ancak getirisi ve oradan elde ettiğiniz gelir sizi o sistem içinde daha fazla tutmaya özendiriyor.

Toplam 7 mesaj