Editörler : cihan27E.Kayı Han

apaydinaysenur
Aday Memur
09 Mayıs 2024 09:17

geri dönüş olmadı. bi avukatla görüştüm numarasını msj atabilirim. ellerinde emsal kararlar varmış

Kirmizipolar, 2 ay önce

Merhaba, ben de tarım bakanlığındayım. Size dönüş yapan oldu mu acaba? Ben de dava açsam mı diye düşünüyorum ücretsiz iznim bitince

Hacergul34
Aday Memur
16 Mayıs 2024 20:52

Merhaba bende sağlık calisaniyim bugün kazandım davayı çağırdılar nöbet tutarak çalışmam gerekli dediler aylık çalışmanın yarısi kadar çalışacaksın dediler bakalim hayırlısı umarım gece nöbeti fazla yazmazlar

Uzman-karacalı, 6 ay önce

Olmayacak duaya amin demem ben

17 Mayıs 2024 02:19

kamuda esnek çalışma geliyor arkadaşlar şu an taslak hazır 1 yıla kanunlasir kanaatindeyim. bu sorununuzu kökten çözecektir. https://www.memurlar.net/haber/1101859/kamuda-calisma-sistemi-sil-bastan-degisiyor-iste-gundemdeki-6-formul.html?amp=1
17 Mayıs 2024 10:04

1 yıla kadar mı?? O kadar sürer mi ya

kerten.kele, 1 ay önce
kamuda esnek çalışma geliyor arkadaşlar şu an taslak hazır 1 yıla kanunlasir kanaatindeyim. bu sorununuzu kökten çözecektir. https://www.memurlar.net/haber/1101859/kamuda-calisma-sistemi-sil-bastan-degisiyor-iste-gundemdeki-6-formul.html?amp=1

tutkurq
Aday Memur
17 Mayıs 2024 14:36

senin banka batıkların , imf borçlarını bu hükümet kapatmış ve kasaya 128 milyar dolar para sokmuş ve dünya krizinde piyasaya para piyasaya salınmış doğrudur yanlıştır orasında değilim sen şu soruyu sor kendine önceki hükümetler de bu merkez bankası kasası neden hiç artıya geçmemiş bu soruyu sor.

mimarmuhendis, 1 ay önce

1 yıla kadar mı?? O kadar sürer mi ya

Salihkerem
Aday Memur
19 Mayıs 2024 16:05

Hayırlı olsun Hacer hanım. Kaç ay sürdü acaba dava süreci. Yürütmeyi durdurma kararı mi çıktı. Hangi şehirdesiniz

Hacergul34, 1 ay önce

Merhaba bende sağlık calisaniyim bugün kazandım davayı çağırdılar nöbet tutarak çalışmam gerekli dediler aylık çalışmanın yarısi kadar çalışacaksın dediler bakalim hayırlısı umarım gece nöbeti fazla yazmazlar

Hacergul34
Aday Memur
29 Mayıs 2024 00:53

Teşekkürler bu aydan 20 saat fazla yazdılar bakalım önümüzdeki ayda aynı olursa nereye başvuru yapmalıyım acaba bilgisi olan var mı? Amaç cocuklarin bakımı için yarı zamanlı çalışma 8-12 çalışmayı kabul etmediler nobetli calis dediler tamam dedim ama yine fazla mesaj olacaksa bunun ne anlamı kaliyor bilemedim

Salihkerem, 1 ay önce

Hayırlı olsun Hacer hanım. Kaç ay sürdü acaba dava süreci. Yürütmeyi durdurma kararı mi çıktı. Hangi şehirdesiniz

Hacergul34
Aday Memur
29 Mayıs 2024 07:57

İki ay sonunda yürütmeyi durdurma çıktı şimdi karşı dava açıldı bakalım ne olur hakkımda mobbing olmaz umarim

Salihkerem, 1 ay önce

Salihkerem
Aday Memur
30 Mayıs 2024 13:50

Karşı dava nasıl oluyor kurum sizemi açıyor. Aslında 20 saatten fazla çalıştırmamalari lazım. Sonuçta maaşı yarım alacaksınız.

Hacergul34, 3 hafta önce

İki ay sonunda yürütmeyi durdurma çıktı şimdi karşı dava açıldı bakalım ne olur hakkımda mobbing olmaz umarim

didem90
Aday Memur
08 Haziran 2024 00:27

Merhaba dilekçe verdiniz mi acaba? Ben de Tarım Bakanlığındayım. Evime yakın ilçeye tayin aldıramazsam yarım zamanlı için dilekçe vermeyi düşünüyorum.

apaydinaysenur, 2 ay önce

tarım bakanlığından bir kuruma dava açan veya dilekçe veren var mı?

benjamin176
Aday Memur
08 Haziran 2024 14:45

Karşı dava dediği yürütmeyi durdurma kararına idarenin yaptığı itirazdır. Veya iptal kararı verildiyse, kurum istinaf başvurusuna gitmiştir. Bir öğrenemedi bizim millet şu basit hukuki terimleri.

Salihkerem, 3 hafta önce

Karşı dava nasıl oluyor kurum sizemi açıyor. Aslında 20 saatten fazla çalıştırmamalari lazım. Sonuçta maaşı yarım alacaksınız.

Emineoktay
Aday Memur
10 Haziran 2024 14:27

Merhabalar, 7 haziranda çıkan bir haberde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında görevli bir kadın memurun yarım zamanlı çalışma talebinin reddedilmesi ardından Sağlık Senin mahkemeye başvurduğu, mahkeme tarafından yürütmenin durdurulmasına karar verildiği yazıyor. Emsal karar göstererek dilekçe vermek istiyorum. Karar ve esas no belirtmek zorundamıyız dilekçede? Haberlerde yer almıyor nasıl bulabilirim karar no yu ?

Salihkerem
Aday Memur
11 Haziran 2024 14:36

Öncelikle sorumu size sormadım Hacer hanıma sordum. Basitte olsa hukuki terimleri bilmesemde üslup biliyorum. Sizde öğrenseydiniz keşke.

benjamin176, 2 hafta önce

Karşı dava dediği yürütmeyi durdurma kararına idarenin yaptığı itirazdır. Veya iptal kararı verildiyse, kurum istinaf başvurusuna gitmiştir. Bir öğrenemedi bizim millet şu basit hukuki terimleri.

Toplam 93 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi