Editörler : "eskiyara"Pangaea
«789101112131415161718»

volvoxcnt
Kapalı
26 Aralık 2022 16:15

Mart ayında bakalım haberleri takip ediyoruz

buraközeleğitim, 1 yıl önce

Zorunlu hizmet affı kul hakkıdır. Herkes minimum 3 yıl zorunlu hizmet yapmalıdır. Zorunlu hizmet affı vatana ihanettir. İşine gelmeyenler kızacaklar eminim ama hiç umurumda değil her zaman doğru bildiğimi söyledim yine söylerim. Askeri personel veya polis nasıl gidiyorsa biz de gideceğiz üzerimize düşeni yapacağız.

an_atua
Daire Başkanı
26 Aralık 2022 22:40

KOMİK

Zorunlu hizmet affı kul hakkıdır. Herkes minimum 3 yıl zorunlu hizmet yapmalıdır. Zorunlu hizmet affı vatana ihanettir. İşine gelmeyenler kızacaklar eminim ama hiç umurumda değil her zaman doğru bildiğimi söyledim yine söylerim. Askeri personel veya polis nasıl gidiyorsa biz de gideceğiz üzerimize düşeni yapacağız.

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
27 Aralık 2022 09:51

Doğu affı istemek evet gerçekten komik.

an_atua, 1 yıl önce

KOMİK

tukiu
Memur
27 Aralık 2022 19:09

Mart yaklaşıyor zaten eşimizin yanındayız ama evraklarla boğuluyoruz. Çıkmalı

efe1979
Memur
27 Aralık 2022 19:53

bi düzenleme şart.kadın 50 yaşına gelse eşinden dolayı muaf olsa eşi de ölse 50 yaşında ırak sınırına mı gönderilecek? 40-45 yaşından sonra af gelsin mesela.

Gazimehmet20
Aday Memur
27 Aralık 2022 20:19

Zorunlu hizmet affı geldikten çok kısa bir süre sonra atanmış bir öğretmen olarak yıllardır eşime tabi çalışıyorum ilçe içinde bile farklı bir okula tayin olma hakkım yok benden önce affa uğramış hiç doğu görmemiş insanların ne ayrıcalığı vardı da onlar muaf oldu ben de eşimin görevi dolayısıyla doğuda yaşadım atanmadan önce ama şimdi çoluk çocuk kurulu düzen yeniden her şeye başlamak bu hayat şartlarında çok zor.Nasıl bir bencillik ben yaptım sen de yapacaksın zihniyeti bugün her meslek grubunda eş durumu hakkı var kimse bu hakkı varken ben çok milliyetçiyim ille de doğuda çalışacağım demiyor herkes bu hakkını sonuna kadar kullanıyor ben bu meslek grubundaki insanlar kadar birbirini çekemeyen insan görmedim Mesleğimi çok severek yapan bir öğretmen olarak bugüne kadar birçok başarılarına şahit olduğum öğrenci yetiştirdim nerde olsa da yaparım tek derdim çocuklarımın düzeni eğer muafiyet gelmezse bu hakkaniyetse daha önce muafiyete uğramış herkesten bu hakkın geri alınması en doğrusu olacaktır bir şeyde eşitlik olacaksa bu herkes için olmalı inşallah seçim öncesi beklediğimiz müjdeyi en kısa zamanda duyarız iyi niyetli bütün arkadaşlara saygılar

tukiu
Memur
28 Aralık 2022 15:41

güncel

an_atua
Daire Başkanı
28 Aralık 2022 23:13

Neyin ne olduğunu anlamadan gereksiz yorum yapmanız KOMİK. :D

Doğu affı istemek evet gerçekten komik.

an_atua
Daire Başkanı
28 Aralık 2022 23:15

Yazan ellerinize sağlık Hocam.

Gazimehmet20, 1 yıl önce
Zorunlu hizmet affı geldikten çok kısa bir süre sonra atanmış bir öğretmen olarak yıllardır eşime tabi çalışıyorum ilçe içinde bile farklı bir okula tayin olma hakkım yok benden önce affa uğramış hiç doğu görmemiş insanların ne ayrıcalığı vardı da onlar muaf oldu ben de eşimin görevi dolayısıyla doğuda yaşadım atanmadan önce ama şimdi çoluk çocuk kurulu düzen yeniden her şeye başlamak bu hayat şartlarında çok zor.Nasıl bir bencillik ben yaptım sen de yapacaksın zihniyeti bugün her meslek grubunda eş durumu hakkı var kimse bu hakkı varken ben çok milliyetçiyim ille de doğuda çalışacağım demiyor herkes bu hakkını sonuna kadar kullanıyor ben bu meslek grubundaki insanlar kadar birbirini çekemeyen insan görmedim Mesleğimi çok severek yapan bir öğretmen olarak bugüne kadar birçok başarılarına şahit olduğum öğrenci yetiştirdim nerde olsa da yaparım tek derdim çocuklarımın düzeni eğer muafiyet gelmezse bu hakkaniyetse daha önce muafiyete uğramış herkesten bu hakkın geri alınması en doğrusu olacaktır bir şeyde eşitlik olacaksa bu herkes için olmalı inşallah seçim öncesi beklediğimiz müjdeyi en kısa zamanda duyarız iyi niyetli bütün arkadaşlara saygılar

detayolur
Aday Memur
29 Aralık 2022 15:00

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polislerle ilgili yeni düzenlemeyi duyurdu. Bakan Soylu yaptığı açıklamada "Yeni yaptığımız çalışmada da özellikle 4 bölgeyi kaldırıyoruz, tekrar 2 bölgeye düşürüyoruz. Bu kapsamda şark görevini bitiren personelimizin batı illerinde görev süresini tamamlaması halinde, zorunlu yer değişikliğine tabi tutulması durumu da kaldırılacak" dedi.

MEB'den de bir düzenleme bekliyoruz.

Gazimehmet20
Aday Memur
30 Aralık 2022 09:41

.

besyo123
Genel Müdür
31 Aralık 2022 08:34

zorunlu hizmetle ilgili çıkan kanunlardan sonra öncekilere af geliyordu 2016 yılında yapılan değişikliklerden öncekilere af gelmeliydi.

tukiu
Memur
31 Aralık 2022 08:47

.

dehneliler
Genel Müdür
31 Aralık 2022 10:24

Atandığınızdan beri yol, gurbet eziyet görmemişsiniz, yılda 1 defa evrak veriyorsunuz, zaten her yıl erteleme de geliyor tüm bunlara rağmen ağla da ağla, mağdurum da mağdurum. İlle bu gerçekleri olmayan yüzünüze söylememiz lazım kul hakkı yiyeciler

dehneliler
Genel Müdür
31 Aralık 2022 10:33

Ben hiçbir şey yapmayayım, hiçbir zorluk görmeyeyim, banane lan o yapsın, bu yapsın. Ben hep böyle nazlı nazlı öğretmenlik yapayım. Evim var, çocuğumun kreşi var, sosyal çevrem var, rahatım var bozamam. Hayatınız birilerinin sırtından geçinmek. Tabi buldunuz böyle adaletsiz ülkeyi ya siz de haklısınız.

vkgz6
Şube Müdürü
31 Aralık 2022 11:33

biz yaptık herkes yapsın vatan bir butun. her yere hizmet verir vatansever.

tukiu
Memur
31 Aralık 2022 14:51

parasından pulunda değiliz , evraktan bıktık özelde olmayanın anlaması zor

Gazimehmet20
Aday Memur
01 Ocak 2023 10:48

.

an_atua
Daire Başkanı
01 Ocak 2023 21:36

Hak yiyicileri arıyorsan daha önce verilen 3 zorunlu hizmet affına gideceksin. Onlara laf edemiyor, o afları iptal ettiremiyorsan susup yerine oturacaksın. Gereksiz kalabalık yapmayacaksın.

dehneliler, 1 yıl önce

Atandığınızdan beri yol, gurbet eziyet görmemişsiniz, yılda 1 defa evrak veriyorsunuz, zaten her yıl erteleme de geliyor tüm bunlara rağmen ağla da ağla, mağdurum da mağdurum. İlle bu gerçekleri olmayan yüzünüze söylememiz lazım kul hakkı yiyeciler

an_atua
Daire Başkanı
01 Ocak 2023 21:37

Zorunlu Hizmet affı isteyenler haklıdır. Neden? Çünkü daha önce 3 kez verildi. Hiç verilmemiş olsaydı sözümüz yoktu ama şuan söz söylemeye hakkımız var. Ve af istemeye.

dehneliler, 1 yıl önce

Ben hiçbir şey yapmayayım, hiçbir zorluk görmeyeyim, banane lan o yapsın, bu yapsın. Ben hep böyle nazlı nazlı öğretmenlik yapayım. Evim var, çocuğumun kreşi var, sosyal çevrem var, rahatım var bozamam. Hayatınız birilerinin sırtından geçinmek. Tabi buldunuz böyle adaletsiz ülkeyi ya siz de haklısınız.

Toplam 549 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi