Editörler : Pangaea
15 Ocak 2023 13:53

Mustafa Özpak
Aday Memur
Arkadaşlar bende aldığım bir duyumu paylaşayım kesin olacak diye birşey yok seçimden önce en az 40 bin tek atama yapılacak eylülde göreve başlanılacak sekilde süreç işleyecek özel eğitim sınıf ve din branşları aslan payını alacak
15 Ocak 2023 15:08

popcorn007
Şef

Hocam maşallah ne kadar da bilgilisiniz. Bı tanidiginiz falan var heralde. Kesin net dille konustugunuza göre. 🤣 Burda olumlu olumsuz kesin net dille konuşan insanları anlamıyorum. Düşünceleriniz size kalsın. İnsanlar zaten stresli. Sizin de yok şu olmaz bu olmaz gibi cumlelerinize tahammülümüz yok.

Semrali9042, 3 hafta önce - Alıntıya git

Herşey gönlünüze göre olsun.

15 Ocak 2023 16:18

Faramir66
Şube Müdürü
Arkadaşlar bende aldığım bir duyumu paylaşayım kesin olacak diye birşey yok seçimden önce en az 40 bin tek atama yapılacak eylülde göreve başlanılacak sekilde süreç işleyecek özel eğitim sınıf ve din branşları aslan payını alacak
Mustafa Özpak, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kamudanhaber sitesi öyle demiş sanirim ordan mi bu duyum hocam

15 Ocak 2023 23:15

Ogretmendostu
Aday Memur

Hocalarım müsterih olun yakın tarihte mart ataması gördük dönem ortası atama da olur. bence mart sonu Nisan başı başlarsınız göreve .Olmaz denilen her şeyin 2 ay içerisinde olduğunu gördük. Siz bu olmsuzluk pompalayan insanlara kulak asmayın.

15 Ocak 2023 23:44

Semrali9042
Aday Memur

Hocalarım müsterih olun yakın tarihte mart ataması gördük dönem ortası atama da olur. bence mart sonu Nisan başı başlarsınız göreve .Olmaz denilen her şeyin 2 ay içerisinde olduğunu gördük. Siz bu olmsuzluk pompalayan insanlara kulak asmayın.

Ogretmendostu, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kesinlikle katılıyorum size hocam. Dönem ortası atama olmaz diyen arkadaşlar kendini bakan sanıyor galiba 🤣 sana mı kaldı yorumlamak. Keskin net konuşan insanları anlamıyorum neye binaen bu kadar net konuşuyorlar.

15 Ocak 2023 23:54

al1yuks3l
Genel Müdür

Normal takvime göre bu aylarda engelli öğretmen ataması yapılmış hep. Gönül ister ki ikisi birden olsun. Bakanlık bunun üzerinde çalışıyorsa ya engelli atamasını yapar ya da normal öğretmenlik. Ama engelli için alım sayısı düşük olacağından seçim için yapacaklarsa normal alım yaparlar. Her iki durumda da bir tarafı es geçeceklerdir.

20 Ocak 2023 00:09

teras09
Bugün 2023/1 ve 2023/2 tercihlerinin temmuzda ve ekimde olacağına dair bi haber çıktı ondan birşey anlayan var mı?
20 Ocak 2023 08:40

alibrtc
Şube Müdürü
Bugün 2023/1 ve 2023/2 tercihlerinin temmuzda ve ekimde olacağına dair bi haber çıktı ondan birşey anlayan var mı?
teras09, 2 hafta önce - Alıntıya git

ÖSYM'nin yaptığı merkezi atamalar onlar. Memur, Mühendis vb unvanlar için.

20 Ocak 2023 19:16

egitici12
Aday Memur

muhalefet 100 bin öğretmen ataması yapacağını duyurdu. bu durumu değiştirir.

24 Ocak 2023 09:44

popcorn007
Şef

o zaman bu sene şubatta yeni öğretmen ataması yok

24 Ocak 2023 11:57

Mustafa Özpak
Aday Memur
Bakan bey her okula bir rehber öğretmen açıklamasında bulundu yakında duyuru açıklanır diye umuyorum
24 Ocak 2023 13:52

Mustafa Özpak
Aday Memur

Kamudanhaber sitesi öyle demiş sanirim ordan mi bu duyum hocam

Faramir66, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hem o siteden hemde genel kanı bu yönde gibi ama herşey her an değişebiliyor rehberlik aslan payını alacak gibi duruyor yakında duyuru ile birlikte belirsizlikler son bulur umarım
24 Ocak 2023 15:41

trrbl
Aday Memur
Bakan bey her okula bir rehber öğretmen açıklamasında bulundu yakında duyuru açıklanır diye umuyorum
Mustafa Özpak, 2 hafta önce - Alıntıya git
sizce alim ne kadar olur 78 puanin sansi olur mu
Toplam 113 mesaj