Editörler : **sude**
06 Kasım 2022 22:50   

Evlenmek için aday arıyorum
Yaşım 34 hiç evlilik yapmadım bu işe adım atmam için neler yapabilirim önerileriniz nelerdir nelere dikkat etmeliyim
07 Kasım 2022 00:41

sinemdiyebiri
Kapalı

Hocam size tek önerim buraya çok güvenmemeniz yönünde.

07 Kasım 2022 01:31

White3425
Aday Memur
Seni dolandırırlar böyle internete yazarsan :)
07 Kasım 2022 01:32

hus1988
Aday Memur
Seni dolandırırlar böyle internete yazarsan :)
White3425, 3 ay önce - Alıntıya git
İnternetten tanışıp evlenenlere ne demeli
23 Kasım 2022 18:48

ekonomik.çökküşş
Aday Memur

Bence cesur olup bulunduğun yerdeki kafelere,parklara falan takılıp orada beğendiğin kızlarla konuşmaya çalış.Ya da sokakta yürürken bir kızı beğenirsen peşinden gidip saatinizi öğrenebilirim miyim diye sor.Saati söyledikten sonra da isminizi öğrenebilir miyim peki diye sor;)

İsmini söyledikten sonra evli değilsiniz değil mi ve erkek arkarkadaşınız yoksa sizi tanıyabilir miyim diye sor.Farklı bir niyetim yok sadece arkadaşça tanışmak istiyorum dersin.

Tabi temiz ve düzgün giyimli olman,saçlarının falan güzel olması lazım öncelikle.

Bol şanslar.

25 Kasım 2022 11:59

Hukuk10
Genel Müdür

şuan senin gibi evlenecek kadın arayan milyonlarca erkek var ülkede kadın sayısı az erkek sayısı aşırı fazla buna birde suriye afgan ve rusyadan gelen milyonlarca erkeği eklersek şansın sıfıra yakın şuan herkesin işi parası pulu var ama evlenecek kadın bulunamıyor sayı az olduğu için inanılmaz bir talep var sosyal medyada bir kadının mesaj kutusuna bakmanı öneririm binlerce mesaj istek, evi arabayı üstüne yapanlar ayaklarına milyonları serenler vs ortalık bekar erkekten geçilmiyor herkes arayışta herkes aç, çok talep olduğu için kadınların beklentileri ve seçme şansları çok yükseldi çok çok iyi tipin olacak öncelikle sonra maddi durumun iyi olacak ancak böyle bi ihtimal ilk 100 e girebilirsin tercih edilebilmek için aksi halde zor, sana tavsiyem başka alanlara yönelmen kitap oku kendini geliştir evlilik işi türkiye artık çok ama çok zor

25 Kasım 2022 12:06

hebelebelup
Kapalı

şuan senin gibi evlenecek kadın arayan milyonlarca erkek var ülkede kadın sayısı az erkek sayısı aşırı fazla buna birde suriye afgan ve rusyadan gelen milyonlarca erkeği eklersek şansın sıfıra yakın şuan herkesin işi parası pulu var ama evlenecek kadın bulunamıyor sayı az olduğu için inanılmaz bir talep var sosyal medyada bir kadının mesaj kutusuna bakmanı öneririm binlerce mesaj istek, evi arabayı üstüne yapanlar ayaklarına milyonları serenler vs ortalık bekar erkekten geçilmiyor herkes arayışta herkes aç, çok talep olduğu için kadınların beklentileri ve seçme şansları çok yükseldi çok çok iyi tipin olacak öncelikle sonra maddi durumun iyi olacak ancak böyle bi ihtimal ilk 100 e girebilirsin tercih edilebilmek için aksi halde zor, sana tavsiyem başka alanlara yönelmen kitap oku kendini geliştir evlilik işi türkiye artık çok ama çok zor

Hukuk10, 2 ay önce - Alıntıya git

evlılık aramayı bıraktım allah ızın verırse ölüm tarihimi de kendım belirleyecegım öylesine zaman gecırıyorum

25 Kasım 2022 13:22

Hukuk10
Genel Müdür

diyelim es kaza bir mucize oldu evlendin kadının sosyal medya hesaplarını kapattırabilecek misin yada çalışma diyebilecek misin, bunu neden söylüyorum evli olsan bile o evliliği devam ettirmen çok zor sosyal medyada iş hayatında yine kadına bir sürü teklif talep gelecek senden daha iyisi daha iyi seçenekler sunacak çünkü herkes arayışta herkes av peşinde, o kadının aklını biri çelecek ve en ufak bir fırsatta sana tekmeyi basacak hemde nafaka ve tazminat yanına kar kalacak :)) şuan bak bakalım boşanma furyası var ve boşanmaların temel sebebi ne

21 Aralık 2022 10:14

esess
Aday Memur

buradan uzak dur :)

24 Aralık 2022 03:57

checkvizor
Şef

Evlenenler ne yapmış ki sen de evlenmek istiyorsun birader?

25 Aralık 2022 00:34

Marcioo
Aday Memur
Sen ele devam
03 Ocak 2023 13:19

evli1muhendid
Aday Memur
Bıyıklı çıkar, evli çıkar, çocuklu çıkar... Her şey çıkar hocam buradan
28 Ocak 2023 00:42

1 Kısık Ses
Aday Memur

evlilik tombala çekmek gibi bişey. torbaya elini sokup bir numara çekiyorsun. iyi çıkarsa yaşadın. kötü çıkarsa bazısı "kader"der katlanır. bazısı bu iş olmayacak der bırakır. her ikisi de dettir. helede olayın tatlı günlerinin büyüsüne kapılıp bir çocuk yaparsan artık yaşadığın hayat senın degildir. yaptıgın tüm yakın ve uzun vadeli planlarda çocugun olur, çocugunun olmadıgı bir plan yapamazsın. tabi her erkek veya her kadın öyle olmuyor. çocugu ortaya atıp hayatını yaşayan da var. sana tavsiyem evlenecegin kişiyi kadere kısmete bırakmayım kendin arayıp bulacaksan aile fertlerinden yardım alman. tabi onlar genel de sana eş olabilek kızlara degil kendilerine iyi bir gelin olacak kızlara bakarlar. ikisinin ortasını buldugun bir kız ile karşılaşırsan kaçırma.. unutma, evlilik sadece bir kadın ve bir erkek arasında yapılan sözleşmeden ibaret degildir. eşin ile birlikte ailesini de, hatta sülalesini de alıyorsun. bu çok önemlidir. tanımadıgın bilmediğin, senin ailenin yaşadıgı şehre uzak bir yerden kız alırsan çok sıkıntı yaşarsın. olaki anlaşamadın, ayrılık durumunu düşünürsen ve bir çocugun varsa tanımadıgın bilmedin bir ortama çocugunu asla bırakamazsın. eşin kendi ailesine karşı kanatsız bir melek olur ancan senın ailenden herhangi biri agzıyla kuş tutsa bile kuşun küçüğünğ tutmuş der begenmez. sinirlenirsin sesini çıkarsan kadın öyle bir şey yapar ki aile huzurun kalmaz, agzının tadı kalmaz, pişmanlık duymaya başladıgın an hayatın bitmiş demektir. neyse uzun hikaye bu iş. ama köyde isen köyunden, şehirde isen mahallenden, en azından şehrinden biriyle evlenmeni öneririm.. ayrıca sırf yaşım geçti geç kaldım kaybedecek zamanım kalmadı diye acele edip evlenmiş olmak için evlenme. öyle düşününce çok fazla krşter aramıyorsun ve felaketin olur. mümkünse saglam birişi olan bir kızla evlen. asla yüsübe baktıgında , fizigine baktıgında içine sinmeyen, yüregini hoplatmasa da birazcık heyecanlandırmayan, yani yav biraz çirkin ama daha iyisini bulamıyoruz diyip begenmediğin bir kızla asla evlenme.. hayat akşama kadar bir şekilde geçer ama akşam olunca 4 metre kare yatakta 7 saatin 7 yıl gibi gelir.. bu fena bir şeydir ve evliliğin yüzde 90 ıdır. Allah hakkında hayırlısını versin.

28 Ocak 2023 06:24

JW Argo İzmir 3310
Şef
Pisman duydugum an a kadar okey sonrası cıs!!!
Toplam 13 mesaj