Editörler : Kubil ay
21 Kasım 2022 07:58

yıldızmerve03
Aday Memur

günaydın

21 Kasım 2022 17:51

araphilal
Aday Memur

Akademi istediği zaman yönetmeliği değiştirir bir emire bakar. Her sey mümkün hocam kendimi avutmuyorum ;)

furkan2306, 2 hafta önce - Alıntıya git

o kadar kolay değil değişmesi zaten seçim haziranda her türlü 29 seçimden önce mezun olamaz 29.dönemin okullara girişi en erken martın sonu en geç mayıs ayıdır

21 Kasım 2022 18:07

Bekciadayi
Aday Memur

o kadar kolay değil değişmesi zaten seçim haziranda her türlü 29 seçimden önce mezun olamaz 29.dönemin okullara girişi en erken martın sonu en geç mayıs ayıdır

araphilal, 1 hafta önce - Alıntıya git

Cok dogru su anda mevcut 28.donemin okuduğu okul kapasitesi 10000 kisilik ve daha 3250 bekci var onlarin okullarida belli bekciler mezun olmadan 29.donem okula gidemez cunku yeterli okul yok bekcilerin mezun olma tarihide en gec subat mart gibi yani 29.donemin okula gitme tarihi mart nisan gibi olacak zaten aralik ocak ayi full mulakat ile gecer iki ay zaten sonuc bekleme suresi zaten marta denk geliyor

21 Kasım 2022 21:07

katipkalemi
Şube Müdürü

İyi akşamlar Başlığa destek verelim

21 Kasım 2022 21:12

araphilal
Aday Memur

Cok dogru su anda mevcut 28.donemin okuduğu okul kapasitesi 10000 kisilik ve daha 3250 bekci var onlarin okullarida belli bekciler mezun olmadan 29.donem okula gidemez cunku yeterli okul yok bekcilerin mezun olma tarihide en gec subat mart gibi yani 29.donemin okula gitme tarihi mart nisan gibi olacak zaten aralik ocak ayi full mulakat ile gecer iki ay zaten sonuc bekleme suresi zaten marta denk geliyor

Bekciadayi, 1 hafta önce - Alıntıya git

aynen öyle bu seçimden önce olduğu için süreç hızlanacak Şubat?ta 29 dönem okulda olacak bunlar hep hesapsız ilk denemesi olan heyecanlı kesim Zaten süreç gereği Marttan önce okullara girilmesi imkansız 22 Şubat?ta 28. dönem mevzun Biray zaten kafadan tatilleri var en iyi ihtimalle martın ilk haftası eğitime başlanır

22 Kasım 2022 15:05

efsane6284
Müsteşar Yardımcısı

güncel

22 Kasım 2022 21:38

katipkalemi
Şube Müdürü

Guncel

23 Kasım 2022 16:51

yıldızmerve03
Aday Memur

güncel

24 Kasım 2022 11:41

furkan2306
Memur

Hocam siz ilk kezmi deniyorsunuz ? Akademiyi bilmediğiniz belli :) akademide hiç bişey kesin değildir.Gerekli durumlarda eğitim uzar veya kısalır bu tamamen onların elinde 23. Dönem gibi eğitim 4 ay olur sonra tekrar eğitime alabilirler. Zaten ilanın erken gelmeside herşeyin olabileceğine işaret ediyor.

24 Kasım 2022 11:48

furkan2306
Memur

Veya 26. dönem gibi tüm aşamalar aynı günde olabilir. Süreç hızlı gidecek belli o yüzden siz çalışmalarınıza devam edin :)

24 Kasım 2022 12:01

Bekciadayi
Aday Memur

Hocam siz ilk kezmi deniyorsunuz ? Akademiyi bilmediğiniz belli :) akademide hiç bişey kesin değildir.Gerekli durumlarda eğitim uzar veya kısalır bu tamamen onların elinde 23. Dönem gibi eğitim 4 ay olur sonra tekrar eğitime alabilirler. Zaten ilanın erken gelmeside herşeyin olabileceğine işaret ediyor.

furkan2306, 5 gün önce - Alıntıya git

29.donemin okullara giris planlamasi yapildi martin sonu bekciler mezun olduktan sonra 16250 adayi tek seferde kaldiracak polis okulu yok ne yazik ki dolayisiyla 28.donem mezun olduktan sonra bekciler, bekciler mezun olduktan sonrada 29.donem okullara girecek

24 Kasım 2022 12:06

araphilal
Aday Memur

29.donemin okullara giris planlamasi yapildi martin sonu bekciler mezun olduktan sonra 16250 adayi tek seferde kaldiracak polis okulu yok ne yazik ki dolayisiyla 28.donem mezun olduktan sonra bekciler, bekciler mezun olduktan sonrada 29.donem okullara girecek

Bekciadayi, 5 gün önce - Alıntıya git

aynen de dediğiniz gibi olacak 29 un okullara girişi nisandan önce olamaz

24 Kasım 2022 12:08

araphilal
Aday Memur

furkan2306, 5 gün önce - Alıntıya git

valla şu an astsubayım polisliğide 28.dönemi kazanmış biri olarak konuşuyorum nisandan önce başlamaz dediğiniz şeyde mümkün değil eğitim süresini 4 aydan aşağıya düşüremez şu an için gerektirecek bir durum yok çünkü

24 Kasım 2022 12:35

Bekciadayi
Aday Memur

valla şu an astsubayım polisliğide 28.dönemi kazanmış biri olarak konuşuyorum nisandan önce başlamaz dediğiniz şeyde mümkün değil eğitim süresini 4 aydan aşağıya düşüremez şu an için gerektirecek bir durum yok çünkü

araphilal, 5 gün önce - Alıntıya git

Sadece 28.donem ocaga alinacakmis onunda sebebi 3250 bekcinin okullari yetersiz kaldigi icinmis 28.donem mezun olunca 5-6 okulda bekciler okuyacakmis 3 ay sonra mezun oluncada tum okullara 13bin kontenjanli 29.donem girecekmis

24 Kasım 2022 20:05

Hacimirza
Genel Müdür
Güncel
25 Kasım 2022 08:10

yıldızmerve03
Aday Memur

pomem son gün

26 Kasım 2022 16:45

magut
Aday Memur

Selam arkadaşlar. Sizce parkur en erken hangi tarihte olur? Ben Pazartesi günü başlayacağım sizce geç mi? Ama aktif olarak spor yapıyorum kendim o konuda hamlık falan olmaz diye

düşünüyorum.

Tahmini olan var mı en erken parkur tarihi hakkında?

26 Kasım 2022 17:33

yeovil
Aday Memur

Sadece 28.donem ocaga alinacakmis onunda sebebi 3250 bekcinin okullari yetersiz kaldigi icinmis 28.donem mezun olunca 5-6 okulda bekciler okuyacakmis 3 ay sonra mezun oluncada tum okullara 13bin kontenjanli 29.donem girecekmis

Bekciadayi, 5 gün önce - Alıntıya git

nerden duydun reis kaynak varmı? okuldayız şuan sürekli söylenti dönüyor ama net birşey konuşulmuyor

26 Kasım 2022 19:08

Aday Memur55

Yani 29.dönem pomemler tahmini hangi ayda okullara alınır?

28 Kasım 2022 00:51

Hacimirza
Genel Müdür
Takvimmmm
Toplam 66 mesaj