Editörler : Lanet
17 Kasım 2022 14:46

Naklen atanma

Arkadaşlar üniversitede çalışıp, on senedir memleketinde bir kuruma geçemeyen biri nasıl hareket etmeli? Yanlışı nerede yapıyor?

DipsizKuyuu
Yasaklı
17 Kasım 2022 18:33

neredesin, nereye geçmeye çalışıyorsun kral

burdurspor
Memur
17 Kasım 2022 19:00

İstanbul'dan antalyaya
DipsizKuyuu, 1 yıl önce

neredesin, nereye geçmeye çalışıyorsun kral

DipsizKuyuu
Yasaklı
17 Kasım 2022 19:44

Bende Antalyaya dönmeye çalışıyorum. Akdeniz Üniversitesinde şuan bekleyen 220 tane nakil dilekçesi varmış.

burdurspor, 1 yıl önce
İstanbul'dan antalyaya

burdurspor
Memur
17 Kasım 2022 19:53

Üç sene önce altı yüz diye duymuştum ben de
DipsizKuyuu, 1 yıl önce

Bende Antalyaya dönmeye çalışıyorum. Akdeniz Üniversitesinde şuan bekleyen 220 tane nakil dilekçesi varmış.

DipsizKuyuu
Yasaklı
17 Kasım 2022 21:10

Sen kafayı sıyırmışsın kank

burdurspor, 1 yıl önce
Üç sene önce altı yüz diye duymuştum ben de

betülde
Aday Memur
18 Kasım 2022 10:05

gideceğiniz yerden kurum bulup yazı talep edin. Bulunduğunuz kurumu da ikna edin

cevherdudayev1
Daire Başkanı
18 Kasım 2022 11:06

bunu anlayabilecek kabileyette birini henüz göremedim hala nasıl nakil olunur soruyorlar

betülde, 1 yıl önce

gideceğiniz yerden kurum bulup yazı talep edin. Bulunduğunuz kurumu da ikna edin

burdurspor
Memur
18 Kasım 2022 11:06

Bulamadım maalesef. Yüzüme bakmıyorlar. Hayatta hiç bu kadar çaresiz ve umutsuz hissetmemiştim.
betülde, 1 yıl önce

cevherdudayev1
Daire Başkanı
18 Kasım 2022 11:09

böyle yaşam olurmu ozaman istifa edeceksin oturup sınava çalışıp istediğin kurumu seçeceksin

burdurspor, 1 yıl önce
Bulamadım maalesef. Yüzüme bakmıyorlar. Hayatta hiç bu kadar çaresiz ve umutsuz hissetmemiştim.

Asosyal sosyolog
Aday Memur
18 Kasım 2022 16:57

Ben de eş durumundan başvurdum, eşimin olduğu üni. beni istiyor ama benim üni. muvafakat vermiyor. iibf mezunu olsam oturup sınava hazırlanırım tekrar ama sosyoloji mezunuyum şansıma bu üni. bilgisayar işletmeni olarak alıyordu. Kendi bölümümde atanma olmadıgı icin tekrar hazırlanmakta istemiyorum. istifa edecem herhalde. istifa eden memur 6 ay sonra kurum bulursa atanır ama hangi dönemlerde oluyor o alımlar onu da bilmiyorum. çok karışık be bu işler

cevherdudayev1
Daire Başkanı
18 Kasım 2022 20:33

bu istifa edip yeniden atanma işini basit bişey sanıyorsun heralde

Asosyal sosyolog, 1 yıl önce

Ben de eş durumundan başvurdum, eşimin olduğu üni. beni istiyor ama benim üni. muvafakat vermiyor. iibf mezunu olsam oturup sınava hazırlanırım tekrar ama sosyoloji mezunuyum şansıma bu üni. bilgisayar işletmeni olarak alıyordu. Kendi bölümümde atanma olmadıgı icin tekrar hazırlanmakta istemiyorum. istifa edecem herhalde. istifa eden memur 6 ay sonra kurum bulursa atanır ama hangi dönemlerde oluyor o alımlar onu da bilmiyorum. çok karışık be bu işler

Asosyal sosyolog
Aday Memur
18 Kasım 2022 22:32

Tayin olmuyor başka çare yok.

cevherdudayev1, 1 yıl önce

bu istifa edip yeniden atanma işini basit bişey sanıyorsun heralde

hsnd
Başbakan Müsteşarı
18 Kasım 2022 22:38

Bu çare değil aşırı yüksek riskli bir iş. Kurumların elinde istifa sonrası dönüş için 1 belki en fazla 2 kadro oluyor. İstifa eden bir memurun geri dönüş için kurumu ikna etmesi eğer ciddi bir durumu yoksa imkansız gibi bir olay.

Tayin olmuyor başka çare yok.

cevherdudayev1
Daire Başkanı
18 Kasım 2022 22:39

bunu anlayabilecek kabiliyet yok bu son atanan memurlarda nerden öğreniyorlar böyle şeyleri hayret

hsnd, 1 yıl önce
Bu çare değil aşırı yüksek riskli bir iş. Kurumların elinde istifa sonrası dönüş için 1 belki en fazla 2 kadro oluyor. İstifa eden bir memurun geri dönüş için kurumu ikna etmesi eğer ciddi bir durumu yoksa imkansız gibi bir olay.

Asosyal sosyolog
Aday Memur
18 Kasım 2022 22:46

Bu 1 veya 2 dediğiniz sayı yıllık mi?

hsnd, 1 yıl önce

Asosyal sosyolog
Aday Memur
18 Kasım 2022 22:47

Yahu kardeş ne uzattım bee.soruya da cevap vermiyorsun yukardan konuşup duruyorsun.bak arkadaş tak diye cevap verdim.bak işine sende

cevherdudayev1, 1 yıl önce

bunu anlayabilecek kabiliyet yok bu son atanan memurlarda nerden öğreniyorlar böyle şeyleri hayret

burdurspor
Memur
18 Kasım 2022 22:51

Troll o cevap vermeyin

Yahu kardeş ne uzattım bee.soruya da cevap vermiyorsun yukardan konuşup duruyorsun.bak arkadaş tak diye cevap verdim.bak işine sende

Asosyal sosyolog
Aday Memur
18 Kasım 2022 22:58

Her yerde ters ters cevap veriyor, geriyor adamı.ben eşimden cococugumdan ayrıyız caresizim diyorum adam bana egosunu tatmin ediyor yok yeni memurlar şöyle de yok resmi gazete hiç okumuyosun vs.. hee kardeş hee

burdurspor, 1 yıl önce
Troll o cevap vermeyin

burdurspor
Memur
18 Kasım 2022 23:04

Ben yok sayıyorum. Ne mal olduğunu öğrendim

Her yerde ters ters cevap veriyor, geriyor adamı.ben eşimden cococugumdan ayrıyız caresizim diyorum adam bana egosunu tatmin ediyor yok yeni memurlar şöyle de yok resmi gazete hiç okumuyosun vs.. hee kardeş hee

cevherdudayev1
Daire Başkanı
19 Kasım 2022 13:26

doğru diyosun benim gibi mallar mevzuat veya yönetmelik okumayı hiç bilmiyor hele hele 657 den hiç haberim yok

burdurspor, 1 yıl önce
Ben yok sayıyorum. Ne mal olduğunu öğrendim
Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi