Editörler : Pangaea
17 Kasım 2022 21:42   

2022 KPSS'de 95+ hedefleyip olmayanlar sizce niye olmadı?
2022 Kpss'ye iyi çaliştığinı düşünüp hedefi gerçekleşmeyen arkadaşların olmama sebebini ögrenmek istiyorum? Hepimiz ders çikaririz.
17 Kasım 2022 22:10

Secretgift
Şef
Sözel mantık için çok salim bir kafa gerekiyor. Sözel mantıkta 4 te 4 yapsaydım hedef tutmuştu ama 4 te 0 çektim. Kişi sayısını yanlış yazdım tabloya. Yani kafa tamamen berrak olmalı sözel mantıkta ve asla en sona bırakılmamalı. Ben yandım siz yanmayın.
17 Kasım 2022 22:12

kpsssonsuz
Aday Memur
Sözel mantık için çok salim bir kafa gerekiyor. Sözel mantıkta 4 te 4 yapsaydım hedef tutmuştu ama 4 te 0 çektim. Kişi sayısını yanlış yazdım tabloya. Yani kafa tamamen berrak olmalı sözel mantıkta ve asla en sona bırakılmamalı. Ben yandım siz yanmayın.
Secretgift, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kesinlikle sona bırakılmamalı. Stres yaptırır. Sizinki somut bir şeymiş.
17 Kasım 2022 22:13

Secretgift
Şef
Kesinlikle sona bırakılmamalı. Stres yaptırır. Sizinki somut bir şeymiş.
kpsssonsuz, 3 hafta önce - Alıntıya git
Evet benim sonumu bu getirdi. Sorduğunuz sebep buydu benim için.
17 Kasım 2022 22:17

aksuuuu
Aday Memur
Mesela benim sozel mantik 4te 4tu ama vakit kaybina ugradigimi soylemek isterim yaparken.En onemli seylerden biri bana gore ki ben yaptigim icin,bos sayisi arttikca ne yazik ki bos birakmamaliyim hissine girdim ve bos biraktigim sorularin bir kismini şuursuzca isaretledim,sonuc husran.
17 Kasım 2022 22:20

kpsssonsuz
Aday Memur
Mesela benim sozel mantik 4te 4tu ama vakit kaybina ugradigimi soylemek isterim yaparken.En onemli seylerden biri bana gore ki ben yaptigim icin,bos sayisi arttikca ne yazik ki bos birakmamaliyim hissine girdim ve bos biraktigim sorularin bir kismini şuursuzca isaretledim,sonuc husran.
aksuuuu, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kaç puan geldi
17 Kasım 2022 22:25

aksuuuu
Aday Memur
Kaç puan geldi
86,1
17 Kasım 2022 22:28

mimarhanimkiz
Aday Memur
Güncelde bildiğim halde tereddüt edip işaretlemediğim için ve matematik 5 soruya zaman ayarlayamadığım için malesef istediğim gibi olmadı :/
17 Kasım 2022 22:33

aksuuuu
Aday Memur
Güncelde bildiğim halde tereddüt edip işaretlemediğim için ve matematik 5 soruya zaman ayarlayamadığım için malesef istediğim gibi olmadı :/
mimarhanimkiz, 3 hafta önce - Alıntıya git
Guncel cok şans isiydi bence.Mesela gozlemevi mi ne o soru vardi ben de en yuksek il Erzurum diye onu isaretledim tuttu.
17 Kasım 2022 22:34

kpsssonsuz
Aday Memur
86,1
Siz de sınav yönetimi sorun olmuş sanırım
17 Kasım 2022 22:35

kpsssonsuz
Aday Memur
Size kaç puan geldi hocam

atanamayanEEMci
Aday Memur

Neden olmadığını söyleyeyim.Piyasada sınavın bire bir tarzında Türkçe denemesi yok.İnsanlar gerek sözel mantık gerek paragraf gerekse ilginç ösym sözleri konusunda pratik yapacak kaynak bulamıyor.Ama benim sayfamda yer alan Türkçe denemesi sizi Kpss ye girmiş gibi hissettirecek.Öneririm.Her Kpss ye hazırlanan sayfamdaki linkten denemeye ulaşsın

mimarhanimkiz
Aday Memur
Guncel cok şans isiydi bence.Mesela gozlemevi mi ne o soru vardi ben de en yuksek il Erzurum diye onu isaretledim tuttu.
Evet Yani aklıma ilk gelenleri işaretlesem hepsi doğru olacakmış :s ona pişmanım bir de dediğim gibi matematik 5 soruya zaman yetiremedim iptal edilen sınavım çok daha iyiydi nasip artık
17 Kasım 2022 22:36

atanamayanEEMci
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
17 Kasım 2022 22:37

mimarhanimkiz
Aday Memur
Size kaç puan geldi hocam
87,68
17 Kasım 2022 22:39

mimarhanimkiz
Aday Memur

Neden olmadığını söyleyeyim.Piyasada sınavın bire bir tarzında Türkçe denemesi yok.İnsanlar gerek sözel mantık gerek paragraf gerekse ilginç ösym sözleri konusunda pratik yapacak kaynak bulamıyor.Ama benim sayfamda yer alan Türkçe denemesi sizi Kpss ye girmiş gibi hissettirecek.Öneririm.Her Kpss ye hazırlanan sayfamdaki linkten denemeye ulaşsın

atanamayanEEMci, 3 hafta önce - Alıntıya git
Benim Türkçeden yana bir sorunum yoktu pek 2 yanlışım vardı zaman yönetimi ve şüphede kalıp işaretleme yapmamam beni bitirdi

aksuuuu
Aday Memur
Siz de sınav yönetimi sorun olmuş sanırım
Kesinlikle

kpsssonsuz
Aday Memur
87,68
Önemli olan hatalardan ders çıkarmak. 2 yılda bir olması biraz sıkıntı.
17 Kasım 2022 22:40

mimarhanimkiz
Aday Memur
Önemli olan hatalardan ders çıkarmak. 2 yılda bir olması biraz sıkıntı.
Öyle malesef nasip artık napalım deneyeceğiz yine şansımızı
17 Kasım 2022 23:12

atanamayanEEMci
Aday Memur
87,68

İşte sınavda hata yapmanızın sebebi pratik yapmamaniz.Onu demek istiyorum.Siz yapmışsınız ama çoğu kişi Genel yeteneği yapamadı.

18 Kasım 2022 00:18

muratpn
Kapalı

sınıfta heyecandan kendini iyi hissetmeyen kız ve 10 dk onunla sınıf içinde uğraşıp gürültü yapan okul müdürü ve gözetmenler.. haa bir de yan sınıftan gelen kadın gözetmen.sınıfındaki saat çalışmıyormuş bıdı bıdı 3-4 dakikada o yedi.belki süreler bundan daha kısadır ama sinirden 15 dakikamı yemeye yetti.kafamı toparlayamadm.türkçeye daha yeni başlamışken oldu bu olaylar.ve bi türlü okuduğumu anlayamadm.hiç bir denenede ki iptal olan sınav da dahil 20 netin aşağısında yapmamışken bu sınavsa 16 doğru yaptm türkçeden . teşekkürler emeği geçen herkese..

Toplam 89 mesaj