Editörler : Kubil ay
21 Kasım 2022 22:31   

Trafik sigortası en ucuz
Nerden yaptirabiliriz
21 Kasım 2022 23:39

Alpayderler
Aday Memur
Ankara sigorta
22 Kasım 2022 08:22

cengiz2034
Aday Memur

sigortam nete girip teklif alın

22 Kasım 2022 10:56

Kadir-29
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
22 Kasım 2022 12:42

Marcioo
Aday Memur
Ankara Sigorta emniyet ile anlaşmalı
22 Kasım 2022 12:54

4kalender
Aday Memur
Ben yaptırmıyorum dikkatli kullanıyorum. Haftada 1 kez ancak arabayı kullanıyorum zaten. İlçede kalıyorum. Kaza yaparsam da parasını öderim. 12 senedir kazam yok şükür
Kadir-29, 1 hafta önce - Alıntıya git

Polis değil de işgüzar 1 jandarma sadece plaka sorgusu yaparsa o zaman büyük sıkıntıya düşersiniz söyleyeyim

22 Kasım 2022 12:55

Kadir-29
Memur

Polis değil de işgüzar 1 jandarma sadece plaka sorgusu yaparsa o zaman büyük sıkıntıya düşersiniz söyleyeyim

4kalender, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
22 Kasım 2022 13:05

Kolluk kuvveti
Genel Müdür

4kalender, 1 hafta önce - Alıntıya git
Ne gibi sıkıntıya düşecek? O an arar sigorta poliçesini kestirir yoluna devam eder.400-500 tl cezası var bişey değil.
22 Kasım 2022 13:10

Mekmeke
Daire Başkanı
Ne gibi sıkıntıya düşecek? O an arar sigorta poliçesini kestirir yoluna devam eder.400-500 tl cezası var bişey değil.
Kolluk kuvveti, 1 hafta önce - Alıntıya git
Su sessiz sedasız gelen elektrik li motorsiklet bisiklet görmediği vurduğu an hele bide ölürse sakat kalırsa bak sen cümbüşe milyarlar trilyonlar . Biliyorsun sessiz sedasız aracın önüne nasıl da fırlıyorlar. Hele bide oğlum kızım arkadaşım acil gel ya da çocuk çoluk acil hastahane işi olduğunda çok dikkatli kullanırız zaten
22 Kasım 2022 13:12

Kolluk kuvveti
Genel Müdür
Su sessiz sedasız gelen elektrik li motorsiklet bisiklet görmediği vurduğu an hele bide ölürse sakat kalırsa bak sen cümbüşe milyarlar trilyonlar . Biliyorsun sessiz sedasız aracın önüne nasıl da fırlıyorlar. Hele bide oğlum kızım arkadaşım acil gel ya da çocuk çoluk acil hastahane işi olduğunda çok dikkatli kullanırız zaten
Mekmeke, 1 hafta önce - Alıntıya git
Yukarda ki arkadaşın "jandarma sorgu yaparsa büyük sıkıntı yaşarsın" demesi üzerine yukardaki yorumu yaptım.Senin anlatııpın olay farklı bir sıkıntı.
22 Kasım 2022 13:13

Mekmeke
Daire Başkanı
Yukarda ki arkadaşın "jandarma sorgu yaparsa büyük sıkıntı yaşarsın" demesi üzerine yukardaki yorumu yaptım.Senin anlatııpın olay farklı bir sıkıntı.
Ne gibi sıkıntı kısmına açıklama yapmıştım:)) tamamdır benim ki genel açıklama olsun
22 Kasım 2022 17:41

Starfighter84
Aday Memur
Fiyatlar fahiş 2700 TL Başlıyor bu şekilde herkes yaptiramaz
22 Kasım 2022 17:57

misyon.2010
Genel Müdür
Ankara Sigorta emniyet ile anlaşmalı
Marcioo, 1 hafta önce - Alıntıya git

Velev ki kaza yaparsan Ankara sigorta nın sigorta ve kaskosunu kapıdan içeri sokan tamirci zor bulursun

22 Kasım 2022 18:34

omresl
Şube Müdürü
Ben yaptırmıyorum dikkatli kullanıyorum. Haftada 1 kez ancak arabayı kullanıyorum zaten. İlçede kalıyorum. Kaza yaparsam da parasını öderim. 12 senedir kazam yok şükür
Kadir-29, 1 hafta önce - Alıntıya git
Olay sadece maddi hasarlı kazayla bitmiyor. Sigorta parasından kacacam diye tüm malvarligin gidebilir. Maddi hasarlı kazaysa karşı tarafın tüm masrafları, yaralamalı ise onun taminati ayrı, ölümlü ise zaten vay haline evini arabanı satsan da ödeyemezsin.
22 Kasım 2022 18:48

Legollass
Aday Memur
196 TL bişe değil
22 Kasım 2022 23:53

kubii
Şube Müdürü
Sigortasız iki araç gece vakti kavşakta çarpişıp benim arabaya park halindeyken vuruyor. %25 kusurlu olanın sigortası yokmuş. Araç pert oldu. (Tabi kaskom yoktu araç biraz eski modeldi).Ancak paramın %75 ini alabildim. %25 I için 4 yıldır bekliyorum. Icraya verildi. Benim 24 binlik araç 200 bin oldu. 1/4 ü 50 bin lira. Şu an adamdan toplam alacağım 10 bin lira bilemedin 15 bin liradır. Kısacası yapanin yanına kar kaliyor bu işler. Ha memur olsaydı sigortasız aracın sahibi bi şekilde parça parça alırdık. Daha geçen hafta sigorta ve kaskoya 9 bin lira verdim. Sigortaya verecek paranız yoksa binmeyin arkadaş arabaya. Ya da binin şöyle kaskolu bi lüks arabayı pert edin de ömür boyu borç ödeyin.
23 Kasım 2022 00:08

kubii
Şube Müdürü
Özellikle kasko yaptirmak kesinlikle şart. Şu an trafikteki şahin, doğan, toros hatta doblo tipindeki çoğu aracin eminim trafik sigortası yoktur. Zaten bunlar eski olduğundan frenleri falan tutmuyor. Adamlar daha arabanin fren takımına baktiramiyor. Kıçına don alamayacak adam sizce 2500 lira trafik sigortası verir mi? Size carptigi an önce alarlar. Aman polis çağirmayalim falan diye. Siz de acırsınız. Sonra ya yaptirmaz ya da yalandan bi tofaşçı ustaya götürür. Bi bakmışsın o ağlayan kedi kükreyen aslana dönmüş. Mahkemeye gitsen adliye koridorlarinda günlerin geçer. Bi de bu tip adamlarla muhattap olmak zorunda kalirsiniz. En güzeli kaskonu yaptir böyle bi durumda kaskondan paranı al. Sigorta yaptirmayanda gitsin kasko şirketine aslanlik yapsın yapabiliyorsa.
23 Kasım 2022 06:50

Nasuhbey
Memur

Ankara sigortadan gerek yok indirim yapmıyor polsan üyesi olmama rağmen yüzde 35 indirim diyor ee başka sigorta da aynı çıkarıyor. Hanı indirim dedim su An fiyatlar böyle diyor çok yüksek olduğu için indirim yapmıyorlar bilgnz olsn

23 Kasım 2022 07:37

ahmettx
Aday Memur
Adam polis olmuş sigortasız biniyorum diyor. Vay arkadaş:) diyecek çok bir şey de yok aslında.
23 Kasım 2022 10:38

Enes0335
Aday Memur
Arkadaşlar sigorta acentemiz var. Teklif almak isteyen arkadaşlar 553 333 35 03 ulaşabilir iyi günler
23 Kasım 2022 11:33

tadik
Aday Memur

sigorta tahkim komisyonuna başvurdunuzmu

Toplam 53 mesaj