Editörler : gubaz
02 Aralık 2022 20:32

adeba
Müsteşar

İllaki yeni kararname lazımsa muhakkak baskı yapmak lazım yoksa kaynıyacak arada...bakanlık mı aranmalı sendikalara mı söylenmeli cimere mi yazılmalı artık neyse

02 Aralık 2022 20:49

1212calisanpolis
Aday Memur

İllaki yeni kararname lazımsa muhakkak baskı yapmak lazım yoksa kaynıyacak arada...bakanlık mı aranmalı sendikalara mı söylenmeli cimere mi yazılmalı artık neyse

adeba, 6 gün önce - Alıntıya git
Resmi gazetede muhakkak zam ve tazminatlar ile ilgili kararname yayınlanacak. Muhtemelen bu ayın son haftası olabilir.
03 Aralık 2022 09:44

teacher-26
Aday Memur

HERKES AYNI TAZMİNATI ALACAK BUNU CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİNDE GÖRECEĞİZ

03 Aralık 2022 09:46

Braweheart01
Şube Müdürü

Konunun provakasyon amaçlı açıldığını düşünüyorum kanunda böyle bir madde yok

03 Aralık 2022 09:55

teacher-26
Aday Memur

Aynen öyle hocam doğru provaskasyon amaçlı herkes aynı tazminatı alacak ocakta göreceğiz.bakan dışında herkes biliyor ve kanunda dediğiniz gibi ayrım da yok.ya da bazısı düşük alsa keyif alan tipler var maalesef camiamızda

03 Aralık 2022 12:15

fıssss
Aday Memur

Bazı arkadaşlara bakıyorum inatla yok ben şuna sordum ben buna sordum öbürüne sordum yok böyle şeyler deyip durmuş. İnceledim yazılanları burada bazı arkadaşlarda kanun maddelerini yazmış hala buradaki bir arkadaş sürekli sen bizim kötülüğümüzü mü istiyorsun deyip durmuş. Arkadaşım neden bu kadar çocuklar gibi mızmızlanmışsın ilginç. Adamlar sana kanun maddesini açıklıyor sen diyorsun ki yok ben şuna sordum ben buna sordum. Kanun maddesi yalan sölüyor demek ki onlar doğruyu biliyor. Ocak maaşında belli olur kanuna uymayadabilirler uyadabilirler neden bu kadar diretiyorsun ilginç. He deyip geç neden bu hiddet. Relaks ol biraz.

03 Aralık 2022 16:30

teacher-26
Aday Memur

Kanun maddesini okuduk açık bir ayırım yapılmamış bundan önce oran belirleme yetkisi bakanlar kurulundaymış.şimdi şimdi ise cumhurbaşkanına yetki verilmiş.kısacası kanunda bir ayırım yok şimdi tekrar kanun maddesini buraya yazmaya gerek yok.şuna buna sorma kısmını geçtim hadi onlar bilmiyorlar varsayalım bakanın açıklaması var o zaman var uzman öğretmen ve baş öğretmen olan 1 derece alacak ve tazminatta 3 kat artış olacak diye o zaman bakan yalan söylemiş.artı olmayan birşeye neden he deyip geçeceğiz onu anlamadım.dediğim gibi tazminat oranlarını sen mi beliyorsun yönetmeliği sen mi çıkartıyorsun da kesin böyle olacak diyorsun.sanırsın mübarek uzmansın tazminat oranını sen belirleyeceksin desene.bazıları var malesef az tazminat alınmasını isteyen bu da garip bir durum bir de bu az alacaksın diyenler sanki uzman bu konuda ahkam kesmekte.bakanın açıklaması var hala kafasını kuma gömen deve kuşu gibi az alacaksınız az alacaksınız deyip duruyor demekki herkes bakan herkes cumhurbaşkanı.şuan 500 küsür tl olan tazminat 3 kat artacak ve 3 ve 4.yine 500 tl alacak diyen aklını peynir ekmekle yiyenler var tam bir komedi

04 Aralık 2022 15:53

Thalesemre
Şef

Ocak ayında uzmanlık tazminatı yaklaşık 2300 ile 2500 lira olacaktır. Bu miktar ocakta gelecek yüzdelik zamma bağlı şuan.

Toplam 88 mesaj