Editörler : crops35
28 Kasım 2022 15:37   

Kapalı
KPSS branş

merhaba kpss ortaögtetim brans sıralaması ösym yayimlamış.osym girisden hangi yeri tiklamamiz lazim bulamiyorum

28 Kasım 2022 15:46

mimarhanimkiz
Aday Memur
Başvuralım kısmından sınavı seçin orda yan tarafında branş bazında sıralamalar sekmesi var
28 Kasım 2022 15:47

mimarhanimkiz
Aday Memur
Başvuralım kısmından sınavı seçin orda yan tarafında branş bazında sıralamalar sekmesi var
mimarhanimkiz, 2 ay önce - Alıntıya git
Başvurularım kısmı
28 Kasım 2022 16:02

zarali5806
Kapalı
Başvurularım kısmı
buldum çok tsk ederim peki bu cikan mesleklerden bazilarini secip tercihlerde ona gore mi yerlestiriliyoruz pek bilgim yok yardimci olurmusunuz
28 Kasım 2022 16:04

mimarhanimkiz
Aday Memur
buldum çok tsk ederim peki bu cikan mesleklerden bazilarini secip tercihlerde ona gore mi yerlestiriliyoruz pek bilgim yok yardimci olurmusunuz
zarali5806, 2 ay önce - Alıntıya git
Sizin herhangi bir alanınız varsa onu seçip sıralamanıza bakabilirsiniz
28 Kasım 2022 16:05

mimarhanimkiz
Aday Memur
zarali5806, 2 ay önce - Alıntıya git
Tercihleri tercih başvurusu kısmından yapıp bölümünüze göre başvuru yapıyorsunuz ona göre atamanız yapılır veya yapılmaz
28 Kasım 2022 18:00

zarali5806
Kapalı
Tercihleri tercih başvurusu kısmından yapıp bölümünüze göre başvuru yapıyorsunuz ona göre atamanız yapılır veya yapılmaz
69 puan aldim kpss ortaöğretimden bu puanla sehir disina atanma şansim varmıdir sizce ankara'da yasiyorum ve buranin puanin oldukca yüksek bu yüzden sehir dışını düsündigum icin soruyorum size ??
Toplam 6 mesaj