Editörler : swat3410
28 Kasım 2022 16:02

Bizim meslekte herşey amirin keyfine göre mi

Geçen hafta açıktan döndüm sağ olsun mutemet gerekli evrakları hazırladı hukuk isleri hakkımda herhangi bir adlı ve idari soruşturma olmadigi yönünde evrak gönderdi herşey hazır ilçeye bakan komiser evrakta herhangi bir sıkıntı olmamasına rağmen ve hiçbir gerekçe göstermeden imzayı atmıyor sonra imzalayacağını söylüyor böyle bişey nasıl olabilir arkadaşlar lütfen konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun

Simplesimple
Aday Memur
28 Kasım 2022 19:18

Malum fetö konusundan mi açığa alındın yoksa diğer konulardan mi( zor kullanma, görev yeri, üstle tartışma) eğer birinci konudan açığa alındıysan komiserin üstlere yaranmak için böyle yapıyordur.

pajazitt
Yasaklı
28 Kasım 2022 19:31

çok büyük ihtimal başka yere tayinini çıkartacaklar.beklemeye almışlar seni.

pajazitt
Yasaklı
28 Kasım 2022 20:57

bence burada senin ifade ettiğin gibi komiserin keyfiyeti yok, üstten aldığı talimat var.imzalama bekle denmiş belli ki.seni bekletmeye almışlar çok büyük ihtimalle başka bir ile tayinini çıkartacaklar.

BUYUKTURKIYEM
Yasaklı
28 Kasım 2022 21:12

Arkadaşlar hayırlı akşamlar hassasta çalışıyorum bir yaşlı sef var başımızda tam bir mahlukat adi şerefsiz ağzından küfür eksik olmaz giybet laf taşıma dedikodu arkadan hakaret ve küfür haksızlık nöbetlerde adaletsizlik ayrım kısacası tam anlamıyla bir sorun teşkil eden biriyle çalışıyorum bunu önce şube müdürüne sonra cimere şikayet etme gibi durumunda ne gibi sorunlarla karşılaşırım yada karıştırır miyim soruşturma gibi yardımcı olursanız sevinirim

theendosmanli
Yasaklı
28 Kasım 2022 21:41

maşalah seninde ondan kalır farkın yok gelmişsin gıybet dedikodu:))
BUYUKTURKIYEM, 1 yıl önce

Arkadaşlar hayırlı akşamlar hassasta çalışıyorum bir yaşlı sef var başımızda tam bir mahlukat adi şerefsiz ağzından küfür eksik olmaz giybet laf taşıma dedikodu arkadan hakaret ve küfür haksızlık nöbetlerde adaletsizlik ayrım kısacası tam anlamıyla bir sorun teşkil eden biriyle çalışıyorum bunu önce şube müdürüne sonra cimere şikayet etme gibi durumunda ne gibi sorunlarla karşılaşırım yada karıştırır miyim soruşturma gibi yardımcı olursanız sevinirim

85200258
Genel Müdür
28 Kasım 2022 21:52

" -adi , serefsiz " " gıybet , arkadan hakaret, küfür " yoksa o yaşlı şef dediğin kişi sen misin?

pajazitt
Yasaklı
28 Kasım 2022 22:05

yaşlı şefinin demene göre bi gucağa almadığı kalmış :D

29 Kasım 2022 01:37

Biz 2004 ye PMYO ya başladık nizamiyeden girdik ilk ogrettikleri

Amir her zaman haklıdır

Tek istisna vardır onda da ilk madde geçerlidir

Maalesef Zihniyet değişmesi lazım

Ucrabiyer
Yasaklı
29 Kasım 2022 02:20

Kral hala öğrenemedim mi cimere üstlerini şikayet edemezsin sana soruşturma açılır hatta amirinin izni olmaksızın şikayet yazmasın sadece bilgi amacıyla yazabilirsin ayrıca it iti ısırmaz şube müdürüne sen amirini mi şikayet edeceksin biraderim olan yine sana olur merak etme öyle yaşlı şeflerinden zarar gelmez küfür eden adamın düşüncesi dilince olur sen sinsi çakal kurt memurdan kork. Asıl tecrübeli şefleri seni korur kollar abartma amire güvenip silah atışını satma benden sana abi tavsiyesi..

theendosmanli, 1 yıl önce
maşalah seninde ondan kalır farkın yok gelmişsin gıybet dedikodu:))

Ucrabiyer
Yasaklı
29 Kasım 2022 02:24

Avataraslan gelelim senin sorununa. Komiser tayfasını sevmem ama komiser keyfi iş yapmıyor üstleri demekki öyle talimat vermiş vardı bi problem bana kalırsa seni hassasa çakacaklar paranıda orda alırsın yüksek ihtimalle. İmzalama gibi keyfi bişey değildir vardır bi sorunun kral

29 Kasım 2022 03:13

Konu baya hassaslaştı...
Ucrabiyer, 1 yıl önce

Avataraslan gelelim senin sorununa. Komiser tayfasını sevmem ama komiser keyfi iş yapmıyor üstleri demekki öyle talimat vermiş vardı bi problem bana kalırsa seni hassasa çakacaklar paranıda orda alırsın yüksek ihtimalle. İmzalama gibi keyfi bişey değildir vardır bi sorunun kral

sencersencer
Yasaklı
29 Kasım 2022 07:24

ağzın bildiğin lağım çukuru eski memur abine ettiğin laflara bakılırsa adam seni gucakta zıplatmadına şükret demekki hakeden birisin ben olsam seni gucaktan indirmezdim nede olsa gencim ;))

sencersencer
Yasaklı
29 Kasım 2022 07:25

aynen sana katılıyorum biraz genç olsa belkide hoplatacak bunu ;))

pajazitt, 1 yıl önce

yaşlı şefinin demene göre bi gucağa almadığı kalmış :D

29 Kasım 2022 07:59

Kardeş o zaman şöyle yapabilirsin, eşin Cimere yazsın eşim eve sürekli mutsuz geliyor aile düzenimiz bozuldu yemez içmez oldu vs... işyerindeki şefi böyle böyle yapıyormuş kendine başkasına birşey yapmasından korkuyorum yardım edin falan gibisinden yazsın dediğim konuyu araştır ama önce kendi içinde halletmeye çalış bence yani iş yerinde
29 Kasım 2022 08:00

Bu cevabım BuyukTurkiyem Rumuzlu arkadaşadır
tilkiandrei, 1 yıl önce
Kardeş o zaman şöyle yapabilirsin, eşin Cimere yazsın eşim eve sürekli mutsuz geliyor aile düzenimiz bozuldu yemez içmez oldu vs... işyerindeki şefi böyle böyle yapıyormuş kendine başkasına birşey yapmasından korkuyorum yardım edin falan gibisinden yazsın dediğim konuyu araştır ama önce kendi içinde halletmeye çalış bence yani iş yerinde
29 Kasım 2022 08:40

bir avukata danış cok geciktirdiyse ne bileyim avukat şart kanı içiciler içlerinden geçer komserin

pajazitt
Yasaklı
29 Kasım 2022 08:52

büyük ihtimal komiserle alakası yoktur.oda üstlerinden emir almıştır.o yüzden bekletiyor olabilirler.benim tahm,inim açıktan dönüş olduğu için tayinini çıkartacaklar.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi