Editörler : ayşegül bgm
02 Aralık 2022 15:22

Skrtdr
Aday Memur

ankara 1000 yakın adam alıyor ama taban 80 de kalacak diyorlar bu tercih grupları milleti yuksek yerlere sartlıyorlar çok saçma bir atama dönemi olacak

she85, 2 ay önce - Alıntıya git

kardeşim özellikle bu telegram gruplarından uzak dur. Hatta kaç!!!!!

02 Aralık 2022 15:30

xBarkınx
Daire Başkanı

ankara 1000 yakın adam alıyor ama taban 80 de kalacak diyorlar bu tercih grupları milleti yuksek yerlere sartlıyorlar çok saçma bir atama dönemi olacak

İnanmayın bunlara çoğunda en ufak problemi analiz edecek kapasite bile yok alfa akademi 2022/11 tıbbi sekreter yaz youtubeda analiz videosu var gerçek analiz böyle olur oradan gerçekleri görebilirsin.

02 Aralık 2022 15:30

gökhan0202
Aday Memur

Söylenenlere balsam 80 in altinda kapatacak yer yok
03 Aralık 2022 03:30

pit10tr
Şef

şurada notum bulunsun evet hiç boş yer kalmayacaktır.kirası,ulaşımı,faturaları gibi etkenleri görmezden gelenler olacaktır çünkü işsizlik şu dönemde zor gelecektir.

03 Aralık 2022 12:47

xBarkınx
Daire Başkanı

şurada notum bulunsun evet hiç boş yer kalmayacaktır.kirası,ulaşımı,faturaları gibi etkenleri görmezden gelenler olacaktır çünkü işsizlik şu dönemde zor gelecektir.

pit10tr, 2 ay önce - Alıntıya git

Öyle ben biraz abartarak söyledim ama puanlar tahmin edemeyeğiniz kadar düşük kapatabilir.

04 Aralık 2022 04:11

pit10tr
Şef
Anadolu yakasından şaşmayın. Avrupa yakası hem aşırı yoğun hem pahalı cidden yaşanacak yer değil. Yazdığım gibi eğer sosyal hayatım olsun kira yüksek olabilir diyorsanız Kadıköy en sosyal ilçedir. Onun yanında üsküdar da keza o şekilde. Rahat yer olsun kira yine mühim değil derseniz Beykoz ve Şileyi öneririm. İnsan nüfusu az genellikle yeşillikler içinde ilçelerdşr ama kiraları tuzlu baya. Hiç bi derdim yok sadece işimi yapayım uygun kira olsun diyorsanız da Sultanbeyli Sancaktepe civarını tercih edebilirsiniz. Geri kalan ilçeler geneli kira yüksekliği vb etkenlere sahip ama bana kalırsa yine yazılabilir. Bu arada düşük kira dediğim ilçelerde çok fazla yabancı uyruklu ve buna bağlı medeniyetsiz insan çıkabilir karşınıza maalesef
babybell, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam peki pendik,kartal,maltepe deki bu bölgedeki hastanelerin çevresindeki yerler hakkında bilgi verir misiniz inanın büyük şehir diye yedeklere yazdığım için seçici davranıyorum.

biraz sosyallik uygun kira fiyatı ve çevresi ve de normal yoğunluğa göre yerler arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca önceki msjlarınız için de tşk ederim

04 Aralık 2022 04:17

pit10tr
Şef

hocam peki pendik,kartal,maltepe deki bu bölgedeki hastanelerin çevresindeki yerler hakkında bilgi verir misiniz inanın büyük şehir diye yedeklere yazdığım için seçici davranıyorum.

biraz sosyallik uygun kira fiyatı ve çevresi ve de normal yoğunluğa göre yerler arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca önceki msjlarınız için de tşk ederim

pit10tr, 2 ay önce - Alıntıya git

bir de ek olarak üsküdar hocam tşkler

04 Aralık 2022 10:46

Kamupersoneli42
Aday Memur
Boş kalan olmaz fakat düşük puanla atananlar olabilir.
04 Aralık 2022 20:04

pit10tr
Şef

Öyle ben biraz abartarak söyledim ama puanlar tahmin edemeyeğiniz kadar düşük kapatabilir.

xBarkınx, 2 ay önce - Alıntıya git

evet hocam kısacası neyin ne olacağı çok süpriz olacaktır

Toplam 29 mesaj