Editörler : ayşegül bgm
29 Kasım 2022 11:32   

Sağlık Bakanlığı temizlik personeli
Çalışma saatleri, promosyonlar ikramiye yol yemek kısacası her şey hakkında bilgisi olan var mı?
29 Kasım 2022 23:05

xvatandaşşx
Şube Müdürü
İktisat mezunu musun gercekten
30 Kasım 2022 08:01

iktisatmezunuyam
Aday Memur
İktisat mezunu musun gercekten
xvatandaşşx, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet, neden?
30 Kasım 2022 13:59

xvatandaşşx
Şube Müdürü
Evet, neden?
iktisatmezunuyam, 2 ay önce - Alıntıya git
Kpss ye girmedin mi
30 Kasım 2022 14:01

xvatandaşşx
Şube Müdürü
Evet, neden?
iktisatmezunuyam, 2 ay önce - Alıntıya git
Girsen de bir ... yaradigi yok ya
30 Kasım 2022 14:33

iktisatmezunuyam
Aday Memur
Girsen de bir ... yaradigi yok ya
Girdim ama çalışmamıştim iyi ki çalışmamisim biliyorsun bir sürü olay oldu neyse... 55 puan aldım bu puanla bir yere varmam mümkün değil zaten iş arıyorum ama bulamıyorum bir yerde dayım falan yok bxbdbd
30 Kasım 2022 14:43

adayMe
Şube Müdürü

Arkadaş işçi alımlarına başvurmuş aday eksiltiyor sanırım. özel sökterdeki herhangi bir işçi sağlık bakanlığında temizlik işçisi olsa bayram eder insanlar neredeyse kölelik düzeyinde çalışırken sizinki de dert mi?

30 Kasım 2022 14:48

adayMe
Şube Müdürü

Arkadaş işçi alımlarına başvurmuş aday eksiltiyor sanırım. özel sökterdeki herhangi bir işçi sağlık bakanlığında temizlik işçisi olsa bayram eder insanlar neredeyse kölelik düzeyinde çalışırken sizinki de dert mi?

adayMe, 2 ay önce - Alıntıya git

Pardon arkadaşlar hesaba girerken yanlış başlığa yazmışım

https://forum.memurlar.net/konu/2514157/

30 Kasım 2022 14:49

xvatandaşşx
Şube Müdürü

Pardon arkadaşlar hesaba girerken yanlış başlığa yazmışım

https://forum.memurlar.net/konu/2514157/

Saglik bakanligi işçisinden kasit temizlik mi hocam
30 Kasım 2022 14:53

adayMe
Şube Müdürü
Saglik bakanligi işçisinden kasit temizlik mi hocam

Aynen. Zaten temizlik işçisi kadrosundan girenlerin hemen hemen yarısı farklı işlerde görevlendiriliyor adı temizlik işçisi kalorifer, şoför, sekreter vs uzar liste. Ben şu ana kadar onlarca işçi arkadaşla tanıştım görüştüm bir tanesinin böyle dertleri yoktu

30 Kasım 2022 14:54

iktisatmezunuyam
Aday Memur

Aynen. Zaten temizlik işçisi kadrosundan girenlerin hemen hemen yarısı farklı işlerde görevlendiriliyor adı temizlik işçisi kalorifer, şoför, sekreter vs uzar liste. Ben şu ana kadar onlarca işçi arkadaşla tanıştım görüştüm bir tanesinin böyle dertleri yoktu

Öyle mi bilmiyordum peki bunu öğrenim durumuna göre mi yapıyor. Ya bir de bilginiz var mı çalışma saatleri vs
30 Kasım 2022 14:58

xvatandaşşx
Şube Müdürü

Hocam öğrenim durumu önemli gerçekten merak konusu bu mesela .
30 Kasım 2022 15:08

adayMe
Şube Müdürü
Hocam öğrenim durumu önemli gerçekten merak konusu bu mesela .

İşçiyi temizlikten alıp masa başına koyarken baktıkları en son şey öğrenim durumu diyebilirim. Tahmin edebileceğiniz başka şekillerde oluyor genelde o işler.

Ama diğerlerinde örneğin kalorifer işçisinin yaptığı göreve geçerken kalorifer işçisinin temizlik işçisine kıyasla müdürlüğe maliyeti daha fazla yani daha çok maaş alıyorlar. Bunun yerine temizlik kadrosundan birine kalorifer ateşçisi sertifikası aldırarak çalıştırmak müdürlüğe daha az maliyetli oluyor. Bu elektrikçi sucu marangoz boyacı vs uzar gider işleyiş bu şekilde diyebilirim

30 Kasım 2022 15:29

xvatandaşşx
Şube Müdürü

İşçiyi temizlikten alıp masa başına koyarken baktıkları en son şey öğrenim durumu diyebilirim. Tahmin edebileceğiniz başka şekillerde oluyor genelde o işler.

Ama diğerlerinde örneğin kalorifer işçisinin yaptığı göreve geçerken kalorifer işçisinin temizlik işçisine kıyasla müdürlüğe maliyeti daha fazla yani daha çok maaş alıyorlar. Bunun yerine temizlik kadrosundan birine kalorifer ateşçisi sertifikası aldırarak çalıştırmak müdürlüğe daha az maliyetli oluyor. Bu elektrikçi sucu marangoz boyacı vs uzar gider işleyiş bu şekilde diyebilirim

Anladim hocam
Toplam 13 mesaj