Editörler : Pangaea
01 Aralık 2022 15:51

Tarım ve Orman Bakanlığı Atama

Dostlar, sizce bu sene tarım bakanlığı atama yaparmı ne düşünüyorsunuz

richelieu
Memur
01 Aralık 2022 16:23

Yapar

Biyosistem35
Memur
01 Aralık 2022 16:31

Seçim ayağına herkes yapacak ve yapıyor da

Ryox
Şef
01 Aralık 2022 17:19

Ziraat teknisyeniyim 83.81 puanım siralamam 4 umarım atanırız

Biyosistem35, 1 yıl önce

Seçim ayağına herkes yapacak ve yapıyor da

Biyosistem35
Memur
01 Aralık 2022 18:43

Sıkıntı yapma atanırsın inşallah

Ryox, 1 yıl önce

gıdamüh475
Aday Memur
01 Aralık 2022 19:39

Temmuzda sınavdan önce bir alım oldu az da olsa. Bu sene alım olmaz artık bence. 2023 mart nisan gibi olur gibi geliyor. Daha önceki dönemlerde öyle olmuş.

richelieu
Memur
01 Aralık 2022 19:46

En az 10 kişilik alım olur 2023te dert etme.

Ryox, 1 yıl önce

shshshsdjx
Aday Memur
01 Aralık 2022 20:56

arkadaşlar seçimden önce atama olurmu olursa ne kadar olur sizce

Wayne10
Aday Memur
05 Aralık 2022 00:09

Twitter da sohbet odalarında seçimden önce yüklü bir atama olacağı söyleniyo ama ne kadar yüklü bilmiyorum,her bölümden arkadaşlar milletvekillerini ziyaret etmişler inşallah faydası olur

gıdamüh475, 1 yıl önce
Temmuzda sınavdan önce bir alım oldu az da olsa. Bu sene alım olmaz artık bence. 2023 mart nisan gibi olur gibi geliyor. Daha önceki dönemlerde öyle olmuş.

cepgoz
Aday Memur
05 Aralık 2022 10:09

hangi bölüm den alacağı belli mi

djzbdjxxnnx
Aday Memur
05 Aralık 2022 10:17

zm,veteriner,gıda,biyolog hepsinden alınır ama teknikerleri bilmiyorum

cepgoz, 1 yıl önce

hangi bölüm den alacağı belli mi

Ryox
Şef
05 Aralık 2022 12:14

Tekniker , teknisyende alır diye umuyorum çünkü 2 yıl bekledik anca 3 kişi aldı , o kadar boş yer olduğu halde .

djzbdjxxnnx, 1 yıl önce

zm,veteriner,gıda,biyolog hepsinden alınır ama teknikerleri bilmiyorum

Wayne10
Aday Memur
05 Aralık 2022 12:56

inşallah hepsinden alır uzun zamandır sayılar çok az ,alımlarda orman bölümüne gidiyo

Ryox, 1 yıl önce

Tekniker , teknisyende alır diye umuyorum çünkü 2 yıl bekledik anca 3 kişi aldı , o kadar boş yer olduğu halde .

djzbdjxxnnx
Aday Memur
05 Aralık 2022 14:22

Evet bu ara orman bölümüne çok alım oldu muhtemelen bu yangın olaylarından dolayı umarım seçimde adaletli bir dağılım olur herkes emek veriyor

Wayne10, 1 yıl önce

inşallah hepsinden alır uzun zamandır sayılar çok az ,alımlarda orman bölümüne gidiyo

Ryox
Şef
05 Aralık 2022 15:46

Benim anlam veremediğim şu,elzem olmayan bakanlıklar çatır çatır alım yapıyor ,en önemli bakanlıklardan olan tarım bakanlığından ses seda yok.

Wayne10, 1 yıl önce

VictoryGallop
Daire Başkanı
05 Aralık 2022 16:16

Tarım orman bakanlığı personel alımında gerçekten sıkıntılı bir bakanlık.

sağlık bakanlığı tek kalemde 40.000 personel alır. en ufak bir sıkıntı olmaz. aynı şekilde MEB de öyle Diyanette öyle.

Tarım orman bakanlığı aldığı 1800 kişinin 1043 kişisinin işlemlerinin bittiğini duyurur :D ( dalga geçmiyorum bununla ilgili attığı twitler var :S )

Bu ülkede kuduzdan çocuk ölür Tarım Orman Bakanına tek bir soru sorulmaz. Kimse Tarım Orman Bakanlığının yılda kaç köpeğe kuduz aşısı yaptığını sormaz. 392 veteriner hekim değil de 1392 veteriner hekim alınsaydı bugün o çocuk aramızda olabilirdi. Güneydoğu Anadolu bölgesi kist hidatik yuvası ve tarım bakanlığı çıkıp bu konularla ilgili en ufak bilgi vermiyor.

bu bakanlık gördüğüm kadarıyla en sıkıntılı bakanlık. bu bakanlıktan başka personel alımında bu kadar sıkıntılı bir bakanlık daha bilmiyorum. personel alımıyla ilgili hiçbir şey açıklamaz.

Hayır sağlık bakanlığından eksiği ne? adam 80.000 personel alınacağını 2022 KPSS'sinden önce söyleyebiliyor. Bakanımız neden bu kadar sessiz.

Bu bakanlığa en büyük iyiliği Mehdi Eker'den sonra Ahmet Eşref Fakıbaba yaptı. çıktı 10551 açığımız var seçimden sonra alıcaz dedi adamı görevden aldılar. ve bu açığı olduğu gibi Orman kadrosuna verdiler.

Ryox, 1 yıl önce

Benim anlam veremediğim şu,elzem olmayan bakanlıklar çatır çatır alım yapıyor ,en önemli bakanlıklardan olan tarım bakanlığından ses seda yok.

Ryox
Şef
05 Aralık 2022 16:25

Çok haklısın , orman bakanlığına da alım yapılsın ama gereksiz fazla alım yapılıyor , adaletli bir dağılımı yok açıkcası . Ben şuan 4. sıradayım mesela hiç ümidim yok ,önceden 50. olan adam bile göbek atıyordu.Liste yayınlıyorlar birçok boş kontenjan var buna ragmen gene tık yok. Sonumuz hayır ola .

VictoryGallop, 1 yıl önce

sağlık bakanlığı tek kalemde 40.000 personel alır. en ufak bir sıkıntı olmaz. aynı şekilde MEB de öyle Diyanette öyle.

Tarım orman bakanlığı aldığı 1800 kişinin 1043 kişisinin işlemlerinin bittiğini duyurur :D ( dalga geçmiyorum bununla ilgili attığı twitler var :S )

Bu ülkede kuduzdan çocuk ölür Tarım Orman Bakanına tek bir soru sorulmaz. Kimse Tarım Orman Bakanlığının yılda kaç köpeğe kuduz aşısı yaptığını sormaz. 392 veteriner hekim değil de 1392 veteriner hekim alınsaydı bugün o çocuk aramızda olabilirdi. Güneydoğu Anadolu bölgesi kist hidatik yuvası ve tarım bakanlığı çıkıp bu konularla ilgili en ufak bilgi vermiyor.

bu bakanlık gördüğüm kadarıyla en sıkıntılı bakanlık. bu bakanlıktan başka personel alımında bu kadar sıkıntılı bir bakanlık daha bilmiyorum. personel alımıyla ilgili hiçbir şey açıklamaz.

Hayır sağlık bakanlığından eksiği ne? adam 80.000 personel alınacağını 2022 KPSS'sinden önce söyleyebiliyor. Bakanımız neden bu kadar sessiz.

Bu bakanlığa en büyük iyiliği Mehdi Eker'den sonra Ahmet Eşref Fakıbaba yaptı. çıktı 10551 açığımız var seçimden sonra alıcaz dedi adamı görevden aldılar. ve bu açığı olduğu gibi Orman kadrosuna verdiler.

kalinka1
Aday Memur
05 Aralık 2022 17:48

Bizim bakanlarımız oda başkanlarımız çok etkisiz tabi personellerde,veteriner hekimler sağlık sınıfından çıkarıldı ses seda yok bak doktorlara hemşirelere öğretmenlere iş bırakıyorlar eylem yapıyorlar istediklerini alıyolar bizde hangi bölüm olursa olsun 5 kişi yan yana gelemiyo sonuçta böyle etkisiz oluyo

VictoryGallop, 1 yıl önce

VictoryGallop
Daire Başkanı
05 Aralık 2022 19:54

Bizim bir araya gelip hakkımızı almamızı beklerlerse ülkenin yarısı karantina altına alınır :S

bizi yine atamazlar o ayrı :S

kalinka1, 1 yıl önce

Bizim bakanlarımız oda başkanlarımız çok etkisiz tabi personellerde,veteriner hekimler sağlık sınıfından çıkarıldı ses seda yok bak doktorlara hemşirelere öğretmenlere iş bırakıyorlar eylem yapıyorlar istediklerini alıyolar bizde hangi bölüm olursa olsun 5 kişi yan yana gelemiyo sonuçta böyle etkisiz oluyo

djzbdjxxnnx
Aday Memur
05 Aralık 2022 20:14

karantina olursa daha çok hemşire ,öğretmen alırlar

zlyh54
Aday Memur
06 Aralık 2022 13:25

2016 yılında 2016/4 ataması ile çok fazla alım yaptı ondan sonra böyle aşırı alım olmadı. bu alımda 440 sadece gıda mühendisiydi.(branşım olduğu için bunu belirttim.) böyle 5-6 senede bir yüksek sayıda alımlar oluyor. o yüzden benim umudum var. inşallah emeklerimizin karşılığını by kez alacağız.

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi