Editörler : ayşegül bgm
01 Aralık 2022 19:17

Ortaöğretim öğretim tıbbi sekreter bakanlık görüşmesi

Arkadaşlar merhaba bugün ortaöğretim tıbbi sekreter adına bakanlık ile görüştük ve bu atamada bize neden yer verilmediğini sorduk bütçeden kaynaklandığını söylediler ve 2 alımda yer vereceklerini söylediler alımın bazı bölümler için ortadan bölündüğünü bazı bölümlerde ise büyük kısmını bu alımda aldıklarını söyledi yani şuan gelen sayılar 2 alımda bazı bölümler için gelmeyebilir bilginize ama ortaöğretim tıbbi sekreterler olarak içimiz ferah olsun 2 alımda bizden alacaklar ve dediğim gibi asla yarı yarıya bölünmüş oran yok bazı bölümlerin atama sayısı 2 atamada daha düşük olacak

xBarkınx
Daire Başkanı
01 Aralık 2022 19:38

Bunlar hangi bölümler bilmem de tıbbi sekreter ikincide de 15 bin alınacak Bakanın açıklaması var ilk alımda olduğu gibi yine özellikle belirtti ikinci alımda da 15 bin alım yapacağız diye.

Tibbisekreter49123
Aday Memur
01 Aralık 2022 20:16

Önlisans o ben ortaöğretim dedim reis ortaöğretim almadı bu alımda bu yüzden gittik bakanlığa gittik

xBarkınx, 1 yıl önce

Bunlar hangi bölümler bilmem de tıbbi sekreter ikincide de 15 bin alınacak Bakanın açıklaması var ilk alımda olduğu gibi yine özellikle belirtti ikinci alımda da 15 bin alım yapacağız diye.

xBarkınx
Daire Başkanı
01 Aralık 2022 20:21

Biliyorum keşke ortaöğretim alınsaydı ben de üzüldüm sen ikinci alımda bazı branşlar daha az alınacak dedin ya onun için dedim ikinci alımda da tıbbi sekreter aynı alınır bu sefer ortaöğreitm de dahil edilir

Tibbisekreter49123, 1 yıl önce

Önlisans o ben ortaöğretim dedim reis ortaöğretim almadı bu alımda bu yüzden gittik bakanlığa gittik

Tibbisekreter49123
Aday Memur
01 Aralık 2022 22:32

Evet öyle ztn bakanlık da öyle söyledi bazı branşların sayıları daha düşük gelecek bu alımda daha yüksek verildi dedi ama bazı bölümler yarı yarıya bölündü dedi bunların hangi bölüm olduğunu sorduğumuz da bölüm ismi vermedi ama burda hiç tıbbi sekreter arkadaş yok bilmelerini isterdim

xBarkınx, 1 yıl önce

Biliyorum keşke ortaöğretim alınsaydı ben de üzüldüm sen ikinci alımda bazı branşlar daha az alınacak dedin ya onun için dedim ikinci alımda da tıbbi sekreter aynı alınır bu sefer ortaöğreitm de dahil edilir

Göçerkonar75
Aday Memur
02 Aralık 2022 00:27

Ortaöğretim tds olarak bizlere sayı verilmesini istemek emrivaki değildir aslında bizim hakkımızdır.kardesim bakanlıkta gittiğin birim daire başkanlığı veya kişi kim tam olarak kim bu bilgi teyitli muhtac mi siz özelden yazarmisiniz bana mahsuru yoksa

infinite29
Şef
02 Aralık 2022 05:37

Tds 16 bin alinmayacak mi yani ? Liseden alip biracaklar mi ben mi yanlis anladim ?

fb19o7
Aday Memur
02 Aralık 2022 09:50

Merhaba arkadaşım vermiş olduğun bilgi inşallah doğrudur bizdende alım olur. Bir grubumuzu var gelmek istermisin ve bu haberi nerden aldın

Kerim caner
Aday Memur
02 Aralık 2022 11:14

Diğer alımda da olmayacak demişlerdi ama umarım bu haber doğrudur

Sekreter777
Aday Memur
02 Aralık 2022 11:28

yok mu ???

Tibbisekreter49123, 1 yıl önce

Evet öyle ztn bakanlık da öyle söyledi bazı branşların sayıları daha düşük gelecek bu alımda daha yüksek verildi dedi ama bazı bölümler yarı yarıya bölündü dedi bunların hangi bölüm olduğunu sorduğumuz da bölüm ismi vermedi ama burda hiç tıbbi sekreter arkadaş yok bilmelerini isterdim

she85
Aday Memur
02 Aralık 2022 13:30

şimdi önlisans tıbbi sekreter alınmayacak mı 2.alımda?

xBarkınx
Daire Başkanı
02 Aralık 2022 13:33

Bunları nereden çıkarıyorsunuz anlamadım öyle bi şey söylenmedi ki 1.alımda ne ise 2.alımda da o ekstra olarak 500 mü olur 1000 mi olur ortaöğretim tds de alınacaktır

she85, 1 yıl önce

Amenra
Aday Memur
02 Aralık 2022 13:35

Bunu da nerden çıkarttınız? :D

İkinci alımla birlikte yaklaşık 32 bin TDS alımı yapılacak.

she85, 1 yıl önce

Göçerkonar75
Aday Memur
02 Aralık 2022 13:37

Onlisans alınmayacak nerden çıktı şimdi biz ortaöğretim lere sayı verilsin diyoruz siz a6 bin liseli diyosunuz

she85
Aday Memur
02 Aralık 2022 13:39

bazı bölümler yok denilmiş ya ondan dolayı sordum

xBarkınx, 1 yıl önce

Bunları nereden çıkarıyorsunuz anlamadım öyle bi şey söylenmedi ki 1.alımda ne ise 2.alımda da o ekstra olarak 500 mü olur 1000 mi olur ortaöğretim tds de alınacaktır

Emre Kütük
Aday Memur
02 Aralık 2022 13:44

Ahahahahahaha beni güldürdün 😂😂😂 Sabah kahvaltıda ciğer mi yediniz anlamıyorum ki kendinizce neyin peşindesiniz anlamıyorum. Aynen kanka sen kesin bakanlığa da gitmissindir ben ordaki takim elbiseyim ortaogretimden tıbbi sekreter alımı felan yok sen rahat ol onlisansta alınacak kendince uyarlayıp tam tersini yansıltma burdaki insanlara 😂😂😂😂

fb19o7
Aday Memur
02 Aralık 2022 13:54

Emre kütük sen neye istinaden ortaöğretim yok diyorsun ordaki takım elbisemisin. gercekden ne kadar emin konusuyorsun varmı yazılı birşey gördüğün varsa bizde bilelim

Emre Kütük, 1 yıl önce

Ahahahahahaha beni güldürdün 😂😂😂 Sabah kahvaltıda ciğer mi yediniz anlamıyorum ki kendinizce neyin peşindesiniz anlamıyorum. Aynen kanka sen kesin bakanlığa da gitmissindir ben ordaki takim elbiseyim ortaogretimden tıbbi sekreter alımı felan yok sen rahat ol onlisansta alınacak kendince uyarlayıp tam tersini yansıltma burdaki insanlara 😂😂😂😂

Emre Kütük
Aday Memur
02 Aralık 2022 14:00

Üstteki kardeş ne kadar emin konuşuyorsa ben de o kadar emin konuşuyorum :) varsa belge döksün ortaya da kardeş bakalım görelim ortaöğretim mı var önlisans mı sabah sabah güldürdünüz ya neymiş önlisans yokmusss

fb19o7, 1 yıl önce

Emre kütük sen neye istinaden ortaöğretim yok diyorsun ordaki takım elbisemisin. gercekden ne kadar emin konusuyorsun varmı yazılı birşey gördüğün varsa bizde bilelim

Sekreter777
Aday Memur
02 Aralık 2022 14:02

bu bakanlığa giden arkadaşlar da bilmemizi istediklerini net olarak söylese keşke o neye dayanaranaktan söylemiş ki tıbbi sekreterlerin olmayacağını..

fb19o7, 1 yıl önce

tdsx
Aday Memur
02 Aralık 2022 14:57

önlisans yok gibi bisey söylenmedi sanırım söz konusu bile olamaz sadece ikinci alımda ortaöğretimde dahilmis

Emre Kütük, 1 yıl önce

Üstteki kardeş ne kadar emin konuşuyorsa ben de o kadar emin konuşuyorum :) varsa belge döksün ortaya da kardeş bakalım görelim ortaöğretim mı var önlisans mı sabah sabah güldürdünüz ya neymiş önlisans yokmusss

Kerim caner
Aday Memur
02 Aralık 2022 15:18

Arkadaşlar hepimiz birligiz onlisans alınmayacak denilmesi neden bu yargı kötü düşünce anlamadim Allah'm herkese atanmayı nasip etsin tabiki encok sayı onlisans tds alinir ama biz çok değil azda olsa Bi sayı istediğimizi bekleyip umut ettik hiç alınmadı ilk alımda

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi