Editörler : swat3410
03 Aralık 2022 23:30

Polise Zam

Arkadaşlar, burada değerli öğretmen ve polis arkadaşlarımızın ekonomik koşullar yüzünden tartıştığını gördüm. Eminim birçok öğretmen arkadaşımız aynı oranda polisin de zam almasını isterdi. Bu öğretmen zammı sanırım %25'ini kapsıyor. Bu zammı bende seçim yatırımı olarak görüyorum ancak 2023 Hazirana kadar mutlaka polise de ek zam yapacaklar diye düşünüyorum. Çünkü seçim yaklaştı :) Ek tazminat vs bişey mutlaka olacaktır. Hepinize saygılar

mrcevik95
Aday Memur
03 Aralık 2022 23:34

Hepimiz bu ülkenin insanıyız, birbirimizi yermek geya eleştirmek yerine hepimizin iyiliğini istemeliyiz çünkü hepimiz aynı gemideyiz. Polis memuru olarak ogretmenlerimize saygılar. İyi akşamlar :)

Anuşirvann
Genel Müdür
03 Aralık 2022 23:45

Kardeş iyi niyetin için teşekkür ederim. Ben polis öğretmen hemşire vs tüm meslek gruplarının hakkettiği maaşı almasını canı gönülden isterim bir öğretmen olarak.

Bu arada düz öğretmenim uzman değilim :) Bu ay aldığım maaş 9400 :))

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
04 Aralık 2022 00:01

Devrem ne seçimi yaaa.Bu gözler sözde pllşx bayramında askere zam verildiğini gördü,benim hiç mi hiç umudum yok...

demeterrr
Şube Müdürü
04 Aralık 2022 00:07

Bravo tebrik ederim kardeşim senin meslektaşların bizi yerden yere vuran başlıklar açmış bu forumda. Hayretler içinde okudum ve yorum yaptım sinirlenerek. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve herkes hakkettiği maaşı alsın tabi ki. Umarım sizde iyi bir zam alırsınız ne diyim

mrcevik95, 1 yıl önce

Hepimiz bu ülkenin insanıyız, birbirimizi yermek geya eleştirmek yerine hepimizin iyiliğini istemeliyiz çünkü hepimiz aynı gemideyiz. Polis memuru olarak ogretmenlerimize saygılar. İyi akşamlar :)

Giresun 028
Aday Memur
04 Aralık 2022 00:10

Çok bekle polislik para için yapılmıyor biliyorsun bunu bAkanımkz söyledi hem de polis maaşı iyi biraz şükür edip asgari üçretliye bakın

DüzTrafikçi
Kapalı
04 Aralık 2022 00:54

Verirler...

ultraky
Memur
04 Aralık 2022 01:13

Havada bulut , zammı unut

Mevcut hükumet oldukça bize yağmurlu havada su yok

pajarzit
Yasaklı
04 Aralık 2022 01:41

ne diyorsun arkadaşım bu gözler sanki nazire yapılırmışçasına üst üste 2 yıl 10 nisanlarda askere zam yapıldığını gördü.Neyse haziran seçimleri yaklaşıyor..gün ola devran döne.

KARAELMAS6741., 1 yıl önce

Devrem ne seçimi yaaa.Bu gözler sözde pllşx bayramında askere zam verildiğini gördü,benim hiç mi hiç umudum yok...

pajarzit
Yasaklı
04 Aralık 2022 01:45

SÖZDE polis bayramlarında polise yapılan zulümleri de gördük.O SÖZDE pOlis bayraminda illede tören elbisesi giyecen diyenleri,SÖZDE polis bayramı kutlama etkinliğinde polise yazılan görevleri polisevinin etrafında yağmurda görev yazılmasını,içeride polis harici ne kadar birokratı üst düzey emniyet teşkilatı yönetici varsa yiyip içtiğini polislere hizmet ettirdiğini de gördü bu gözler.Umarım haziran seçimlerinde de O polis bayramlarını bunlara hatırlatırız.

khanjar.1
Memur
04 Aralık 2022 02:06

10 nisanı bekleriz sonra da sessizce dağılırız

pol44
Aday Memur
04 Aralık 2022 02:09

Ya polis öğretmen bu maaş tartışması nedir her iki alan da birbirinden farklı ve bağımsızdır. Her iki mesleğin kendine göre farklı zorlukları vardır. Herkes hakkını hukukunu kendi çizgisinde aramalıdır. Şu bu kadar alıyor ben neden az alıyorum diyerek bir yere varilmaz. Birbirimizi yemek birşey kazandırmaz. Şu an da hiç bir memurun maaşı malesef yeterli değildir. Herkesin allah yardımcısı oldun. Öğretmenlerimiz başımızın tacıdır. Hak ettikleri ne ise inşallah alırlar. Bundan gocunmam aksine sevinirim.

fiscii
Aday Memur
04 Aralık 2022 06:59

Forumda mikserler var hangi konu olsa girip karıştırıyorlar bu insanlara dikkat edelim uyanık olalım. Burası sosyal medya klavyenin ucunda kim yazıyor belli değil şimdi ben burdan öğretmenim desem öğretmen olurum, polisim desem polis olurum.

Ogretmenhanm
Memur
04 Aralık 2022 09:14

Bem bir öğretmenim. Geçim sıkıntısını vatandaş olarak hepimiz yaşıyoruz bunjn çaresi birbirimizle kiyaslanmak olmamalı. Ben yetistirdiğim oğrencilerime bakıyorum. Polisin evladı da var doktorunda var hemsirenin de asagri ucretlininde işsizinde. Anasiz babasız kalmiş gariplerde var. Ben kendimi ön plana atıp polisler soyle aliyor diyemem. Ben derim ki evlatlarımın ailesi sıkıntı çekmesin. Çocugumun oğretmeni sıkıntı cekmesin. Her meslek grubu kendi icinde degerlendirilsin. Ben ogretmenim babam göreve gitti doguya 3 ay oldu ozledim diyen ogrencimin gözyaşlarını unutam8yorum bazi mesleklerin hakları gercekten ödenmiyor. Hepinize sevgiller saygılar arkadaşlar.

sagami
Daire Başkanı
04 Aralık 2022 09:25

İstanbulun farkı olmalı

Black.lion001
Aday Memur
04 Aralık 2022 10:03

Elbette ki öğretmenler basimizin tacı en iyisini hak ediyorlar insan yetiştiriyorlar Lakin polislerde kanun adamı ve kanunu nizam eden bir nefer görevi görüyorlar Polisler Avrupa ülkelerindeki emsalleri gibi adil çalışma şartları ve memnun edici miktarda maaş almali

fb88
Şube Müdürü
04 Aralık 2022 10:28

Polis. Asker hemşire gayet güzel para alıyor. Bence başkalarına verilecek olan zammı tartışmak yerine özlük hakları konuşulmalı

Qovboypolis01
Şube Müdürü
04 Aralık 2022 10:37

Zam almak bizim de hakkımız.

Meraklı yorumcu
Aday Memur
04 Aralık 2022 17:02

Herkese iyi günler çok platform gezdim baktım hep para konusu konuşuluyor genellikle ben bir bekçiyim ve bekçiler olarak belki benle aynı fikirde olmayan arkadaşlarım da vardır. Biz çalışma sistemi ve maaş konusunu bir kenara bıraktık ve bize de polis abilerimiz gibi yıpranma payı verilmesini istiyoruz. Belki bursa iyi kötü yorum yapanlar olacaktık bana benim için sıkıntı yok . Bize destek verip yıpranma payını meclise kadar götürecek destekler istiyoruz.
04 Aralık 2022 18:29

zam şart tüik bizi cok geriletti ayrıca enflasyon her ay acıklandığı gibi maaşa da yansımalı 6 ıncı aya girmeden ihtiyaç kredisi çekek zorunda kalıyorum varmı benim gibi vardır muhmetemelen ilk aydan sonra eksiye düşüyorum zammı veriyor 2. ay her şey zamlı 100de 140 zam nedir her şey bu şekilde artarken her ay benim maaş yerinde sayıyor varmı böle düzen ya artmasın yada her ay enflasyon bazında artırsınlar !!! yanlış düşünüyorsam bize yaramaz diyen varsa olurunu anlatsın nasıl bir düzen var her gün şaşırarak uyanıyorum ek iş yapmak isteyen bir sürü memur arkadasım var şu işi yapsak mı bu işi yapsak mı kanuna göre yapamayız muabbetini açıyorum ne yapalım karnımızı zor doyuruyoruz diyorlar çocuk okul ihtiyaç vs masrafları ansızın gelişen harcamalar çıkamıyoruz işin içinden diyorlar ki ben kendimden biliyorum aynı haldeyim

elha58
Aday Memur
04 Aralık 2022 19:23

Polisin değeri kalmadı
Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi