Editörler : ayşegül bgm
04 Aralık 2022 00:10

Sağlık Bak. Yıllık izinler seneye devrdecek mi?
7 gün yıllık iznim var . İzinler ilk kez geçen sene devretmişti. Bu sene de tekrar devredecek mi? Yansın istemiyorum. Birde şimdi kadro geldi ben süresizim direk geçiyorum ama geçiş süreci felan izinlerim için sıkıntı olur mu?

drthorax
Aday Memur
04 Aralık 2022 11:26

1 yıl önceki yıllık izinler bir sonraki yıla devir ediliyor. 2 yıl öncekiler devir edilemiyor.

Taylandiyorlar
Aday Memur
04 Aralık 2022 15:15

Yıllık iznim Kasım ayında açıldı. Bana denilen "aralıkta kullan veya seneye kullanırsın" (3+1 liyim)

uluka
Şube Müdürü
04 Aralık 2022 16:39

Soru sahibi arkadaştan özür dileyerek bende bir soru sormak istiyorum yıllık izinlerle alâkalı.

Normalde malûm devlet memurları her şeyi peşin hak ederler maaş, izin vs. Oysa biz sağlık çalışanları sözleşmeli atanıyoruz. 3+1 olarak yani sözleşmeli olarak atanmış personelin yıllık izni atandığı tarihten 1 sene sonrasında mı başlıyor yoksa memurlar gibi peşinen yıllık izin hakkı oluyor mu?

gezginnurse
Şube Müdürü
04 Aralık 2022 19:18

Her memur 1 yıl çalışır sonrasında izin hakkı kazanır

uluka, 1 yıl önce

Soru sahibi arkadaştan özür dileyerek bende bir soru sormak istiyorum yıllık izinlerle alâkalı.

Normalde malûm devlet memurları her şeyi peşin hak ederler maaş, izin vs. Oysa biz sağlık çalışanları sözleşmeli atanıyoruz. 3+1 olarak yani sözleşmeli olarak atanmış personelin yıllık izni atandığı tarihten 1 sene sonrasında mı başlıyor yoksa memurlar gibi peşinen yıllık izin hakkı oluyor mu?

04 Aralık 2022 20:11

3+1 lerin devretmiyor diye biliyoeum
Taylandiyorlar, 1 yıl önce
Yıllık iznim Kasım ayında açıldı. Bana denilen "aralıkta kullan veya seneye kullanırsın" (3+1 liyim)

Taylandiyorlar
Aday Memur
04 Aralık 2022 20:15

Google a "sözleşmeli personel yıllık izin devri" yazsan hem sendika sayfalarında hem memurlar.net haberleri olarak çıkacaktır
BulutArasss, 1 yıl önce
3+1 lerin devretmiyor diye biliyoeum
04 Aralık 2022 20:17

Thanks baby
Taylandiyorlar, 1 yıl önce
Google a "sözleşmeli personel yıllık izin devri" yazsan hem sendika sayfalarında hem memurlar.net haberleri olarak çıkacaktır

uluka
Şube Müdürü
04 Aralık 2022 22:51

Teşekkür ederim.

gezginnurse, 1 yıl önce

Her memur 1 yıl çalışır sonrasında izin hakkı kazanır

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi