Editörler : ÇOTANAK
08 Aralık 2022 00:31

CilginJeo
Kapalı

+++

08 Aralık 2022 17:46

TheEndustri
Şef

İlk derece mahkemeainde sonuçlanmaz mı kesin olarak, sonuçta suçlu değilim ki soruşturma sonucunda takipsizlik verildi. Herhangi başka bir suçum, kaydım vb. yok.

Avukatlar yüksek meblağlar istediği için kendim sade bir dilekçe ile dava açmayı düşünüyordum ama siz böyle deyince korktum biraz.

Ceza almadığım ve neredeyse benimle alakalı olmayan bir şikayet yüzünden yıllar boyunca uğraşır mıyım gerçekten?

CilginJeo, 2 ay önce - Alıntıya git

Daha önce tecrübe etsem yardımcı olurdum da kimseyi dolandırmadım ne yazık ki burada da tecrübe eden pek bulunmaz.

08 Aralık 2022 20:30

CilginJeo
Kapalı

Daha önce tecrübe etsem yardımcı olurdum da kimseyi dolandırmadım ne yazık ki burada da tecrübe eden pek bulunmaz.

TheEndustri, 2 ay önce - Alıntıya git

Zaten bana senin gibi kimseyi dolandırmayan insanlar lazım dolandırıcılar değil. Soruşturma sonucu kyok verilmiş ve bu süreçlerden geçtiysen bana yardımcı olabilirsin.

12 Aralık 2022 12:53

wwiinnnneerr35
Kapalı
12 Aralık 2022 14:15

donurh
Şube Müdürü

Şöyle bir karar alınmış yeni.

https://twitter.com/SametHukuk/status/1601639627474944000?s=20&t=wFC5m19VU-cVIbSCuib5CA

wwiinnnneerr35, 2 ay önce - Alıntıya git

Güzel karar. Sonunda idare mahkemeleri de doğru karar vermeye başladılar. 1.5 yıl civarı sürmüş galiba.

12 Aralık 2022 15:09

Hlnrozcmk
Aday Memur

Güzel karar. Sonunda idare mahkemeleri de doğru karar vermeye başladılar. 1.5 yıl civarı sürmüş galiba.

donurh, 2 ay önce - Alıntıya git
Soruşturma 2. Derece akraba kardeşten dolayı olumsuz gelme durumu varmıdır bilginiz varmı?
12 Aralık 2022 15:58

CilginJeo
Kapalı

donurh, 2 ay önce - Alıntıya git

Bunda da bölge idare vermiş kararı sağolsun idare mahkemesi yine yanlış karar vermiş

17 Aralık 2022 23:49

CilginJeo
Kapalı

Yukarı

25 Aralık 2022 23:23

CilginJeo
Kapalı

Mahkeme yd red kararı verdi, bu karar mahkemenin tavrını mı gösterir yoksa esas kararı etkilemez mi?

26 Aralık 2022 00:10

donurh
Şube Müdürü

Mahkeme yd red kararı verdi, bu karar mahkemenin tavrını mı gösterir yoksa esas kararı etkilemez mi?

CilginJeo, 1 ay önce - Alıntıya git

Tavrını göstermez. YD zaten kesin reddedilecekti. Ben de başka bir davadan yd red aldım, avukatım baştan söylemiştyi, %99 red gelir ama yine de açalım diye. YD çok spesifik belli durumlarda veriliyor.

26 Aralık 2022 00:26

CilginJeo
Kapalı

Gerçekten artık diyeceğim neredeyse hiçbir şey kalmadı. "Allah kimseyi insafsızın insafına, zalimin adaletine, gaddarın merhametine muhtaç bırakmasın."

Toplam 31 mesaj