Editörler : "eskiyara"Pangaea

spock
Daire Başkanı
06 Aralık 2022 07:39

Doğrudan doktora var. Yüksek lisans yapmadan doktora da mümkün. Biraz zor ama imkansızdeğil. Denedik gördük.

Kagiş, 1 yıl önce

Cümleye bakk! " Yüksek lisans mezunu doktoralı öğretmenim!!" öyle mi!))))

Yahu hocam doktoralıysan zaten yüksek lisans yapmışsındır! Başka türlüsü mümkün değil ki!))) Kafayı tele verme bu kadar. Olur olur hepsi hallolur!

spock
Daire Başkanı
06 Aralık 2022 07:40

Aynen öyle. Şeytan bunların yanına ancak çırak girebilir.

majesteleri7, 1 yıl önce

Öğretmenler zam istiyo seçim de geliyo ne yapsak? valla hepsine veremeyiz de ne yapalım bi düzmece sınav yapalım 10 yıla 2250, 20 yıl üstü hepsine olmaz da az sayıdakilere başlık parası 4500 diyelim biraz seslerini keselim.e 10 yılın altı? Onlar da beklesin öbürleri alınca zaten onları takan olmaz.güzel plan hemen uygulayın.

windows7
Şef
06 Aralık 2022 09:39

Hala aynı şeyi söylüyorsun.. fuat oktay uzman olanlar şu kadsr alacak dedi. Adamın derece kadrmeden haberi bile olduğunu düşünmüyorum. Burdan herkese aynı farkın verileceğini çıkarmak sadece sizin gönlünüzden geçen şeydir. İnşallah olur ama bu açıklama bunu ispatlamaz.
teacher-26, 1 yıl önce

İş resmiyete dökülecek onuda cumhurbaşkanı kararnameyle belirtecek mesele bundan ibaret.olay bu kadar basit.ee cumhurbaşkanı yardımcısı bunu söylüyorsa demekki böyle olacak.

Velocıraptor
Genel Müdür
06 Aralık 2022 10:18

kesinlikle katılıyorum. laf ola beri gele her taraftan açıklama yapılıyor. o yüzden gerçekleşene,resmen ilan edilene kadar hiç kimseyi tınmam ben.

windows7, 1 yıl önce
Hala aynı şeyi söylüyorsun.. fuat oktay uzman olanlar şu kadsr alacak dedi. Adamın derece kadrmeden haberi bile olduğunu düşünmüyorum. Burdan herkese aynı farkın verileceğini çıkarmak sadece sizin gönlünüzden geçen şeydir. İnşallah olur ama bu açıklama bunu ispatlamaz.

Anuşirvann
Genel Müdür
06 Aralık 2022 12:58

Bakan 3 bin lira olacak diyor. Fuat Oktay 2250 olacak diyor. Haber siteleri 2400 olacak diyor. Sizce hangisi olacak :))

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
06 Aralık 2022 13:09

Sayın hocam, tabiiki farklı rakamlar telaffuz edilir. Çünkü tam meblağ ocakta yapılacak memur zammı belli olunca ortaya çıkacak.
Anuşirvann, 1 yıl önce

Bakan 3 bin lira olacak diyor. Fuat Oktay 2250 olacak diyor. Haber siteleri 2400 olacak diyor. Sizce hangisi olacak :))

Anuşirvann
Genel Müdür
06 Aralık 2022 13:51

Hocam ben de bunu demek istedim zaten. Şuan rakam net değil. Ocak zammında netleşecek bu rakam. Bu yüzden şimdiden rakam telaffuz etmek mantıklı değil.

Anuşirvann, 1 yıl önce

Weierstrass
Genel Müdür
06 Aralık 2022 15:12

Daha araligin 6 si ,siz ekderse bakin suan,Ocaga çok var...

teacher-26
Aday Memur
06 Aralık 2022 20:58

Windows 7 isimli arkadaş zam tazminat oranları cumhurbaşkanınca çıkarılan kararname ile belirlenecek bunu sen belirlemeyeceksin yahu.şu kesin ki sen diğer arkadaşlar az alsın derdindesin o belli onu anlamak zor değil söylediklerinden.Cumhurbaşkanı yardımcısı ya da bakan boş konuşuyor diyorsun sen açıkcası.düzenleme cumhurbaşkanı kararnamesi ile resmi gazete de yayımlanacak zaten.bu benim temennim de değil.adam daha ne diyecek burada sıkıntı şu yetki sanki sizde siz belirleyeceksiniz bunu.ama Allah korusun siz o konumda olsaydınız öyle yapacağınız kesin belli

windows7
Şef
06 Aralık 2022 21:40

Maşallah kalbimi açmış içimi okumuşsun. Suizan üstüne suizan.. ben diyorum ki devletin dili yazıdır, sen diyorsun ki bakan söyledi cb söyledi vs vs... Ayrıca herkesin düşük almasını istediğimi hangi cümleden anladın hem de bu kadar kesin bir dille? Bu nasıl bir bakış açısı... İnsan fişleyen gruba mensup olduğunu düşünüyorum bu tavrından.. çok önemli değil senin ne düşündüğün ama bu zihniyetin başına bela olur bilmende fayda var. İnşallah sen de alırsın söylenen rakamı, herkes alır çoluk çocuğuna helalinden yedirir. Kendisi için istediğini başkası için de istemektir bizim ahlakımız. Neyse sen çok takma kafana resmi gazeteyi bekle.. inşallah sen haklı çıkarsın benim şüphelerim boşa çıkar.. hadi eyvallah
teacher-26, 1 yıl önce

Windows 7 isimli arkadaş zam tazminat oranları cumhurbaşkanınca çıkarılan kararname ile belirlenecek bunu sen belirlemeyeceksin yahu.şu kesin ki sen diğer arkadaşlar az alsın derdindesin o belli onu anlamak zor değil söylediklerinden.Cumhurbaşkanı yardımcısı ya da bakan boş konuşuyor diyorsun sen açıkcası.düzenleme cumhurbaşkanı kararnamesi ile resmi gazete de yayımlanacak zaten.bu benim temennim de değil.adam daha ne diyecek burada sıkıntı şu yetki sanki sizde siz belirleyeceksiniz bunu.ama Allah korusun siz o konumda olsaydınız öyle yapacağınız kesin belli

teacher-26
Aday Memur
06 Aralık 2022 22:23

İnsanı fişleyen sensin.Sen cumhurbaşkanı yardımcısı ya da bakan mısın? Kararı oranları cumhurbaşkanı belirleyecek açık ve net.olmayan bir durum için olacak gibi konuşmak nedir? Koskaca cumhurbaşkanı yardımcısı ve bakan açıklama yapıyor dedikleri gibi olmazsa yalancı konuma düşeceklerini bilmeyecek kadar akıl yoksunu değildirler merak etme bırakda cumhurbaşkanımız karar versin yetki kendisinde.devletin dili resmi yazıdır evet ve bunuda cumhurbaşkanımız belirleyecek şüphe etmek yersiz

an_atua
Daire Başkanı
06 Aralık 2022 22:26

%100 yaparsa oy verecek misiniz? Sizin ülke kaderini belirlemeniz paraya mı endeskli?

egeliinci, 1 yıl önce

temmuzda %42 zam aldık , bu gün açıklanan enflasyon rakamlarına göre yıllık enflasyon %84 lerde , gelecek ay düşürsünler %75 olsun , yıl sonu %75 enflasyona göre totalde %33 enflasyon hakkı var memurun buda en az olanı , seçim arefesin de %20 zam kendi ayağına sıkmak olur

egeliinci
Genel Müdür
07 Aralık 2022 09:18

benim oyum açısından para bir endeks değil , ben Sayın Recep Tayyip Erdoğan var olduğu sürece oyum onadır. Oyum benim açımdan satılık değildir. Patates soğan fiyatına fikrimi satmam ,

hele ki üç kuruş için devleti abd veya ingiliz mandası yapacak hareket ve söylemlerde bulunan muhalefete asla oy vermem ,günlerce 3 aralık deyip günü geldiğinde de uzaktan eğitim verir gibi bir saçmalığa asla oy vermem , benim söylemim maddi önceliği olanların oylarını kaybetmemeleri noktasında idi ,

an_atua, 1 yıl önce

%100 yaparsa oy verecek misiniz? Sizin ülke kaderini belirlemeniz paraya mı endeskli?

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi