Editörler : E.Kayı Han
06 Aralık 2022 08:39

Kadronun içeriği

kadro içeriği ne zaman yayınlanır sizce? hangi personellere gelecek çok net değil.

mrbulancak
Aday Memur
06 Aralık 2022 09:02

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı sitesinde yayınlandı. Mevcut sözleşmeli personel doğrudan kadro alacak ancak 4 yıl tayin hakkı olmayacak. Yeniler ise 3 artı 1 e göre istihdam edilecek

Se.Efe. ege
Kapalı
06 Aralık 2022 10:10

Tayin işini esnetirler eş durumu olur 1 aday memurluk bitince
mrbulancak, 1 yıl önce
Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı sitesinde yayınlandı. Mevcut sözleşmeli personel doğrudan kadro alacak ancak 4 yıl tayin hakkı olmayacak. Yeniler ise 3 artı 1 e göre istihdam edilecek

spearwater
Aday Memur
06 Aralık 2022 11:39

bazı kurumsal sözleşmeli personel kim oluyor?

yigit-yigit22
Aday Memur
11 Aralık 2022 22:17

ben bulamadım link atabilir misiniz

mrbulancak, 1 yıl önce

citi1989
Kapalı
11 Aralık 2022 23:39

doğrudan kadro olunca aday memurluk oluyor mu

Se.Efe. ege, 1 yıl önce
Tayin işini esnetirler eş durumu olur 1 aday memurluk bitince

By Necdet
Aday Memur
12 Aralık 2022 02:35

Ben de göremedim nereden ulaştınız bu bilgiye ?

mrbulancak, 1 yıl önce

Kst123
Aday Memur
12 Aralık 2022 07:11

https://www.csgb.gov.tr/duyurular/sozlesmeli-personelin-memur-kadrolarina-atanmasina-iliskin-duyuru/ daha önce onlarca kez paylaşıldı

spearwater
Aday Memur
12 Aralık 2022 16:34

tamamda burda bazı kurumsal sözleşmeli diyor kim bunlar?

Kst123
Aday Memur
12 Aralık 2022 17:24

Hali hazırda 657/ 4b olan herkes ve bazı kurumsal sözleşmeliler hemen kadroya geçecek diyor 4b li yada bazı kurumsal sözleşmelilerin içindeyseniz kadroya geçersiniz bazı kurumsal sözleşmeliden benim anladığım kurumların özel öğrenim yada yetenek gerektiren pozisyonlarda istihdam ettiği personel olabilir
spearwater, 1 yıl önce

tamamda burda bazı kurumsal sözleşmeli diyor kim bunlar?

spearwater
Aday Memur
13 Aralık 2022 10:14

bazı demek çok geniş bir cümle yayınlasalardı bilirdik kimlerin olduğunu.

Kst123, 1 yıl önce
Hali hazırda 657/ 4b olan herkes ve bazı kurumsal sözleşmeliler hemen kadroya geçecek diyor 4b li yada bazı kurumsal sözleşmelilerin içindeyseniz kadroya geçersiniz bazı kurumsal sözleşmeliden benim anladığım kurumların özel öğrenim yada yetenek gerektiren pozisyonlarda istihdam ettiği personel olabilir

Kst123
Aday Memur
13 Aralık 2022 10:20

Siz 4b li misiniz?
spearwater, 1 yıl önce

bazı demek çok geniş bir cümle yayınlasalardı bilirdik kimlerin olduğunu.

Kst123
Aday Memur
13 Aralık 2022 10:27

Sözleşmeli olarak istihdam edilenlerden; kısmi zamanlı ve proje bazlı çalışanlar, yabancı uyruklular, askeri personel, akademik personel, KİT personeli, sanatçılar, meclis danışmanları, Sağlık Bakanlığı yöneticileri ile personelinin tamamı sözleşmeli olan kurumlarda çalışanlar kadroya geçiş kapsamı dışında kalacaktır. Çalışma bakanının 30 kasımdaki açıklaması

spearwater
Aday Memur
13 Aralık 2022 11:59

hayır bilişimciyiz 375 khk ek 6. madde

Kst123, 1 yıl önce
Siz 4b li misiniz?

spearwater
Aday Memur
13 Aralık 2022 12:00

personelinin tamamı sözleşmeli olan kurumlar hangileri ben hiç hepsi sözleşmeli olan bir kurum görmedim

Kst123, 1 yıl önce
Sözleşmeli olarak istihdam edilenlerden; kısmi zamanlı ve proje bazlı çalışanlar, yabancı uyruklular, askeri personel, akademik personel, KİT personeli, sanatçılar, meclis danışmanları, Sağlık Bakanlığı yöneticileri ile personelinin tamamı sözleşmeli olan kurumlarda çalışanlar kadroya geçiş kapsamı dışında kalacaktır. Çalışma bakanının 30 kasımdaki açıklaması
Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi