Editörler : swat3410
07 Aralık 2022 00:21

Muhalefet partisinden polislere vaatler, sizce?

Ana muhalefet partisi, polisler için birkaç vaat açıkladı, polislerin çoğu sorununu gündeme getiriyor bu vaatler. Eğer gerçekleşirse polislik hakları çağ atlar diye düşünüyorum arkadaşlar. Sizin düşünceniz nedir bu maddelere?

-Polisler emekli olunca aldıkları aylık yarı yarıya düşüyor. Hayat standartlarında ciddi bir kayıp oluyor. Bunu biz çözeceğiz!

-Çalışırken aile yardımı alan polislerimiz, emekli olunca aile yardımı kesiliyor. Aile aynı aile, belki masraflar daha da artıyor ama aile yardımı kesiliyor. Bunu da biz çözeceğiz!

- Şehit yakınları ve gaziler arasında ayrımcılık yaptılar, bu ayrımcılığı biz ortadan kaldıracağız!

-Tüm polislere ayrım yapmadan 3600 ek göstergeyi biz vereceğiz!

-Polislere angarya işler yaptırılmasını biz engelleyeceğiz. Maçlarda, konserlerde polislerin görevlendirilmesine biz son vereceğiz!

-Güvenlik görevlilerinin üzerindeki siyasi baskıyı biz kaldıracağız!

-Bugüne kadar emniyete yasadışı talimatları verenlerin hesabını biz soracağız!

-Uzmanlaşmış, birikimli, tecrübeli polislerimizin kadrosuzluk nedeniyle emekli edilmelerini biz engelleyeceğiz!

-Meslekte yükselmeyi objektif kriterlere bağlayacak, liyakati biz sağlayacağız!

-Polislerimizin çalışma saatleri çok uzun, hakkaniyetli bir mesai düzenlemesini biz yapacağız!

-Öncelikle kadın polislerimizin, sonra da tüm polis çocuklarının kreş sorununu biz çözeceğiz!

Esmused
Yasaklı
07 Aralık 2022 08:26

Hani şu polislere o. Çocuğu diye bağıran vekilin olduğu polisi şehit eden teröristin cenazesinde ağlayan genelbaskan yardımcısının olduğu, şehit cenazesinde kikir kikir gülen grup başkan vekili ve milletvekilinin olduğu, polise taş atmakla övunen vekilin olduğu ana muhalefet partisi mi ? Çok mantıklı kesin çözerler sorunları kesin :))

efeege37
Memur
07 Aralık 2022 08:43

Yukarıda yazan arkadaş mesleki sorunlar için yazmış öğretmene verilecek 2500-5000 arası zamla senin yarın kadar çslışarak senden fazla maaş alacağı sağlıkçıya yeni yapılan zam imamlar resmi tatillerde çalıştığı için fazla çalışma ücreti alacağı İKM lere müjde verildi dün sana hiçbirşey yapılmaması zoruna gitmiyor mu hiç.
Esmused, 1 yıl önce
Hani şu polislere o. Çocuğu diye bağıran vekilin olduğu polisi şehit eden teröristin cenazesinde ağlayan genelbaskan yardımcısının olduğu, şehit cenazesinde kikir kikir gülen grup başkan vekili ve milletvekilinin olduğu, polise taş atmakla övunen vekilin olduğu ana muhalefet partisi mi ? Çok mantıklı kesin çözerler sorunları kesin :))

mustafakoçak
Genel Müdür
07 Aralık 2022 08:49

Evet ciddi anlamda soruyorum bunu hangi parti açıkladı. Oyum ona. Ayrıca eklenmesi gereken en önemli konu amir müdür komiserlere haftada en az iki gün izin verilmesi Ve kesinlikle iş ile ilgilenmemesi kanunu çıkarılmasını istiyorum. Bunu bir memur olarak talep ediyorum. Amirler müdürler istirahatin dinlenmenin ne olduğunu bilmiyorlar. Dinlenen personelin daha iyi çalışacağını bilmeliler. Bir sürü amir izinsiz baskı altında ve yoğun çalışıyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Önce onların rahatlaması sonra bunun bize yansıması olmalı.
07 Aralık 2022 09:10

Haaa hdp ye terörist partisi deyip hıcbırını cezaevine yollamaktan korkan siyasi malzeme ıcın kullanmak ıcın onları cezaevine göndermeyi sonra da gidip onlarla mecliste gorusunce yaveri cıkıp mecliste temsilciliği olan partilerle gorusmesı normal diyen insanlar mı halledecek polıs haklarını. Hdp terörist partisi diye bagırıyorsa senin parti hepsini cezaevine atacak atmıyorsa senın gibi saflar da kendini kuck duruma dusurmeye devam edecek sokakta bu dediklerin cok dikkat ceker orda yaz cahile yaz
Esmused, 1 yıl önce
07 Aralık 2022 09:24

Muhalefette iken sallamak kolay, önemli olan iktidara gelince napacakları. Ben inanmıyorum hiç çbirine.

Esmused
Yasaklı
07 Aralık 2022 09:31

Sana o. Çocuğu diyen birinin senin sorunlarını çözeceğini inaniyorsan diyecek bir şeyim yok
efeege37, 1 yıl önce
Yukarıda yazan arkadaş mesleki sorunlar için yazmış öğretmene verilecek 2500-5000 arası zamla senin yarın kadar çslışarak senden fazla maaş alacağı sağlıkçıya yeni yapılan zam imamlar resmi tatillerde çalıştığı için fazla çalışma ücreti alacağı İKM lere müjde verildi dün sana hiçbirşey yapılmaması zoruna gitmiyor mu hiç.
07 Aralık 2022 10:16

Cevrem de resmınpolıs görmek istemiyorum diyenler mı halledecek söylesene :)
Esmused, 1 yıl önce
Sana o. Çocuğu diyen birinin senin sorunlarını çözeceğini inaniyorsan diyecek bir şeyim yok

85200258
Genel Müdür
07 Aralık 2022 10:25

Bunlar yüzünden işte polis hiçbir hak alamıyor. Vallahi yazdım yazdim sildim.oncelikle vatandasiz hepimizin siyasi görüşleri var ancak bunları tartisma yeri burası değil memur olma sorumluluğumuz var. Yoksa yazdıklarina verecek çok çok fazla cevap varda. Gerek yok.
Esmused, 1 yıl önce

Yeniaynasiz
Aday Memur
07 Aralık 2022 10:31

Chp devrem

mustafakoçak, 1 yıl önce
Evet ciddi anlamda soruyorum bunu hangi parti açıkladı. Oyum ona. Ayrıca eklenmesi gereken en önemli konu amir müdür komiserlere haftada en az iki gün izin verilmesi Ve kesinlikle iş ile ilgilenmemesi kanunu çıkarılmasını istiyorum. Bunu bir memur olarak talep ediyorum. Amirler müdürler istirahatin dinlenmenin ne olduğunu bilmiyorlar. Dinlenen personelin daha iyi çalışacağını bilmeliler. Bir sürü amir izinsiz baskı altında ve yoğun çalışıyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Önce onların rahatlaması sonra bunun bize yansıması olmalı.

serhatkkkk
Aday Memur
07 Aralık 2022 11:25

Tabiki chp

Esmused
Yasaklı
07 Aralık 2022 11:34

Ulan sana ona verme bu siyasi partiye ver ya da şu iyi bu kötü diyen mi oldu ben muhalefetteyken bu vaadleri veren partinin sana küfrettgini seni öldurenleri savunduğunu hatta onlarin cenazesinde ağladığını sana taş atmakla gururlandigini ama oy için vaad verdiğini yazdım. Sen her vaade koşuyorsan kendin bilirsin hdp de sana vaad verir ona da koşarsın hiç sorun yok. Hak alacağım derken başka birşey almazsın umarım
85200258, 1 yıl önce
Bunlar yüzünden işte polis hiçbir hak alamıyor. Vallahi yazdım yazdim sildim.oncelikle vatandasiz hepimizin siyasi görüşleri var ancak bunları tartisma yeri burası değil memur olma sorumluluğumuz var. Yoksa yazdıklarina verecek çok çok fazla cevap varda. Gerek yok.

sancak bayrak
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 11:37

chp hdp pkk ipne devaro,sakso sad..t partileri bunlar ve feto reisi indirmek için hertürlü yolu deniyorlar,Türk Osmanlı Müslüman düşmanları ile işbirliği içinde el ele vermişler ülke yıkılsın yeterki Reis gitsin düşuncesindeler.hainler ile işbirliği yapan bunlara oy vermek vatanı teslim etmek demektir.reis şu an bıraksın ülkede kaos çıkar,bunlar memuruna maaş bile ödeyemez.reis olsun biz hiç zam da istemiyoruz Allah devletimize milletimize zeval vermesin.

erhannn34
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 11:37

Murat bakan hariç kimseye güvenmiyorum muhalefetten

85200258
Genel Müdür
07 Aralık 2022 11:41

Bir kere haddin bil ulan nedir? Sen kimsin? Kaç paralık adamsın? İki kelimeyi bir araya getirip tartışmayı bilmezsin. Milletin üslubunu elestirirsin. Balık hafızana ben tersi örnekleri de sunarım da diyorum ya zaman dogruyu söyleme zamanı değil. Herkes kimin neye ne kadar değer verdiğini biliyor. Burada gelip algı yapma boşuna.
Esmused, 1 yıl önce
Ulan sana ona verme bu siyasi partiye ver ya da şu iyi bu kötü diyen mi oldu ben muhalefetteyken bu vaadleri veren partinin sana küfrettgini seni öldurenleri savunduğunu hatta onlarin cenazesinde ağladığını sana taş atmakla gururlandigini ama oy için vaad verdiğini yazdım. Sen her vaade koşuyorsan kendin bilirsin hdp de sana vaad verir ona da koşarsın hiç sorun yok. Hak alacağım derken başka birşey almazsın umarım

Esmused
Yasaklı
07 Aralık 2022 11:43

Para için sana orospu çocuğu diyeni savunup kaç paralık adamsın diyorsun senin kaç paralik adam olduğun belli at ibanini sana sovecek kadar para atayım tarifeni de yaz
85200258, 1 yıl önce
Bir kere haddin bil ulan nedir? Sen kimsin? Kaç paralık adamsın? İki kelimeyi bir araya getirip tartışmayı bilmezsin. Milletin üslubunu elestirirsin. Balık hafızana ben tersi örnekleri de sunarım da diyorum ya zaman dogruyu söyleme zamanı değil. Herkes kimin neye ne kadar değer verdiğini biliyor. Burada gelip algı yapma boşuna.

timci
Şube Müdürü
07 Aralık 2022 11:57

Göt .lerini de yırtsalar da, illada reis,kıçoğlu ve saz arkadaşları kim.iki tane koyunu güdemiyecek adamdan hala medet umanlar, nasıl bir düşünce içersinde bulunuyorlar.vatan satmak hdppkk feto ne kadar düşmanımız varsa pusuda bekliyorlar,neden bu kıçoğlunu ve ekibini destekliyorlar.duva edin de 2023 te reis devam etsin,aksini düşünmek bile istemiyorum.

07 Aralık 2022 12:11

:) gul gec
Esmused, 1 yıl önce

Jojerrr
Yasaklı
07 Aralık 2022 12:58

İyi güzel vaatler de bakalım yerine getirecekler mi iktidar olurlarsa. Gerçi her türlü şu anki durumdan iyi oluruz.

Ahmet009009
Memur
07 Aralık 2022 13:13

Bundan kötüsü olamaz bence de.

Jojerrr
Yasaklı
07 Aralık 2022 13:17

Tamam lan yavaş yala, köküne kadar aldın anasını satayım. En güzel şubeye alacağız seni tamam koçum sakin.

timci, 1 yıl önce

Göt .lerini de yırtsalar da, illada reis,kıçoğlu ve saz arkadaşları kim.iki tane koyunu güdemiyecek adamdan hala medet umanlar, nasıl bir düşünce içersinde bulunuyorlar.vatan satmak hdppkk feto ne kadar düşmanımız varsa pusuda bekliyorlar,neden bu kıçoğlunu ve ekibini destekliyorlar.duva edin de 2023 te reis devam etsin,aksini düşünmek bile istemiyorum.

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi